New Posts New Posts RSS Feed - pomoc mi je potrebna hitno! :(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc mi je potrebna hitno! :(

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
Author
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 4.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 13:24
uf nakon dorucka jedva se krecem...haha...morao sam 20 minuta otic prošetat :P
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 19:05
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

znate vec ...koji je moj problem dosta ljudi ej vidjelo pisao sam od pocetnog jelovnika do nekidašnjeg :D evo ovako....pošto sam pun snage...i puno više tj imam snage nego prije....i pobjedio sam strah da cu se udebljati..da cu izgledati ko bacva sa normalno prehranom...rekao sam moj jelovnik dok sam mršavio je bilo 5 kava i 300g kornfleaksa od 10 ujutro do 2 popodne i nisam jeo ništa....malo sam nadošao nakon što sam se uclanio u formu upoznao ljude ...i sa strahom poceo normalnije jesti to je izgledalo ovako : 1./Dorucak- 100g Kornfleaksa + 2 dl mlijeka = 450 kCal 13 Proteina UH 92
2./Medjuobrok -1 Jogurt 180 Mg =120 kCal 7 UH 5 Proteina
3.Rucak -5 jaja 2/3 + 100g kruha =668 kCal 67 Proteina UH 46
4./Medjuobrok – Jabuka 100g =46 kCal 12 UH 0.3 Proteina
5./Vecera –Posni sir 250 g = 195 kCal 8 UH 31 Proteina + 50g Kruha = 117 kCal 23 UH 4 P
TO je bio moj prvi...možda 1500 kcal nisu tolko precizne mjerilice....na mojoj vagi....podigao sam se sa 59 na 61,2 pa mi padalo na 60,00...pa opet 61 pa opet dole....ali sam bio pun volje i snage!!! e sada sam odlucio JOŠ POJACAT !!! Dorucak i sve i preko 2000Kcal stavlajt u sebe .....moj jelovnik sada glasi koji koristim:
1.Dorucak-200g zobenih + 2Dl mlijeka + Jabuka 200g = 944 Kcal 32P 148 UH
2. Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina
3. Rucak- 200g P.bjelog mesa + 50g riže + 125 P.sira = 565 Kcal 60 P 43,5 UH
4. Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina
5. Vecera- 125 P.sira + 4 bjelanjka + 50g riže = 453 Kcal 62,5 P 47,5UH
+1 Nesica sa mlijekom i 2 žlice šecera ujutro samo!!! nije više 5 nesica :D
TO jee moj novi jelovnik....zahvaljujuci vama!! i ljudima koji me podržavaju savjetima citanjima pojacao sam bez straha jelovnik da cu se udebljak ko stoka..nego sa zdravom prehranom fizicki i psihicki biti jace jace vježbe...bolje raspoloženje...zdravlje...i sretan život....Zahvaljujem se Ljudima koji su dali sve od sebe na ovim forumima...podupirali ljude pomagali...ponovno ! ne znate koliki mi je ovo korak naprijed u životu! hvaala od srca! :)




svaka cast!!!!!!!!!!!!
bravo,to je prava klopa!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 19:08
:DDDD je osjetim hahahah puno bolje!!!! sada samo naprijed!!! nadam se boljim rezultatima!!! kako kod tebe?....ja i ti se jedini tu razumijemo;) iste probleme smo imali....isto ne znanje...i zajebavali se sa zdravljem! :/ jel napreduje šta? :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 16:40
Htjeo bih ovo podjeliti sa vama!...mada cekam napredak tek sam 3 tjedna ajmo reci u tom procesu za napredak...prvi tjedan mi je bila zdrava prehrana do 1600 kalorija...drugi tjedan do 1950.....sada sam prešao na 2100-2200 kcal....necemo pretjerivat...kasnije cemo više....vagu sam uz savjete prestao gledati....do sada sam 2 kile nakupio hihiih..gledam da mi Uh bude po proracunima 4,7 - 5g po kg...proteina 2-3g po kg....masti ne brojim ne jedem baš enšta da bi trebao se pribojavati ...salate na tone kisele uglavnom kupus i to i voca 3 vocke na dan........Ovaj forum mi je promjenio život ko što i vjeruem mnogim ljudima....upoznati ste samojim slucajem ako niste...prelistajte prve strane ako vam se da....i mogu reci imunitet da mi se ne opisivo promjenio...živcanosti više nema...vrtoglavica je nestala....bolej se osjecam imam puno više snage više tegova mogu bolje vježbe prakticirat / izvodit....em osjecam se ne vjerovatno dobro ne opisivo....odkada se zdravo hranim..porok su mi cigare i kava bila.....kavu sam smanjio na jednu ujutro samo pijem od 5,6 cigare su takodjer smanjene odkada više jedem....I šta sam htjeo reci ovim postom...prije 3 dana....inace nemam posla završio sam školu znate u kakoj smo državi...završio školu kao PROFESIONALNI VOZAC! jedino od "profesionalnog" -te "titule" sam profesionalni Tragac na birou...tako da ono ima nas 7 u kuci mama radi minimalac tata isto baka....4 brace...šta rec....teško se prilagoditi prehrani utezima skupo je to sve znate vec kako :) ali eto posvetio sam se i malo po malo ide Hvala Bogu! koji se brine....dobio sam šipku za zgibove otežavam si sam nekako utege mjerim režem spajam....i nedavno meni mama kaže sine ja te necu više moci podržavati tolko u prehrani jednostavno nemam novaca...i mogu rec meni je tu pao moral kako cu ja sada ne znam poludio sam bez bjelog mesa rie krumpira tjesta zobenih voca i tako....i jucer mi se javi Moja cura...Matea...najljepše ime :D haha X) i kaže ima na srcu i podržava me da mi kupuje barem zobene da ja ne moram toliko...ja ljudi ...možda ce vam biti smješno...ali mene je to pogodilo toliko emocionalno sam reagiro..bilo je i suza koja....mene normalno muški horoni onaj ponos je pao u vodu...i ja kažem mene je sramota ne moj ono nemoj molim te....kaže meni Matea jel..nije sramota ne imati...sramota je imati i nedati!..jao ljudi tu sam se rastopio tako da mi je mnogo mnogo olakšala kupuje mi zobene...i stvarno svaki put sada mogu i kvalitetan dorucak..i borit cu se još ako treba za zdrav život...i mislim da ljudi bi trebali....se baviti zdravim životom...jer jednostavno nisu svjesni šta propuštaju...ja nisam ibo svjestan...dok nisam sjeo za kompjuter i vec 3 tjedna satima i satima provodio za ovim forumom netom i citao sve o prehrani treningu i prakticirao....hvala što ste bili strpljivi i što ste procitali haha X) pozdrav ekipi :)))
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 16:53
obavjestite me ako možete za blog kako napisati :D tu na ovom forumu:D
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 17:05
hahah jos se smijem na ovo matea najljepse ime a za blog evo ti link https://www.fitness.com.hr/admin/blog_post_edit.aspx pa pisi
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 17:21
a moro sam malo :) :D e hvala ti prijatelju!! :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 18:02
Jako lijepo od nje Thumbs Up

A tebi veliki Clap 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 18:33
je ...stvarno mi mnogo znaci pogotovo udanašnje vrijeme..kada je sve skupo...i nemoš si ni jebeni šrot pruštit za dorucak....strašno! meni veliki pljesak...al vama hvala što ste mi pomogli da dodem do takog pljeska...:)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 19:01
@mettasttaza
ti si veliki covjek
sad sam tek ovo procitala,i svaka ti cast


kaj se tice financija,znam kak ti je,i ja jedina radim u mojoj obitelji,i hranim sve i oblacim i školujem!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 19:22
baš mi je drago!
bio sam potišten svo ovo nekako vrijeme...ii vidio sam da ovdje postoje jako dobri ljudi i da i oni imaju svoje probleme da su otvoreni...nije stvar sve u fitnesu prehrani...vec o nacinu života!....znam danas financijski si ne možeš priuštit prakticki ništa...pogotovo takve stvari..eto ti jedina radiš u obitelji...žena uzdržava obitelj cjelu! nije stvar ...tj da sada ne ispadne neka diskriminacija...nego mislim...na to od cjele obitelji jedan clan radi! još i gore nego kod mene....mislim to je strašno nisam ja jedini problem..ljudi koji su daleko ajmo rec "pametniji" osobe sa fakultetom..one su na Biou..traže posao....mislim država je kolaps....i šta ceš....i samo kažem hvala Bogu što se brine za nas...jer kada je najteže on je tu! nisam neki veliki primjer Kršcanina...ne živim baš svetim životom...ali Bože moj tko je ovdje svet?.....Baba vjerujem da ce biti bolje!! samo pozitivno misliti...cvrsto stajati na tlu....vidiš da cak i veliki ljudi poput Milanovica padaju na tlo :) ako me razumiješ :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 19:33
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 11:12
malo sam zabrljao slucajno sam ovaj post stavio u tjedni jelovnik ispricavam se na spamu! nešta sam bio citao...i napisao tamo umjesto na svojem....tako da cu tu napisat da se držim svoje teme...još jednom se ispricavam na spamuu....hm trebo bi savjet iskusnijih! evo ovako ovo je primjer....moj dnevni jelovnik...neki ce se pitat zašto vecera uh...zato jer mi je prije vecere...trening znaci oko pol 6 pa do pol 7-7 završava i vecera mi je tada pravim kada završim pa moram nadoknadit uh.....9:30.Dorucak-200g zobenih + 2Dl mlijeka + Jabuka 200g = 944 Kcal 32P 148 UH

12:0. Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina

14:30 Rucak- 200g P.bjelog mesa + 50g riže + 125 P.sira = 565 Kcal 60 P 43,5 UH

17:00Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina

17:30 Vježbanje

19:00 Vecera- 125 P.sira + 4 bjelanjka + 50g riže = 453 Kcal 62,5 P 47,5UH

pošto mjenjam uh sa krumpirima kruh sam izbacio...onda umjesto 50g riže za rucak i veceru bude 200g krumpira..a za veceru 100g krumpira ili 200g nekad....e sada bi volio i tjesteninu postš ima više kalorija i uh neg kuhani krumpir ko i riža tu bi isto ubacio 50gtjestenine rucak....50g tjestenine vecera...jer bilo bi glupo da ne stavljam uh poslje treninga...trebo bi eto savjet to je primjer jedan....moj dnevni za prehranu :) sada sam samo tamo kod 4 bjelanjka za veceru ubacio 5....bjelanjaka :) hvala!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 17:54
Ovo izgleda dobro, ali nekako mi fali povrca (salata, blitva, kelj...)
Dodaj malo tu i tamo zelenja, vlakna su ti isto bitna stvar za metabolizam i probavu:))
Pozz
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 18:22
nenene povrce nisam spomenio!! to jedem za rucak ne normalno kupusa kiseloga i za veceru ne brini se....znaci taj UH za veceru? što podjelim isto ko i za rucak je dobro? npr 50g riže mislim sirove i 50g riže za veceru sorove je dobro? ko i sa krumpirima 200g rucak i 200 vecera ..tako planiram i tjesteninu ne znam primjera tjestenina 50 g sa jajima za rucak i 50 g za veceru...sa mesom bjelim....ejr kažu da ne valja kao za veceru Uh meni je vecera oko pol 7 - 7 i to nakon treninga ....a potrebni su mi UH nakon vježbanja....jer vježbanje ide pa vecera :D haha sada sma malo ubio sa ovim :) ak šta ceš informiram se hvala usput!
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 20:32
Brijem da je ovo najduža tema na upoznavanju :) I baš nije istina da se UH prije spavanja ne smije jesti ( pogotovo ako želiš se udebljat). Imaš i razlicitih prehrana di se navece doslovno ubije od hrane. A i ja se prije spavanja znam ubit od hrane 
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.