New Posts New Posts RSS Feed - D: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva

 Post Reply Post Reply Page  <1 8910
Author
Zvonja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 23:12
jedva cekam ponedjeljak da krenem s ovim :))
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 14:24
@ keclu što te tocno zanima? Ivan je napisao clanak na tu temu koji možeš procitati ovdje.
Back to Top
keclu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keclu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 14:11
Imam pitanje oko "ubrzanja metabolizma". Može kakva referenca za to?
...prehrana/trening, strucno vodstvo na podrucju Zagreba. ZA informacije, pošaljite PM.
https://www.facebook.com/Nutricionizam.fitness

BLOG: http://nutricionizam-fitness.blogspot.com/
Back to Top
keclu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keclu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 14:04
Što je niži postotak tjelesnih masti, to je inzulinska osjetljivost bolja. Ketoza sigurno nije rješenje kada si nisko sa bodyfat-om.
...prehrana/trening, strucno vodstvo na podrucju Zagreba. ZA informacije, pošaljite PM.
https://www.facebook.com/Nutricionizam.fitness

BLOG: http://nutricionizam-fitness.blogspot.com/
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 13:53
Solidan clanak samo da ima malo više znanosti iza svih ovih tvrdnji, probat cu iduci tjedan svakako
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 11:11
Ok, odlicno, vec sam mislila da sam u nekoj zabludi i da krivo sad radim to što radim keto sad pred kraj(pa da nece imati taj ucinak koji bi trebala)
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 11:05
Irija, nisi nista krivo shvatila i dobro mislis - i sam autor je vjerujem mislio da na kraju dolazi ketogena dijeta, nakon ubrzavanja metabolizma i svega ostalog samo sto je skratio pa je krivo shvaceno.
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2013 at 22:56
Svi komentari na temu: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva

"Osobe sa vrlo velikom kolicinom masnoga tkiva trebale bi svoju transformaciju zapoceti nekim oblikom restrikcijske dijete (npr. ketogena dijeta). " Ozbiljno? Meni to baš nema smisla, prije obrnuto. Prvo pocet s usvajanjem zdravih navika, možda cikliranjem, pa rezanjem UH-ica itd., pa onda na kraju kad se ispucaju svi aduti dode keto. Jer kaj nije keto u svrhu skidanja zadnjih zbetoniranih kila? Ovo ja informativno pitam jer sam mislila da sam naucila nešto, ali ocito da sam bila u krivu :/ ?!?!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 8910
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.