New Posts New Posts RSS Feed - pomoc mi je potrebna hitno! :(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc mi je potrebna hitno! :(

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
Author
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 4.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 19:17
Kako god bilo sutra završava tjedan!!! 20.2 sam poceo sa 59.9 kila.....danas je 26.2 vago sam se 61.2 kilice JEEEE!!!!zahvaljujuci prehrani ovoj gore što sam pisao i danas sam prvi puta kuhao rižu isapala mi je super sa bjelim mesom savršeno prejeo sam se za rucak i veceru i dorucak hihi...ne možete vjerovat kako sam sretan!!!....nije samo zahvala prehrani!!! zahvaljujem svim ljudima na mojoj temi koji su se potrudili dati savjete..koji su dali kritike...koji su mi željeli dobro kao pocetniku u prehrani...tako i u vježbi...mada vec duže vrjeme vježbam ali bez znanja......Hvala još jednom...slikao sam se baš 20.2 sutra se isto slikam...i sada ne znam kada dobijem 5 kila....ili mjesec dana rada kada završi tako nekako....cu objaviti slike da vidite...o cemu sam pricao!!! ima jedna stvar koja me muci...previše ponavljanja imam u vježbanju sa utezima za ruku za biceps i triceps....bojim se da nebi došlo do toga da mi se tijelo proširi...a ruke ostanu male zbog pre malog vježbanja xD mislim cudno zvuci ali logika mi kazuje da je tako...a sada želio bi bolje da se varam!!...ako neko zna malo bolje da mi odgovori! hvaala puno! na svemu! i na strpljenju! :))
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 20:58
Ajde...super...samo tako dalje!! Thumbs Up
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 12:49
Za biceps i triceps onda mozes povecati kilaze i smanjiti broj ponavljanja. Vidjet ces da ce ti biti teze i jedva moci napraviti zadnje ponavljanje. 4x8 recimo, a prva serija nek ti bude zagrijavanje. Takav nacin ti je onda za misicni rast. Dobro ti je raditi dipseve za triceps, kad ces moci.
Bravo za napredak, samo tak nastavi!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 14:15
hvala ti puno!!! kužim ja to problem mi je samo jer nemam kilažu :(( koliko najviše bi trebao ponavljat nisam pri novcima za uteg....bojim se da mi se tijelo ne razvije a ruke ostanu malene zbog previše ponavljanja i nikakvog ucinka :((( nakraju mi bude teže to ej sigurno bole me sutradan bicp...i tricep..:( dobro najvažnije mi je sada da se ne bojim udebljat imao sam strašno strah da cu se udebljat i izgledat ko prije pa sam previše mršavio..sada se ne bojim uveo sam...vježbe jace nego prije imam program sada insainity full body taj jedan video to radim ponedeljkom utorkom sklekovi i bench i tu mi je mala kilaža na benchu...pa kombiniram sa sklekovima ne znam odradim 20-30 cca pa onda odma na becnch bez odmora onda dignem tih 40 kila jadnih što imam 5-6 puta ne mogu više baš to sam iskombiniro i tu svaki put poslje vježbe zrbušnjaci sa utezima 15 minuta....srjedom od pol sata do 45 minuta trbušnjaka baš oni tzeški sa utezima...i mali kardio...cetvrtak onda spada taj biceps i triceps..petak odmaram...i sada su mi roditelj kupili fala Bogu za zgibove spravu to cu staviti za subotu da radim i ...i nedelja isto trbušnjaci od 30-45 minuta još koju vježbu ubacim kad imam snage eto to mi je program...nadam se dovoljno
....i dovoljno da se razvijem i ne pretvorim u mast tu prehranu koju koristim ....;) najviše sam zahvalan ljudima ovdje koji su mi davali savjete i trudili ste ne znate kolko ste mi promjenili život u tjedan dana!!!! vidit cete slike još nisam spreman objaviti ...pa cete znat o cemu pricam zgrozit cete se....:/
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:08
danas sam poludio napokon sam uspio na 61 kilu i 200 grama...i danas stajem na vagu i padne mi na 60.8 :( baš me depimiralo :((
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:09
prestani se svaki dan vagati.. jedi kak treba, treniraj...i doci ce sve na svoje... tijelo je puno vode koja stalno oscilira.. Wink

Edited by Slavonka23 - 27 Veljaca 2013 at 22:09
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:14
hahaha a jesi oshtra! a ne znam volim pratiti....misli da i to sto kazes ! haha a šta ces mlad sam još mutav...zbunjen ne mogu si pomoci! >P
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:22
pravnica...šta ceš Tongue
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:32
:o pa nije ni cudo! šalu na stranu :D mogla bi biti i kuharica...imaš odlicne recepte ....na koje sam se iznenadio kolko zdrava hrana može biti ukusna! sam da se ima još para priuštiti tak nekih stvari...npr da se zaposlim...bilo bi mi lakše ovako 1-2 recepta mogu tjedno s tvojih tema skidat...i pravit :(
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 13:06
kako da stavim slike ovdje :D ?? može li mi netko objasniti :/
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 13:44
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 14:31
e hvala ti! :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2013 at 19:51
znate vec ...koji je moj problem dosta ljudi ej vidjelo pisao sam od pocetnog jelovnika do nekidašnjeg :D evo ovako....pošto sam pun snage...i puno više tj imam snage nego prije....i pobjedio sam strah da cu se udebljati..da cu izgledati ko bacva sa normalno prehranom...rekao sam moj jelovnik dok sam mršavio je bilo 5 kava i 300g kornfleaksa od 10 ujutro do 2 popodne i nisam jeo ništa....malo sam nadošao nakon što sam se uclanio u formu upoznao ljude ...i sa strahom poceo normalnije jesti to je izgledalo ovako : 1./Dorucak- 100g Kornfleaksa + 2 dl mlijeka = 450 kCal 13 Proteina UH 92
2./Medjuobrok -1 Jogurt 180 Mg =120 kCal 7 UH 5 Proteina
3.Rucak -5 jaja 2/3 + 100g kruha =668 kCal 67 Proteina UH 46
4./Medjuobrok – Jabuka 100g =46 kCal 12 UH 0.3 Proteina
5./Vecera –Posni sir 250 g = 195 kCal 8 UH 31 Proteina + 50g Kruha = 117 kCal 23 UH 4 P
TO je bio moj prvi...možda 1500 kcal nisu tolko precizne mjerilice....na mojoj vagi....podigao sam se sa 59 na 61,2 pa mi padalo na 60,00...pa opet 61 pa opet dole....ali sam bio pun volje i snage!!! e sada sam odlucio JOŠ POJACAT !!! Dorucak i sve i preko 2000Kcal stavlajt u sebe .....moj jelovnik sada glasi koji koristim:
1.Dorucak-200g zobenih + 2Dl mlijeka + Jabuka 200g = 944 Kcal 32P 148 UH
2. Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina
3. Rucak- 200g P.bjelog mesa + 50g riže + 125 P.sira = 565 Kcal 60 P 43,5 UH
4. Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina
5. Vecera- 125 P.sira + 4 bjelanjka + 50g riže = 453 Kcal 62,5 P 47,5UH
+1 Nesica sa mlijekom i 2 žlice šecera ujutro samo!!! nije više 5 nesica :D
TO jee moj novi jelovnik....zahvaljujuci vama!! i ljudima koji me podržavaju savjetima citanjima pojacao sam bez straha jelovnik da cu se udebljak ko stoka..nego sa zdravom prehranom fizicki i psihicki biti jace jace vježbe...bolje raspoloženje...zdravlje...i sretan život....Zahvaljujem se Ljudima koji su dali sve od sebe na ovim forumima...podupirali ljude pomagali...ponovno ! ne znate koliki mi je ovo korak naprijed u životu! hvaala od srca! :)


Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2013 at 20:21
Thumbs Up uz zdravu prehranu i dobar trening možeš dobiti samo kvalitetnu masu...što tebi i treba...a kasnije, po potrebi se možeš definirati...ali, prvo treba imati što definirati... Hug
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2013 at 21:31
bravo za napredak, samo guraj Thumbs Up
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 00:54
heeh hvala punno!!! bit ce nadam se!!!....sad treba masu tako je....kasnije moram nauciti i o defki kako je dobiti ...:D polako ne žurim nigdje
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.