New Posts New Posts RSS Feed - Pocetnica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pocetnica

 Post Reply Post Reply
Author
Barbarella View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barbarella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pocetnica
    Posted: 25 Veljaca 2013 at 14:16
Hvala na odgovorima!
Znam da mi orbi nije da se zategnem,he he,zato i cekam svoju Jillian.
To ti je fitness trening koji je osmišljen u 30 dana u 3 levela.Sastoji se od 3min kardia,2min vježbi snage i 1 min vježbi za trbušne!Sveukupno sa zagrijavanjem i rastezanjem na kraju traje 30min!To bi bilo to,jel da?
Hiit sam mislila cisto da ne guslam minimalno 30min orbija,nego da si smanjim vremenski cardio trening s obzirom da baš i nemam viška vremena,i ovo kradem najcešce od sna....
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 19:12
Barbarella hej .
Znaci ti bi se htjela utegnuti :) onda ti nije cilj raditi iskljucivo orbitrek nego moras aktivirati misice na djelovima koje zelis utegnuti , a to mozes postici treningom utezima ili nekim kucnim treningom , ali ne u cisto aerobnom smislu . Sto se prehrane tice, ne brini, sudeci po tome koliko si kila izgubila u kojem periodu , ja bi cak i podebljao malo kalorije, 1200 ti je ocito dobar deficit. Pocni sa omjerom 40 :30:30
ugljikohidrati:proteini:masti  i jedi cisto :) pod cisto podrazumijevam zdrave i fitness dozvoljene namirnice ( potrazi malo po forumu) , a sto se tice orbitreka i HIITa , pusti sada to . Treniraj misice , nabaci malo "mesa" pa onda se bavi klesanjem . pozz
U mirin brah?
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 18:44
Dobrodošla, Ma bolje je kad se napiše roman, nego kad se ne napiše nikakva informacija a traži se pomoc. Cini se da te dijete zaj,... :) Po ovome šta si napisala, ništa krivo ne radiš, prehrana cisto solidna, vide se i rezultati, a moraš bit u kalorijskom defiticu pa si tak racunaj koliko ceš unostiti.. Za ove druge dijete i te neke vježbe pojma nemam, ali sve dok si u deficitu, i hraniš se zdravo i unosiš proteina dovoljno, postepeno ceš gubit kg, i zatezat se.
Za više savjeta pricekaj da ti netko drugi odg, ili pogledaj po forumu imaš cak i previše prica i savjeta LOL
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Barbarella View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barbarella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 18:06
Ocito sam bila preopširna pa se nikome ne da citati ovaj moj roman!!!!!
Back to Top
Barbarella View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barbarella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 18:10
Lijepi pozdrav svima!
Evo kao pocetnik u pokušaju mršavljenja i postizanja bolje kondicije molim vas za pomoc!
Dakle,da krenem:
33god,2poroda,a drugi prije 8mj
Visoka sam 172cm i sad teška 69kg.
Prije trudnoce sam bila oko 60 kg,bez nekog posebnog vježbanja i bez posebnih dijeta.
Kruškolike sam gradje,pa su mi naravno sad problem osim viška kilograma trbuh,bokovi i bedra...
Ma u biti,sve bi htjela i malo ucvrstit.
Prije 2tjedna sam pokušala sa Dukan dijetom,ali nakon dva dana odlucila da cu radije brojati kalorije,jer mi se cini zdravije nego ne jesti voce 3mj
Prije 2 tj sam i pocela voziti orbitrek,naravno prvih dana jedva 5min.Sada sam na 20-25 min,i pomalo povecavam kako bi došla do 30min.

Danas sam odlucila probati hiit trening na orbitreku,složila sam ovako
5 min zagrijavanja
hiit:30sek maximala-90sek laganini -4ponavljanja
i onda sam produžila do ukupno 20min
Jel to u redu za pocetak
Prelagano ili

Planiram i ubaciti Jillian 30 day shred cim stigne narucen cd!

Kalorije ukucavam na Myfitnesspal,tamo mi je ukucan onaj minimalni dnevni unos od 1200kCal i od prilike sam uvijek tu negdje.Uglavnom jedem zobene sa jogurtom 0,9%mm za dorucak,jabuka ili rižin kreker za medj.,rucak juha,piletina povrce,salata ili neko varivo sa šnitom raženog kruha,vecera posni,jaja,pureca šunka,tuna u povrcu....
Uglavnom sve važem i uklapam u MFP,ali neke stvari racunam okvirno pa mislim da imam nekad i više od 1200.

Nisam još napomenula da sam unazad ta 2tj,odnosno i 3 tj jer sam pocela 04.02. skinula 3kg.

Jel to ok?
Jesam li taj HIIT napravila dobro?
Jedem li premalo,previše?
Hoce li mi fitness sa Jillian pomoci da riješim trbuh?
A kad se sjetim da sam ljeto prije nego sam ostala trudna imala 58 kg i da su se plocice nazirale sasvim fino,plakala bi od muke!!!!!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.