New Posts New Posts RSS Feed - Internet zarada
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Internet zarada

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 22:25
I ja sam davno bio na tak nekoj slicnoj stranici di pozivaš ljude i klikaš po nekim reklamama.. Od tih reklama dobiješ par centi a oni dobiju bar 30-40 centi.. A možeš isto tako kupit "ljude" i od njih zaradjuješ kad ti klikaju... Ugl nakon što sam milion ljudi pozvo i prokliko reklama do zla boga, i skupio jedno 10-20 dolara, stisno sam na isplatu na paypal i pisalo je da ce u roku tjedan -dva sjest na racun... Pogodi kaj je bilo.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 22:27
Zato prvo pitam prije nego što nešto napravim. Vidim da imate negativna iskustva i ko zna dali ce i moje ako uplatim biti.
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 22:40
Originally posted by XQ XQ wrote:

I ja sam davno bio na tak nekoj slicnoj stranici di pozivaš ljude i klikaš po nekim reklamama.. Od tih reklama dobiješ par centi a oni dobiju bar 30-40 centi.. A možeš isto tako kupit "ljude" i od njih zaradjuješ kad ti klikaju... Ugl nakon što sam milion ljudi pozvo i prokliko reklama do zla boga, i skupio jedno 10-20 dolara, stisno sam na isplatu na paypal i pisalo je da ce u roku tjedan -dva sjest na racun... Pogodi kaj je bilo.



Mogu ja pogadjati? Sjelo je duplo više

Edited by Aria - 10 Ožujak 2013 at 22:48
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 22:41
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Ma lik je dobio odmah još jednog frenda koji je opet pozvao svog šogora i šogoricu i tako još jednog lika sa 2 refferala


Dobro jel si ti uopce svjestan kolko price sa "lik" "frend" "šogorica" neozbiljno zvuce? I pricaš o INTERNET ZARADI    pa to je danas najpopularniji oblik prijevare, i kome idu ti novci, jel postoji nekakav ugovor? Moj ti je savjet dok nemaš crno na bjielo da se ne upuštaš u takve stavri i zaboravi na te price lik, frend, šogorica, susjedova tetka...
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 22:49
Originally posted by Aria Aria wrote:

Originally posted by XQ XQ wrote:

I ja sam davno bio na tak nekoj slicnoj stranici di pozivaš ljude i klikaš po nekim reklamama.. Od tih reklama dobiješ par centi a oni dobiju bar 30-40 centi.. A možeš isto tako kupit "ljude" i od njih zaradjuješ kad ti klikaju... Ugl nakon što sam milion ljudi pozvo i prokliko reklama do zla boga, i skupio jedno 10-20 dolara, stisno sam na isplatu na paypal i pisalo je da ce u roku tjedan -dva sjest na racun... Pogodi kaj je bilo.



Mogu ja pogadjati? Sjelo je duplo više


Dali su mi premiju jer sam im najaktivniji clan bio ahhahaha.. Za ubuduce zapamtite, sve lijepe stvare vezane sa internetom NISU ISTINA :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mario86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mario86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 15:47
NN broj 125/11, Kazneni zakon, Clanak 237.: "Tko organizira ili promice igru ili sustav u kojem sudionik koji je uložio sredstva može ocekivati dobitak samo ako se ukljucuju daljnji sudionici, kaznit ce se kaznom zatvora do tri godine."

Nisam pravnik po struci, ali mislim da to spada pod taj clanak Zakona, pa ti sad vidi da li ti se isplati ulagati novce prvo zbog toga što kršiš Zakon, a drugo što ceš prevariti prijatelje, rodbinu, susjede.....
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 16:03
Još sam na uvjetnoj xD
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 21:09
Dobro ti Mario kaže.. Mada u ovoj državi ni za ubojstvo ne dobiješ nikakvu kaznu, tako da svi ti zakoni nemaju veze..
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 22:43
Zvonkec, nedaj se uvlacit u takve muljaže...

Edited by Thor - 11 Ožujak 2013 at 22:44
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 23:11
Evo ja sam pravnica po struci...i mogu ti reci da su zabilježeni slucajevi gdje ljudi nisu niti bili svjesni da su se uvukli u taj lanac..i dobili su bome samo takve kazne Wink Nemoj se igrati s tim...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 19:12
Tako je, Brle izbjegavaj ovo u širokom luku. Lako se navuci na prijevare na netu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2013 at 20:21
Ja trenutno zivim od internet zarade i mogu ti reci da ovo nema veze sa tim. Ako hoces zaraditi lovu moras napraviti svoje stranice i orjentirati ih affiliate marketingu, adsensu, cpa ponudama i sl. Ovo tvoje je cista piramida. Dok drugi uplacuju dobijete nesto sitno, kad uplate splasnu, evo ti game over, onaj na vrhu piramide bere svu lovu.

Edited by Mike - 05 Travanj 2013 at 20:23
Back to Top
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2013 at 21:23
O o.Smrdi!
Back to Top
Matejjj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejjj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 13:50
Mike ti je pojasnio, samo pokretanje svojih stranica daje odredjenu zaradu.. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.