New Posts New Posts RSS Feed - Savjet....koju teretanu izabrati*?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet....koju teretanu izabrati*?

 Post Reply Post Reply
Author
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet....koju teretanu izabrati*?
    Posted: 10 Ožujak 2013 at 12:42
Mofit u Selskoj ima dosta sprava, ima i umjetnu stijenu (spomenuo si alpinizam) ... i terasu 
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 12:40
Kolika je guzva u jarunskoj u vecernjim satima?
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 12:39
stvarno "prozracna" je vita fitness centar kod rotora, ali moraš preci Jadranski most.
http://www.vitafitness.hr/
Bio je gym i pored pizzerije Edo, ne znam da li još radi.
Imaš i napocetku Drvinja tj Golikove, cim predješ ZG aveniju, mali. Još jedan manji na Vrbanima, ne znam ime ulice, mislim Lopatinecka ili Kuzminecka.
Back to Top
Navigato View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Navigato Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 11:59
Baš bi u teretanu radi sprava....mislio sam prozracnost u smislu da nije neki zagušljivi podrumski prostor.
Back to Top
mjuki007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mjuki007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 11:48
ako tražiš proznarcnost, možeš npr. vježbat vlastitom težinom na šipkama na jarunu. ili baš želiš u teretanu?
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 11:31
imas na jarunskom jezeru teretanu, kod veslackog doma. tamo su visnjiceve sprave i jedna ravna klupa (moja) :D
Back to Top
Navigato View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Navigato Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 10:53
Pozdrav svima,

u potrazi sam za teretanom u koju bi se upisao pa sam naletio na ovaj forum i nadam se dobro mjesto za dobiti savjet i preporuku. Naime, živim na Jarunu, u Zagrebu sam relativno kratko ( 4 godine ), inace sa juga, i kako sam u stalnom poslu,trci, putovanjima.... jednostavno nisam stigao ni obici  teretane  pa da vidim što se nudi. Preferiram prozracnije i nešto vece prostore, bilo bi idealno negdje oko Jaruna, mada nije problem ni negdje drugo.
A vidim da svatko ponešto kaže i o svom izgledu...dakle, visok sam 189, 90 kg, bavim se planinarstvom, alpinizmom....na ljeto se spremam na jedan daleki i visoki vrh, osim što trcim na jarunu u zadnje vrijeme...želim steci snagu u rukama, ledjima i trbušnjacima....dakle onaj dio koji ne mogu istrenirati pukim trcanjem....
Hvala

Pozdrav

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.