New Posts New Posts RSS Feed - Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 11:01
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 11:02
Umišljaš.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 11:09
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Prvo moras izracunat bazalni metabolizam... pa izracunas koliko trosis treningom.. npr BM 2000, treningom 800, znaci jedes 2200 i u deficitu si 600 kcal.. Svaki 4. dan pojedes vise da ne dodje do usporenja metabolizma (u ovom slucaju 2800), i tako u krug..

Puno proteina, tocnije, u svakom obroku oko 30-40g, znaci 6 obroka, cca 200g dnevno..


Pa otprilike to tako kod mene i izgleda, s tim da ja ne jedem piletinu i rižu svaki dan vec povrce. S tim da umjesto 6 obroka dnevno, ja maskimalno mogu pojest 5. Radim kružni trening, puno pješacim, plivam, a da ne govorim da 8 sati dnevno stojim na nogama (radim kao recepcionar)

Edited by liquis - 10 Kolovoz 2013 at 11:13
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 11:21
Povecaj unos ugljikohidrata.. tebi trenutno ne treba mrsavljenje..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 11:37
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Povecaj unos ugljikohidrata.. tebi trenutno ne treba mrsavljenje..


Dogovoreno! Trudim se stvarno iz dana u dan i ide mi. Ali ponavljam, pazim i na to da ne gubim mišice i vodu, vec masno tkivo. Mišice neke velike nikad nisam niti imao, tako da nevjerujem da sam tui izgubio, a što se hrane tice, pogotovo ljeti gledam jesti što više zdrave hrane i to ne samo proteine tipa posni sir i piletina, vec gledam jesti i povrce, tjestenine. Trudim se maksimalno i pazim. Nekad mi se eventualno dogodi da zbog umora i nekakvog nedostatka šecera poslje treninga uzmem grancereale keks ili komad crne cokolade, ali za ostalo se stvarno trudim sredit sam sebi obrok i cijeli jelovnik. Za mene je to ogroman napredak jer su moji nekadašnji obroci uglavnom bili sendvici, sirnice, kraš, keksi, pržena jaja, pomfri. Ovo sad je stvarno ogroman napredak.

Al oped bojim se kod nabijanja mase jer recimo još uvijek na benchu dižem 10, max 15kg. To su dvije težine s kojima mogu napravit 15 ponavljanja u tri serije, s tim da mi zadnja dva ponavljanja budu teška i da se ruke tresu.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 12:04
smanji broj ponavljanja i diži težinu:))
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 12:09
Svaka cast na napretku....nece ti škoditi nekada cokolada....ako imaš izbalansiranu prehranu i nje se držiš....samo poslušaj iskusnije....i biti ce rezultata .... :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 12:47
Scarpetta, tako sam i mislio. Pokušat cu sad 20kg dizat na benchu recimo 10 ponavljanja (ako budem mogao)

mettasttaza, držim se stvarno strogo prehrane. Izbacio sam gazirane sokove skroz. Jedino na poslu nekad toliko se iscrpim i ogladni da jednostavno moram u trgovini uzet mali sendvic sa sirom jer jednostavno od 14 do 22 (ili recimo kao danas - smjena do 2 ujutro) nije lako a da ništa ne pojedeš. A taj sendvic mi je nekako bolji nego nekakva cokolada.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 12:54
Gledaj....ako imaš posao ili nešto...ja gdje god putujem...gdje cu se zadržati kupi si par kutija praznih...prije nego odeš raditi napravi obroke i spremi u nju...i kada ti je vrijeme kada ogldaniš normalno papaj ...to ti je riješenje...uvijek postoji :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 13:00
Nebi mi vjerovala da recimo jucer, ja nisam imao niti sekund slobodan. Dakle, svi moji kolege su pušaci i dozvoljeno im je ici na puš pauzu jer "moraju". A cim ja odem jest, to direktor odma komentira kao lijen je, ništa mu se ne radi, bla bla. I dok kolege odu na 10 puš pauza, ja ne stignem niti pojest. Vrata recepcije su stalno otvorena, a neki ljudi ulaze, cisto da bi nešto pitali, ma koliko to glupo bilo. Evo recimo, jednog gosta zanima koliko je sogurno ici na zidine starog grada i traje li još rat. I milijun takvih na dan
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 13:09
Haha odakle si? :D

Gledaj ako uspiješ uhvatiti slobdoga bilo kada....reci i ti da ideš na puš pauzu i odi zapaliti moraš imati pauzu svi je imaju....tada to iskoristi pojedi nosi hranu ... nadji nacin uvijek se može..kako si i sam rekao odeš kupiš sendvic...odi pojedi to što si spremio si :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 13:31
Originally posted by liquis liquis wrote:

Nebi mi vjerovala da recimo jucer, ja nisam imao niti sekund slobodan. Dakle, svi moji kolege su pušaci i dozvoljeno im je ici na puš pauzu jer "moraju". A cim ja odem jest, to direktor odma komentira kao lijen je, ništa mu se ne radi, bla bla. I dok kolege odu na 10 puš pauza, ja ne stignem niti pojest. Vrata recepcije su stalno otvorena, a neki ljudi ulaze, cisto da bi nešto pitali, ma koliko to glupo bilo. Evo recimo, jednog gosta zanima koliko je sogurno ici na zidine starog grada i traje li još rat. I milijun takvih na dan


kad Davor kaže povecaj unos ugljikohidrata misli na cištu hranu. Svakako ugljikohidrate trebaš povecavati POSTEPENo, ja bi osobno išla 10 g povecanja po tjednu da se tijelo naglo ne izšokira.. Ako budeš jeo cisto neceš dobivati salo neg kvalitetnu, cistu mišicnu masu. Zato se nemoj bojati jesti jer to je jedini nacin da se dodje do miški
Težine povecavati, raditi do otkaza (neki se možda nece s ovim složiti ali tijelo ne prepoznaje jesi li danas napravio 6, 8 ili 20 ponavljanja necega ali prepoznaje intezitet )
sretno i dalje
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 13:33
btw https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632.html#131603 https://www.fitness.com.hr/forum/pokaite-to-jedete_topic7758.html

tu imaš jelovnike forumaša pa pogledaj ako nemaš ideje što jesti
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 16:32
Originally posted by liquis liquis wrote:

 
Al oped bojim se kod nabijanja mase jer recimo još uvijek na benchu dižem 10, max 15kg. To su dvije težine s kojima mogu napravit 15 ponavljanja u tri serije, s tim da mi zadnja dva ponavljanja budu teška i da se ruke tresu.

liquis? Shocked

Ovdje hitno treba intervencija Big smile

mail Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 16:52
Ruke ti se tresu sa 15kg? hmmm, koliko možeš pravilnih sklekova u komadu ?
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 23:57
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Ruke ti se tresu sa 15kg? hmmm, koliko možeš pravilnih sklekova u komadu ?


10 maksimalno

Prije sam jedva dva, tako da je ovo još i dobro

Edited by liquis - 10 Kolovoz 2013 at 23:57
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.