New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - davor23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - davor23

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 79>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 11:10
Star  Odlično, sve, čekam poziv Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 08:36
Ej, hehe.. a da, pocele smetat kile.. bzvz moram vise jest za odrzavanje i koljena bole i tako. Ja ganjam nekih 80-ak kg isto.
natural natural.. i smanjio sam vjezbe s utezima, a ubacio girje, trx, medicinke itd
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 03:57
Davore je**te ti si doša u pola sebe sad, lipo bome to ide ;-) , jbt ja iman 85 kila na svojih 178 i postalo mi je previše pa cu uskoro na definiciju, priko 80 je meni puno
Nego sad samo natural treniras ili?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 21:12
Sutra radim novi natpis u drugoj prostoriji :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 15:18
Odlično Buraz! :) E da si bliže imao bi posla i kod mene :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 13:58
like
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 12:36
Update, ali ne mene.. nego prostor koji si uredjujem za uskoro otvorenu udrugu :) 

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 20:10


Mislim da sam ozlijedio leđa na zgibovima...i da sam vjerovatno jedini koji je to uspio :P i šipci i svemu LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 19:53
Sve pomalo.. uskoro kupujem jos opreme :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 19:23
prednji čučanj s dvije girje :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 18:46
Trenutno ne radim s sipkom.. samo s girjama, medicinkom, trx, pull-up bar, bugarska vreca..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 15:39
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Pa na gobletu je tezina girje naprijed. Nekad imam siroko noge, nekad usko.. pomalo sve dolazi na mjesto :)

Ja sam s utezima zavrsio.. do daljnjega.. ja nikada ne bi rekao da utezi ne valjaju.. jer to bi bila najveca glupost.. itekako valjaju. Samo sto se vise ne vidim u njima. Ovo mi postalo zabavnije :)

A šipka'?? :)))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 14:48
Pa na gobletu je tezina girje naprijed. Nekad imam siroko noge, nekad usko.. pomalo sve dolazi na mjesto :)

Ja sam s utezima zavrsio.. do daljnjega.. ja nikada ne bi rekao da utezi ne valjaju.. jer to bi bila najveca glupost.. itekako valjaju. Samo sto se vise ne vidim u njima. Ovo mi postalo zabavnije :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 07:27
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Jel negdje pise dalibor? :)


sorry Davore, fakat ne znam otadkle mi se dalibor stvorio lol

vidiš, ti se prebacuješ na funkcionalu a la se spremam na utege i očito sam zaluđem XD

e još jedna stvar, nisu sad neke velike težine i radiš goblet squat al prednji čučanj bi ti bio dobar koliko sam vidio u svojim proučavanjima, ne možeš radit više nego leđa dopuštaju i bez pravilnog držanja (leđima i koljenima pogodno jer je automatski težina manja) i manja težina aktivira istu količinu mišićnih vlakana nogu od zadnjeg čučnja (i s girjama se može radit :))

Edited by Markan1989 - 27 Veljaca 2014 at 07:30
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 00:05
Pa evo.. poceo sam vjerovat s 27,28god.. kad je vec doslo do trajnog ostecenja.. osteoartritis je doata uznapredovao.. sad ne osjecam bolove i ne mislim nista mijenjat na treninzima.. radim goblet squat s 12kg, iskorak, cucanj sipkom s 30kg.. uopce vise ne radim s velikin tezinama, sad mi na pameti samo zdravlje. Nekad mi je bilo vazno dal sam krupan ili ne, danas vise nije..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 23:29
Pretpostavljam da su i koljena razlog. Ako jesu, mudra odluka, bolje kakvo takvo zdravlje nego par kg mišića... Često zaboravljamo da je što je zglob bliže zemlji, to je veće opterećenje na njega u svakodnevnom životu. 5kg gore, pa bar 1000 koraka dnevno, puta 10 godina, ako je već nešto oštećeno, nije baš put prema oporavku ili smanjenju štete... Već sam lupetao o mikrotraumama koje dugoročno dovode do degeneracije ili trajnog oštećenja. Jedini je problem da to povjeruješ tek kad postaneš stariji magarac :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.