New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - davor23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - davor23

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 79>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 08:29
Eh da.. naletio sam na zid.. ak sam opet dobio 600,700g... na 96 opet.. bilo je pitanje kad ce doci do blokade... cim sam poceo malo vise jesti, odmah blokada... morat cemo ubacit i jutarnju i vecernju setnju... ima jos do ljeta 3mj, ali nadam se da ce do onda jos 10 kg nestat :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 08:36

Na koliko si kcal sad i koliko dugo?



Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Gymka, svaka cast kad možeš uzeti 1 kockicu....ja sam se donekle naucila kontrolirati jer razmišljam ovako, ta cokolada je trenutno zadovoljstvo koje traje minutu-dve...a onda me satima pere grižnja savjesti...i to uspjeva....ali ne uvijekTongue.......a kad se ne mogu kontrolirati i uzmem "kockicu", gotova je cijela ta cokolada a i ona druga koja je u ormaru, grozna sam Wacko ...sve ili ništa !! 


Ja nikad u životu nisam pojela više od 1 reda cokolade Wink, pogotovo crne....ali kolaci i sladoled su mi okidaci - tu se ljudi šokiraju što mogu strpat u sebe :) Valjda mi inzulin poludi, ne znam što ali postajem beast LOL Zato se toga klonim koliko mogu, a ovo si uzmem kad mi dodje jer znam da se mogu kontrolirat.

Treba skužit što se koliko toliko može iskontrolirat i birat to :)




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 08:44
Iskreno, nemam pojma na koliko kcal sam.. ni koliko cega unesem... jedem kako me tijelo pita.. ali mislim da od prvenstva nista, jer sam pricao s trenerima, i kazu da je to em previse kila za skinut tako naglo, em nemam kontinuitet u treniranju, pa ne bi htio doci tamo i izgubit od nekoga samo zato jer nisam u formi..
tako da cu sad odlucit se na polagano skidanje kila, mozda 3 mjesecno.. pa tako odradit do kraja ljeta...
mislim da cu ici na 2000 kcal, (Bazirat na Uh  i P, masti na minimum).. pa jednom tjedno 3000 kcal da malo ubrzamo metabolizam..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 09:03
Hehehe kako te tijelo pita? Znaš koliko bi ja kila imala tako LOL Ne možeš tako napamet, pogotovo ako si sklon jesti više....a sa mastima je lako pretjerat i nabit višak kcal.

A na ove nagle obrate smo vec svi navikli LOL

Zašto masti na minimum? Misliš da su ti uh-i toliko neophodni za treninge? Nije da si maratonac Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 09:23
kaže- "davore, jesi ti brate normalan, daj hrane i nemoj me za***?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 10:05
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Iskreno, nemam pojma na koliko kcal sam.. ni koliko cega unesem... jedem kako me tijelo pita..


Legendo

Idem odma za dorucak po 5 krafni, kilu krumpira s mesinom, 3 palacinke sa sirom, litru cokoladnog i još bi tijelo pitalo

Ti nemaš motivaciju, nemaš cilj, je***a sada.
Ko pola ljudi na burzi, traže posao, a mole se da ga ne dobiju jer im se u suštini neda radit..

Da ti hoceš, vec bi odavno nešto od ovog svega bilo...
LiveStrong
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 10:26
Možda bolje da unosiš P i M a da UH izbaciš ili cikliraš ionako si rekao da su ti boljka da ne možeš bez njih ? hmmm
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 12:03
Ma cca sam na 1900 kcal... znam okvirno jer su obroci kao i prije kad sam na defku isao...
necu izbacit uh.. cim sam bio probao ketogenu dijetu, doslo mi da tucem svakog.. po prirodi sam nervozna osoba, vecina toga mi smeta, i jos kad sam bez Uh, sam tempirana bomba..
Nema junk-a u prehrani, to mi najvaznije.. i to mi je korak naprijed.. sve kompleksni ugljikohidrati, i pretezito je prehrana bazirana na proteinima.. bit ce defka neka do ljeta, samo ne smijem naglo skidat kile.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 12:05
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Iskreno, nemam pojma na koliko kcal sam.. ni koliko cega unesem... jedem kako me tijelo pita..


Legendo

Idem odma za dorucak po 5 krafni, kilu krumpira s mesinom, 3 palacinke sa sirom, litru cokoladnog i još bi tijelo pitalo

Ti nemaš motivaciju, nemaš cilj, je***a sada.
Ko pola ljudi na burzi, traže posao, a mole se da ga ne dobiju jer im se u suštini neda radit..

Da ti hoceš, vec bi odavno nešto od ovog svega bilo...


istina.. sad cu rec jednu recenicu s kojom se moram nosit, i koja ie istinita.. BIT CE REZULTATA PRAVIH KADA ODLUCIM DA TO RADIM RADI SEBE, A NE DA BI MI NETKO DRUGI REKAO DA DOBRO IZGLEDAM! Priznajem ono sto me muci vec duze vrijeme...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 12:36
da se lako defkat , svi bi bili hodali po cesti i izgledali ko Greg Plitt. A za koga se ti defkas , ako ne za sebe? mene iskreno boli k dal sam zdefkan do žile ili imam 115 kila
U mirin brah?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 12:58
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ma cca sam na 1900 kcal... znam okvirno jer su obroci kao i prije kad sam na defku isao...
necu izbacit uh.. cim sam bio probao ketogenu dijetu, doslo mi da tucem svakog.. po prirodi sam nervozna osoba, vecina toga mi smeta, i jos kad sam bez Uh, sam tempirana bomba..
Nema junk-a u prehrani, to mi najvaznije.. i to mi je korak naprijed.. sve kompleksni ugljikohidrati, i pretezito je prehrana bazirana na proteinima.. bit ce defka neka do ljeta, samo ne smijem naglo skidat kile.


serotonin te smiri, ha.. :)

Defka nije lagana nikome, kakva god bila. Svi smo pomalo nervozni kada ne možemo jest šta hocemo i još kad smo u minusu. To ne mora znacit da ti to ne odgovara, možda si samo nisi dao dovoljno vremena da se adaptiraš - na pocetku je vecini zeznuto. Još ako si sklon hrani opcenito, pa i utapanju emocija u njoj....jako teško. Tu psiha dolazi na red, sam znaš. Zato najjaci idu do kraja Wink Kako kaže Sebastijan - da je lako, svi bi bili izrezani Wink

A što se tice ovog što kažeš - zašto ne ici polako, nije uopce neophodno izbacivati uh-e, to ponavljam stalno. I meni je decko krenuo tim principom, prvo cišcenje pa lagani deficit i kile padaju malo pomalo. Istina,. zna ubacit i koji dan bez škroba ili sa uh-ima samo ujutro ali na odredjene dane unos uh-a je i dalje visok.

Samo što ti kod sebe moraš uzet i tip tijela u obzir - tebi ne odgovara puno uh-a tako da i ja mislim da bi ti njihovo smanjivanje bilo efikasnije. Ali uvijek imaš vremena za te varijacije, odi polako prvo, sa cistim deficitom....ako ti je tako lakše - bar neceš tako lako odustat.


Neceš li? Wink



Originally posted by davor23 davor23 wrote:



istina.. sad cu rec jednu recenicu s kojom se moram nosit, i koja ie istinita.. BIT CE REZULTATA PRAVIH KADA ODLUCIM DA TO RADIM RADI SEBE, A NE DA BI MI NETKO DRUGI REKAO DA DOBRO IZGLEDAM! Priznajem ono sto me muci vec duze vrijeme...


a što se ovog tice - nisi ništa novo rekao, mislim da smo to svi skužili vec Wink

I to je nešto što moraš sam sa sobom rješit - i da, bez brige, svi imamo pomalo taj sindrom, u vecoj ili manjoj mjeri. Baš me zanima koliko bi se neki mucili da su apsolutno svi na svijetu fat i da to nikome ne predstavlja neki problem Wink

Ti voliš jest, a voliš i kada te netko pohvali....stalno vodiš te ratove u sebi. i možeš pomirit i jedno i drugo, samo budi jak u toj glavici!!

I ja bih mogla jest cijeli dan....sve....ali jbga....nešto u životu treba malo žrtvovat. Odredi si što te veseli više, nema druge. Moraš izabrat i ciljano krenut prema necemu, previše se gubiš i prelako odustaješ.


Edited by Gym_girl - 21 Ožujak 2013 at 13:04
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 14:40
Zajebana je ta motivacija, suosjecam s tobom :)
Razbudit ceš se ti zacas, iako mislim da si uletio full nabrijan i da si u procesu pregorio negdje po putu pa zato se ovo dogodilo. Sada samo polako guraj napred bez da staneš i doc ce to samo od sebe :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 09:33
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Zajebana je ta motivacija, suosjecam s tobom :)
Razbudit ceš se ti zacas, iako mislim da si uletio full nabrijan i da si u procesu pregorio negdje po putu pa zato se ovo dogodilo. Sada samo polako guraj napred bez da staneš i doc ce to samo od sebe :)


Pregorio, da... neki ciljevi se poremetili, krecem na polaganje D2 tecaja, ici ce se na platformu uskoro i tako.. Danas sam pogotovo pregorio kad sam vidio vagu.. 97... ccc... neka neka... to je samo znak da je ono bila voda koja je otisla, i da ce sad cikliranje ugljikohidratima odradit posao... ipak sam se odlucio izbacit Uh, jer vidim da ovako se vrtim u krug... nikad nisam u nicemu bio umjeren, pa tako ne mogu ni sa Uh... onda ih lakse izbacit :)

Kvalitetno mrsavljenje je stvarno jedan tezak proces za svaku osobu, ali je jako dobar trening za karakter i samokontrolu. Ja oduvijek imam problema sa samokontrolom, bilo to kod hranjenja, bilo to kod opijanja, bilo kod ispada ponekad, ali trening ipak cini svoje... Sve izlike koje nadjem na svome putu, bit ce samo znaci da jos nisam cvrsta osoba. Nadam se da cu ovaj put izdrzati kao pred 2 god, i da ce rezultati doci :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 09:37
samokontrola je mama najveca pobjeda dana je kad legnem u krevet s mišlju- danas samo opet pobjedila sebe
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 09:41
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

samokontrola je mama najveca pobjeda dana je kad legnem u krevet s mišlju- danas samo opet pobjedila sebe


a ja legnem s mislju: opet si se iznevjerio... koji si ti debil.. LOL
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 09:44
e davore, crni davore..mislim da kod tebe više pali to da ti netko kaže prije svakog obroka kako neceš uspjeti tj palis na inat..svatko ima svoj nacin
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.