New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 25>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2013 at 15:38
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ma svjedno je kaže, za novog Herculesa mora se još nabildati?! pa di mu stane više a snima se u Duborvniku..nekako nisam još odredila di cu na more


Mislim da cu u tom slucaju morati posjetiti frendicu kojoj obecajem vec godinama


ni slucajno zika da te nisam vidjela tamo kako cu ja zavodit ako ti dodješ sa svojom najboljom formom otimaš mi coeka! nisi uredu, znaš


ima ga dovoljno za sve - doslovno







Edited by zika - 10 Srpanj 2013 at 15:43
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2013 at 17:40
uffff... je ovo u mojoj temi radi motivacije..je ako je...upalilo je :D
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2013 at 17:54
Originally posted by dalila dalila wrote:

uffff... je ovo u mojoj temi radi motivacije..je ako je...upalilo je :D

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 11:54
Ja vam ga prepuštam Big smile 

Volim kosate LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 13:43
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ma svjedno je kaže, za novog Herculesa mora se još nabildati?! pa di mu stane više a snima se u Duborvniku..nekako nisam još odredila di cu na more


Mislim da cu u tom slucaju morati posjetiti frendicu kojoj obecajem vec godinama


ni slucajno zika da te nisam vidjela tamo kako cu ja zavodit ako ti dodješ sa svojom najboljom formom otimaš mi coeka! nisi uredu, znaš


ima ga dovoljno za sve - doslovno






uh, dobro sad sam se najela pa mogu racionalno odgovorit ako ti biš dijelila ja sam za ma nije ni wahlberg loš Gymka ako je u pitanju da bude kosat i sad reci dalila da ti nije motivacija odmah skocila
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:01
Big smile

Nooo, ne paše mi nekako ni on...........Ashton, that's it...u svim fazama, toliko mi je dobar da sam 20 min birala sliku LOL.......što se glave tice, jel, na masi bi se dalo poradit Big smile





Javite mi kad on dolazi Clown


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:08
ma on ti u svemir ide s onom svojom koja je visoka metar i šumsku jagodu ko i ja ništa, nabavi raketu pa cemo rješit
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:13
 LOL LOL Eh, toliki freak nisam LOL

Nema veze, ostajem ja tu na sigurnom..... i nedam dragom da se šiša i brije  LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 13:16
Cuponje u igri

Ma meni je svejedno, u svemu se mogu naci dobre strane
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 19:36
Apsolutno Wink

Ali svejedno, nikad mi oko nije zalutalo na decke bez kose pa i sa ful kratkom jaaako rijetko....i još bez brade, ikakve.....not, ne ide.......cijenim ja sve te dobre strane ali tu sam malo pomaknuta LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 19:38
U što smo pretvorili dalilinu temu Big smile

dalila, daj ti nas izvijesti malo kako ide da se maknemo sa ovih dlakavih i ostalih tema Big smile Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 21:33
Ja sam kovrcav do ispod nosa, a cesto se ni ne brijem jer mi se jednostavno neda :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 15:42
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

U što smo pretvorili dalilinu temu Big smile

dalila, daj ti nas izvijesti malo kako ide da se maknemo sa ovih dlakavih i ostalih tema Big smile Wink


Htjela sam staviti fotku...ali ce pricekati 1.09. Ide teško, ali ide... tj. kriva rijec je teško..ide polako...ali ide :D Zapravo zasad još bez previše odricanja, od 1.08. mi je prvo rezanje kcal i uvodjenje trcanja  tjedan dana nakon toga.... Tongue


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 15:50
još uvijek ne radiš nikakav kardio? blago tebi, ja ispod 5 put tjedno po pola sata mogu zaboravit na bilo kakav pomak
cookies are for pussies
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 15:58
Radim: hodanje... jucer sam planinarila 3,5h..i još jedno 3h kroz tjedan... to ti ja ni ne racunam :D Jer nema onog znojenja full ... a nisam htjela odmah nakrcati hrpu aktivnosti, i nisko kcal...plus što imam milion anticelulitnih masaža..pukla bi, pa pratim koliko tijelo može.... Najbitnije mi je da imam 3 treninga u gymu, da odradim sa utezima full body, i uz to do 2h kardia ... a sigurno ja toga nakupim još uz grupu i sa tim masažama.

U 8.mj ce mi pasti posao pa cu pojacati kardio i mrvicu smanjiti kcal.. iako ih necu puno smanjivati....


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 16:08
aha, kontam ja sam trenutno na 5 put tjedno iza utega 20 min intervalno + 15 min hodanja uzbrdo na traci pa povecavam hodanje. Navece hodam svaki dan po 1h.. ma sve se to racuna dalila, sve
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.