New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 25>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:51
reci cu samo:
https://www.fitness.com.hr/forum/fit-2013-dalila_topic6804_page6.html
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:51
Doci ce rezultati... bas kad mislimo da nema spasa, pojavi se svjetlo u tunelu ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:46
A depra me pere... Totalno se osjecam ko jedan veliki neuspjeh... I me mogu se osloboditi tog osjecaja.,,, nikako.,, a, pokušavam te pratiti... Smanjila sam kcal, povecala broj treninga;) i vidjeti cemo... Ali psiha me u ubija....:((((((
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:43
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ti si napisao da napredujes.. kad ce neke slike?

Zezam se no? :D 1.10ti :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:33
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Dalila, kako napredujes????? Jel me pratis u stopu??

Zašto to mene nitko ne pita :((( hahahahaa


Ti si napisao da napredujes.. kad ce neke slike?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:05
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Dalila, kako napredujes????? Jel me pratis u stopu??

Zašto to mene nitko ne pita :((( hahahahaa
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 10:21
Pošto vidim da ste dosta zapeli oko tog warrior jelovnika budem danas stavio svoju kompletnu veceru.Inace moje dimenzije su 198cm visine i 102kg,pošto radim još 2 tjedna na masi jedem i preko dana malo više da skupim kalorija da budem u suficitu...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 06:44
Dalila, kako napredujes????? Jel me pratis u stopu??
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 03:12
Ja npr. Ne bi mogla izdrzat sa tom warrior dijetom. Trebam dosta energije unutro a manje navecer.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2013 at 21:08
ma popio sam danas 2 mjerice wheya pojeo breskvu i u 14 h pojeo veliku salatu, stigle su mi i slike pa da te nažicam odmah da i tamo komentiraš da ne idemo više offtopic tu, sorry dalila
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2013 at 21:00
ne brini Markane slažem se ja da svako radi kako mu odgovara:))
Mene je isto jako privlacilo to da imaš puno "slobodnog" vremena od pripremanja obroka i razmišljanja što ponijeti sa sobom i kako rasporediti.
Ali probala sam nekoliko puta i definitivno ne ide...

Sad sam vidjela tvoju veceru i cini mi se jako malo opet, mislim za cijeli dan?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2013 at 20:40
svako radi kako mu odgovara, meni osobno paše što ne moram provodit puno vremena u kuhinji a da ne bi mislili da se preko dana apsolutno ništa ne jede

jede se ali sitnice, prijepodne mi ne paše ništa osim whey-a poslije treninga ali mislim da cu i to izbacit kad popijem kanticu do kraja jer me napuhuje nešto a malo mi je ostalo

sad cu i slike od vecere stavit gore a probao sam i sebe slikat pa da me vidite hehe
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2013 at 20:07
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

po meni je taj pristup dobar zaposlenim ljudima koji rade posao u kojem jedva stizu jest preko dana... a ima takvih.. (pod to ne mislim sad na shake-ove jer mi to nije obrok)..


Ma može se rec da ja povremeno imam takav posao, ali postoji problem što ja doslovno grizem sve pred sobom u hipoglikemiji
Zanimljivo mi je kada ljudi koji su na warioru kažu da puno bolje funkcioniraju mentalno i da imaju fokus u vremenu gladovanja, ali moj jedini fokus je bio HRANA!!!
Tako da nula bodova od ove ratnice, i dalje idem na posao sa kanticama i obavezno zobene prije posla
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2013 at 20:02
Ovako i onako - ne stoji :)

Možeš natrpat prazne kalorije da, u tome i je problem. Ko fol ne broje se kcal, a samim pravilima ti na neki nacin osiguraju da je teško prijec svoju granicu. No opet, kod nekih se dešava to da jednostavno pregladne i ne mogu se kontrolirat, pa lakše skliznu i na junk....to se onda lako premaši unos pa sva teorija pada u vodu.

Lako ovima koji ne vole jest, ali necu njih uzet za primjer, takvi se dobro samoreguliraju :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2013 at 19:49
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Moguce da, s time da to nije ono "jedem što vidim" pristup, nakon cijelog dana gladovanja :) Zato se meni i diže kosa na glavi kad se piše da se ne treba pazit na kcal ni ništa, kao da se sve prebije samo po sebi samo time što više manje postimo cijeli dan.

Sve ima svoja pravila :)


hahaha... to napisu ovako..

u tih 4h mozes natrpat toliko praznih kalorija u sebe :S

Na svim dijetama uglavnom vrijeme ista pravila, kompleksni ugljikohidrati, zdrave masti i proteini.. i to je to..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2013 at 19:43
Moguce da, s time da to nije ono "jedem što vidim" pristup, nakon cijelog dana gladovanja :) Zato se meni i diže kosa na glavi kad se piše da se ne treba pazit na kcal ni ništa, kao da se sve prebije samo po sebi samo time što više manje postimo cijeli dan.

Sve ima svoja pravila :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.