New Posts New Posts RSS Feed - Tražim osobnog trenera/icu sa svojim prostorom
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tražim osobnog trenera/icu sa svojim prostorom

 Post Reply Post Reply
Author
megimegi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote megimegi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tražim osobnog trenera/icu sa svojim prostorom
    Posted: 09 Travanj 2013 at 15:05
Da, baš sam blesava! Iz Zagreba sam!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 12:33
Ako si s Osjeckog podrucja, javi se privatnom porukom..
U svakom slucaju ,sretno na vašem putovanju do zamišljenog tijela! Clap
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 12:02
Nisi napisala u kojem mjestu.

Edited by fittyp - 09 Travanj 2013 at 12:03
Back to Top
megimegi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote megimegi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 11:59
Bok svima!

Tražim osobnog trenera/icu, sa svojim prostorom, razlog tome je što bih željela da sestra i ja zajedno krenemo na vježbanje, a ona je jako sramežljiva i ne voli teretane niti grupne vježbe jer se osjeca nesigurno i nelagodno (ima dosta kila). Ja sam jedina koja ju može motivirati, makar je vrlo tvrdoglava, tako da mislim da bi osobni sati s trenerom, u nekom prostori gdje smo samo trener i mi bilo jedino rješenje za nju.
Plan mi je da prvo ja sama krenem, pa onda ukljucim i nju, jer znam da nece htjeti isprva ici.
Ako znate nekog tko ima svoj prostor, ili imate nekog dobrog trenera/icu za preporuciti, molim vas da tu napišete. 
Hvala!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.