New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  <1 1617181920 25>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 18:21
To se zove fokus na trening .... i low carb Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 11:21
Ti si Marinin frend, carpoera i to? Mislim da onda znam tko si :)

A da..low carb..i trening...slabo primjecujem bilo koga :D
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 19:35
Pa više sam od Kove al i od Marine isto, moglo bi se rec podjednako prijateljstvo :)
Da capoeira :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 20:47
Onda znam :D sorry..prije stvarno nisam kužila da si to ti :D
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 19:03
Umorna, depresivna, nemam volje za ekstra treninge kardia....ali zasad sve pripisujem pms-u, hormonima  i nedosstatku trenutne motivacije...
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 19:34
Originally posted by dalila dalila wrote:

Umorna, depresivna, nemam volje za ekstra treninge kardia....ali zasad sve pripisujem pms-u, hormonima  i nedosstatku trenutne motivacije...

MA proci ce
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:37
Izgleda da je nešto u ovom našem zraku zadnje dane :)

Ja sam prošla svoje, hell with that.....




Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 00:57



Poslušaj dobro, za malo dodatne motivacije Wink


Edited by Gym_girl - 25 Rujan 2013 at 01:04
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 01:56
Dalila Hug

Samo se sjeti pocetka...i dokle si dogurala....i znaš da smo tu...i ja osobno vjerujem da ceš uspijeti proci i tu fazu , ostvariti svoj cilj...i da ce vec ovih dana biti puno bolje!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 17:26
Prošlo me ... Ali sam imala stresne vijesti jucer.... život je pekratak da ga tratimo bzvz.....
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 17:35
Originally posted by dalila dalila wrote:

Prošlo me ... Ali sam imala stresne vijesti jucer.... život je pekratak da ga tratimo bzvz.....

true true
kako stojis ti s tim low carbom? drzis se jos uvijek? ja uzela pauzu 2-3tj da dodjem sebi
cookies are for pussies
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 08:27
Ja sam na low carbu preduuuugoooo.... dignula sam zadnjih 3tjedna UH tako da su uvijek oko 100-150g..... i ne idem gore sa kg...pazim da su oko treninga, ili aktivnosti...dok kad manje se krecem i radim ipak ih ne unosim... Ti si na održavanju ili cisto da napraviš restart?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 14:35
isto ko i ti - bila na cikliranju 13 tjedana i zadnja 2 na UD2 i vise nisam mogla..uzela pauzu na 3 tj da se mogu restartirat pa krecemo u nove pobjede
cookies are for pussies
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 19:31
Mene ovaj period uvijek baci u depru, nakon ljeta...zaostaci sa poslom, nemanje para, treba platiti racune, dignuti posao nakon ljeta...ma sve se nakupi...tako da.... baš nije lako držaati neki strogi režim.... :D

Meni je UD2 bio dosta problem zbog toga što sam se bojala hrane kad sam probavala taj naciin, sad bi i mogla.... cak mislm da bi mi sad super išlo ....  No držati cu se cikliranja zasad .....


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 19:40
ja sam skuzila da zapravo uvijek budem u najboljoj formi krajem 11mj svake godine. onda bude tako do Bozica pa sve upropastim al mislim da sam ove god konacno spremna odoljeto svim iskusenjima i bit u naj formi za Novu god i onda lupit masu 2 mj. a dobro, ti imas i problema sa tom stitnjacom pa vise truda moras ulozit..kako s tim ide? jel pomazu te tablete sta?
cookies are for pussies
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 20:27
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ja sam skuzila da zapravo uvijek budem u najboljoj formi krajem 11mj svake godine. onda bude tako do Bozica pa sve upropastim al mislim da sam ove god konacno spremna odoljeto svim iskusenjima i bit u naj formi za Novu god i onda lupit masu 2 mj. a dobro, ti imas i problema sa tom stitnjacom pa vise truda moras ulozit..kako s tim ide? jel pomazu te tablete sta?


Pomažu utoliko što imam više energije, a ne znam koliko je  3mj dovoljno da se metabolizam podigne...jer mi je najjprije dao minimalnu dozu pa smo malo podigli...sad u 11mj imam kontrolu. Treba i pogoditi dozu lijeka,ali mi se lakše držati plana prehrane otkad sam na eutiroxu, tako da je vec i to puno.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1617181920 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.