New Posts New Posts RSS Feed - pomoc mi je potrebna hitno! :(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc mi je potrebna hitno! :(

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 9>
Author
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 4.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
volim meso! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote volim meso! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 18:25
hvala ti puno! :) Procitala san sad malo bolje sta ste sve pisali i u svakom slucaju cu pokusat! Na drugin forumima,citala san da svi spominju neke proteine Whey kako su s njima uspili nabit masu i da ih preporucuju svima koji zele nabit kile uz nekakvu tjelovjezbu pa sta je s tin? Jel to mozda brzi nacin do mase koristenje tih proteina sta se misaju s vodon ili mlikon jer nisan ni u to upucena, a sve bi napravila da vratim ono sta san izgubila!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 18:49
iskreno ja ne konzumiram to jer nemam novaca....ja uzimam proteine iz hrane ...posni sirevi...tipa mesa...bjelanjaka...ribe...dobro ribe jako slabo nisam baš lud za njima al bi bilo poželjno...ako hoceš rast mišica od proteina priželjkivano bi bilo 1.5 - 2g proteina po kili....sad sve zavisi od metabolizma..ja sam opet tako naucio neki kažu pol kile 0.8g proteina...ja uzimam od 1.5-2.5 proteina iz hrane dnevno....tako da ono...pogledaj druge jelovnike kako spremaju prehranu..uzmi vagu..sve što ti je potrebno alkulator vježbaj pali i neboj se....ja jedino što se još bojim i dvoumim dal da smanjim kavu sa šecerom pijem je ujutro i navecer neki kažu da ce škodit neki ne....al ja cu poludit bez nje opet sam pogrješio i upravo pijem kavu sa šecerom hahaha...al neka po meni se može to priuštiti ako kvalitetno se hraniš...ako kvalitetno vježbaš jedeš...a to sa primjerom proteina...npr ja imam 60 sramotnih kila moram i ja se udebljat zdravo....npr meni je dnevna doza potrebna racunat cemo 2g po kili ...pa jedno 120g proteina dnevno ako me sad a kužiš imaš...i UH-to je 4-6g po kili....1g masti po kili...dobro mast ne racunam neda mi se još i to..a sad sve zavisi od metabolizma...ti probaj pa vidi kako i šta ti paše...pol kile do kile tjedno ako dobijaš to je super! to je zdravo debljanje....ili obrnuto mršavljanje :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 19:01
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

iskreno ja ne konzumiram to jer nemam novaca....ja uzimam proteine iz hrane ...posni sirevi...tipa mesa...bjelanjaka...ribe...dobro ribe jako slabo nisam baš lud za njima al bi bilo poželjno...ako hoceš rast mišica od proteina priželjkivano bi bilo 1.5 - 2g proteina po kili....sad sve zavisi od metabolizma..ja sam opet tako naucio neki kažu pol kile 0.8g proteina...ja uzimam od 1.5-2.5 proteina iz hrane dnevno....tako da ono...pogledaj druge jelovnike kako spremaju prehranu..uzmi vagu..sve što ti je potrebno alkulator vježbaj pali i neboj se....ja jedino što se još bojim i dvoumim dal da smanjim kavu sa šecerom pijem je ujutro i navecer neki kažu da ce škodit neki ne....al ja cu poludit bez nje opet sam pogrješio i upravo pijem kavu sa šecerom hahaha...al neka po meni se može to priuštiti ako kvalitetno se hraniš...ako kvalitetno vježbaš jedeš...a to sa primjerom proteina...npr ja imam 60 sramotnih kila moram i ja se udebljat zdravo....npr meni je dnevna doza potrebna racunat cemo 2g po kili ...pa jedno 120g proteina dnevno ako me sad a kužiš imaš...i UH-to je 4-6g po kili....1g masti po kili...dobro mast ne racunam neda mi se još i to..a sad sve zavisi od metabolizma...ti probaj pa vidi kako i šta ti paše...pol kile do kile tjedno ako dobijaš to je super! to je zdravo debljanje....ili obrnuto mršavljanje :)

pozz! treba doslovno raditi pokus na samom sebimdok ne vidiš kaj "pali"
ja još uvijek tražim. evo danas sam jedva odradila neki trening,sva sam ko trut! a,stalno gladna,znaci da nešto ne radim dobro :-(
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 19:10
pda! to je istina...ne vrjede za svakog ista pravila...covjek koji je pisao taj unos..je imao drugaciji metabolizam i od mene i od tebe...tako da treba pokusirat...naravno! joj baba nakon tolek borbe nakraju je nesica bila jaca od mene šta da ti kažem sjedim i pijem ju hahahaha boli me kifla! ako budem izgledao ko preston prašcic! zbog 2 nesice sa šeceromi mlijekom hahah reko sam to sada sebi...svega sam se odreko jedem kuhane krumpire umjesto pizze cevapa...zdravije meso umjesto mc donalca ...salatu voca abnormalno...umjesto onih kornflakesa sa cokoladom što sam obozavao jedem zobene ne jedem cokolade i to...i sada još te 2 nesice da se odreknem nebi išlo....sada sam rekao sam sebi ako to bude utjecalo na sve..ako to bude me debljalo ne zdravo i neznam nebudem postigao beljanje kakvo želim..onda sve kvragu! hahah....nešta nam ne valja sa porukama ...a ništa skonto sam kako rižu mjeriti hahaha :DDD 100g prjesnu pa onda kolko ispadne kažu cak 200g vode bude unjoj kada se skuva haha stražno više popijem neg pojedem :/
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 19:11
i ne sekiraj se padne tu moral...meni tako kada se enda vježbat...onda upalim glazbicu neku onak veselu....dobro ja nabrijanu vecinom haha nekad neku veselu..pustim ljude u bikiniju na plaaži!!! dobiješ volju da vježbaš cjeli dan hahaha :D
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 19:46
Originally posted by baba44 baba44 wrote:


pozz! treba doslovno raditi pokus na samom sebimdok ne vidiš kaj "pali"


Tak je, da ja kažem svoju prehranu i vježbu doslovno bi me popljuvali, a ima ogromnog napretka u 2 mjeseca.. Naravno odrekao sam se nekih stvari ali ništa za cime žalim.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:00
ko te ima za šta pljuvat!!! slobodno napiši....aj i sam razmišljam da prestanem sa takim režimom prehrane ono broji kalorije proteine uh ...jedi šta imaš eventualno navecer proteina dosta i manje uh...ali sve unositi....šta ako ej mama danas ispekla pizu a ja blejim u nju kio tele i jedem krumpir posni sir i bjelanjke....ako je neka dobra klopa šta izbjegavat ot za rucak bez obzira kolo je kaloricno kolko masti uha proteina ima....jede se šta ima ....može se dodat uz to proteina još oble jer se vježba potroši ja bar poslje rucka vježbam....kake mjerilice pizdarije jedeš kolko možeš kolko ne ne...kaki BMI kako šta...ako su danas palacinke sa nutelom zašto se nebi najeo toga navecer eto izbacim uh proteinima se nahranim....udebljao bi se ...ali vježbao bi nebi izgledo ko bojler nego bi bio izgradjen jer mišic raste uz hranu koda on zna šta je piza šta ne....o tome ramzišljam...svakopogrješi tj grješi konstanto neka napiše mi neko...da se drži svega vec dugo taj laže....ja moram popit 2 nesice sa šecerom i mlijekom i šta sada? ocu propast ne...jedan je život....makar i ibo debeo vježbam necu svinja biti....o tome razmišljam vec dugo vremena...ali nekak nemam muda....mislim da od brojanja kalorija boli glava smao! to je moje mišljenje!!!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:07
Moje skromno mišljenje je da ti više tu tipkaš po forumu nego šta vježbaš,i da ti je ovo samo trenutna faza u životu.
Isto tako vidim da si jako brzoplet,kako u razmišljanju,tako i u pisanju.Pretpostavljam da si još jako mlad i neiskusan.
Ispravi me ako griješim.


Edited by fittyp - 25 Veljaca 2013 at 23:07
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:08
Jbg ja dok nabijam kile, ne moram sad baš toliko strogo paziti, ali kad ce ic definicija, tad ce bit jebade, drukcije ne može
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:13
jesam mlad prijetalju jesam neiskusan....vjeruj mi vježbam godinama u vjecbe se razumijem...ne vjeruješ? preispitaj me :) program hrane me jedino jebeealo što sam sebe sje*o....prijatelju...mislim ne znam jednostavno to pracenje samo puni glavu.....ali nastavlajt cu ništa ja ne kažem imam svoju prehranu koja je sada kvalitetna ...ali kad tad ceš i ti prestat se obazirat na nnju i ja isto i svi mi....šta ceš cjeli život blejit u palacinke sa nutelom? ili pizzom? i sam sebe je**t u mozak stime imaš ejdan život kvalitetno ga terba proživit!
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:20
Pa pizzu jedem bez problema, nekad i koju palacinku, a nisam baš neki ljubitelj cokolade.. A zašto bi morao gledati palacinke, pizzu i ostale gluposti? Neki dan pojedem porciju cevapa, nakon toga jedno 3-4 sata ko da sam mrtav, jednostavno nemaš energije ni za što. A opcenito i ne jedem taj junk food, jedino kad sa frendovima idem, il kad sam vec negdje vani.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:22
ja sam totalno odbacio i nije mi žao....želim se samo zdravo udebljat i definirat se :D ne znam zašto više ne razlikkujem hranu ko hranu...pizza mi isto ko šnita kruha haha..sjeban sam totalka...ma govorim samo o strogim djetama...od toga mi muka imam prijatelja koji sve jede i pumpa jebe m use za ne znam šta ce pojest bitno da jede i trpa se proteinima...on je ogroman..samo kada ga pitam za savjet..on kaže pojedi za rucak kilu mesa....haha nije baš najbolji za objašnjavat on misli da mogu njegov tempo odma pratiti :P
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:25
Bah...neda mi se objašnjavati mu da je to stil života.Njemu je to teško.Shvati metastaza da ti tu nije mjesto sa nutelom,pizzom i šta ti ja znam cime.To ove ljude ne interesira.Njima treba poticaj za daljnju zdravu prehranu,a ne netko tko tu kuka za junk foodom.Ugledaj se na Slavonku koja svakodnevno pronalazi recepte za kuhanje sa zdravom hranom.I nikad joj nije dosadno i teško.Shvatiti ceš kad budeš u njenim godinama
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:31
ma pogrešno si ti razumio frende mene...ja nisam za junk food ja sam pronašao sebe u hrani zdravoj!! normalno da cu se udebljat zdravim tj nabit masu zobenima mesom jajima rižom krumpirima kasnije ako mi nepaše ta kilaža definirat se tj ako mi paše pa se definirat izbacit uh tj ne izbacit nego smanjit i proteinskom hranom se više bubat sve to stoji...krivo sam se ocito izrazio..svaka joj cast ne kažem ja ništa :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:49
e sada pitanje....dali je dovoljno ova prehrana na dobivanje kilograma mase..šta vec...ko što sam anveo 183 cm visine 60 kila težine...ide mi za pola kile više...kroz tjedan odkada sam promjenio prehranu...ne želim se proširit ko ne znam obelix nego normalno dobiti kila i držati taj ritam cjelo vrjeme uz vježbanje i tako šta vi mislite :D evo vam jelovnik zadnja 2 dana ...iskusniji pomognite malo...sada sam bar nadošo malo kakva mi je prehrana bila :D 1.Dorucak-150g zobenih + 2Dl mlijeka + Jabuka 200g = 764 Kcal 119 UH 26P

2.Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina

3.Rucak -5 jaja 2/3 + 50g kruha+ 125 Posnog = 657k Kcal 75,5 P 35 UH

4. Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina

5.Vecera 125g Posnog sira + 100g Krumpira + 4 Bjelanjka = 359 Kcal 29 UH 61P

ovo je za sutra 1.Dorucak-150g zobenih + 2Dl mlijeka + Jabuka 200g = 764 Kcal 119 UH 26P

2.Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina

3.Rucak- 200g P.bjelog mesa + 50g riže + 125 P.sira = 565 Kcal 60 P 43,5 UH

4.Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina

5. Vecera- 100g P.bjelog mesa + 125 P.sira + 50g riže = 421Kcal 39,5P 43,5 UH

eto 2 dana sad ko što sam naveo ne celim buknit...ne mogu tolko kvalitetne vježbe radit nemam sredstva malo utega...vecinom radim sklekove ucnjeve i takve stvari....utege ne mogu pravit stari mi je bolje da ne pricam para nemam za utege....tako da želim se udebljat ali ne previše želim malo mase nabiti...bar 10 kg :D ajmo rec :P ali kvalitetno ko što konzumiram takvu hranu bez junk fooda i gluposti :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:59
ovo 2/3 jaja to je 2 cjela jaja i 3 bjelanjka :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.