New Posts New Posts RSS Feed - Internet zarada
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Internet zarada

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Internet zarada
    Posted: 10 Ožujak 2013 at 17:24
Što mislite o tome . Dobio sam jednu ponudu pa da vidim što ljudi o tome misle
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 17:37
Što si tocno dobio?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 17:44
A prijatelj jedan je zaradio pare tj. nešto više od 2000 tisuce u mjesec dana. Ima 2 pozvana lika i oni imaju mislim svaki po 2 pozvana lika.
1. trebam uplatiti 300 kn na njegov link i onda postajem clan te stranice
2. moram pozvati još 2 lika ( oni moraju isto uplatiti 300 kn ) i onda postajem nezz tocno kak se zove , al pocinjem dobivati pare
3.nisam još tocno siguran kako ide zarada , ali za svakog pozvanog lika dobijem 25 $ odmah i još dobivam 50 % ako oni nekoga zovu i tako se grana zarada kako moji refferalovi zovu dalje
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 17:45
Sutra mislim uplatiti , bude mi to još frend veceras objasnio.
Pa ako nekoga zanima Smile
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 17:54
I na kraju dobiješ certifikat Osobnog wellness savjetnika? Zvuci mi ko neki Herbalife online. :D
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 17:56
Vidi se da si vec odlucio, stoga sretno! 
Timeless like a broken watch
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 17:58
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

I na kraju dobiješ certifikat Osobnog wellness savjetnika? Zvuci mi ko neki Herbalife online. :D
Ne dobija se nikakav certifikat , kvaka je samo u tome da zoveš ljude i da oni zovu druge.

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 17:59
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Vidi se da si vec odlucio, stoga sretno! 
Ma sad mi reko frend da iduceg kojeg pozove bude stavio ispod mene tj. kao da sam ga ja zvao tako da mi još treba jedan covjek da krenem. 
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 18:37
znaci ti uplatiš 300kn,i tvoja dva lika, svaki po 300kn, to je vec 900kn,koje idu kome????!!!
a,ak pozoveš još dva lika i opet svaki po 300kn,opet kome? i tak svi likovi uplacuju kome?
to je ko kasa uzajamne pomoci u sindikatu,koliko clanova toliko para od clanstva.
a može se desiti da neki likovi ne uplate,a ti uplatio i popušio 300kn
meni je to sumnjivo
to je ko ono punjenje kuverti koje ima po raznim oglasnicima
ugl. sretno,i javi kad se obogatiš
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 18:40
Ne uplacuju se te pare meni nego toj stranici , ako pozoveš 2 clana to ti je vec 50 $ ili 300 kn koje si ti platio. Ugl. to se sve grana dalje i dalje i dobivaš postotak od onih koje si ti zvao i od njihovih koje su oni zvali. Ugl. za clanstvo se uplacuje 300 kn i svaki mj. onda po 50 kn. S tim ako imaš vec 2 ili više to si se odmah isplati
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 18:43
ne znam,ja sam ti " nevjerni Toma"
probaj, pa javi
sretno!
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 18:45
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

ne znam,ja sam ti " nevjerni Toma"
probaj, pa javi
sretno!
Hvala ako se isplati budem i vas zvao LOL
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 18:46
može!
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 19:37
a javi ako uspijes nego ne kuzim koja je caka u tome tj koju korist ima ta stranica jer sigurno nece radit to a da nemaju korist
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 20:04
Cista glupost.. Vi dajete pare njima, a oni vama pola vrate, i vi si mislite da ste u profitu, a za svaki dolar kaj dobijete, oni dobiju duplo...
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mario86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mario86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 20:33
Ovo mi se cini kao klasicna piramida.
Citat iz jednog clanka sa neta: "Osnovni tip piramide djeluje na principu hijerarhije i regrutiranja: osoba treba angažirati dovoljan broja clanova ispod sebe, a svi novoukljuceni (na najnižoj razini) uplacuju na racun jednoga koji se trenutno nalazi na vrhu piramide. Kada vrh bude namiren razina se spušta i oni koji su donedavno bili drugi postaju prvi te ocekuju uplate na svoj racun. Piramide u pocetku funkcioniraju, odnosno oni koji su ju zapoceli i koji su se medju prvima ukljucili bivaju isplaceni. To prevaranti dobro znaju: oni ce svoj novac pokupiti i ispariti. No, s vremenom su osudjene na propast i u prosjeku 88% ljudi izgubi svoj novac."
A naravno da je to ilegalno, tako da dobro razmisli o svemu tome.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.