New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013. - bebolina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013. - bebolina

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 15>
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2013 at 06:42

Originally posted by iver iver wrote:

Cijenjene dame, o N/K, nemojte samo zaboraviti da nije sve za svakoga, i u bilo koje vrijeme. Cak i nekim profi fitness i bikini modelima ovo ne pali, osim toga žene zbog gubitka nekih minerala i željeza,itd... pa varijacija na temu hormona, sa mjesecnicom, moraju paziti kad i što. Na žalost jednostavnu metodu provjere osim pokušaja-proba ne znam, ali pazite...
 


Na šta treba paziti, ako znaš nešto o tome preciziraj Wink

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 21:12
Cijenjene dame, o N/K, nemojte samo zaboraviti da nije sve za svakoga, i u bilo koje vrijeme. Cak i nekim profi fitness i bikini modelima ovo ne pali, osim toga žene zbog gubitka nekih minerala i željeza,itd... pa varijacija na temu hormona, sa mjesecnicom, moraju paziti kad i što. Na žalost jednostavnu metodu provjere osim pokušaja-proba ne znam, ali pazite...
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 20:46
Pratim i ja ovu pricu oko N/K pumpe.. trebat ce uskoro i meni hehe Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 20:44
Originally posted by dalila dalila wrote:

Je, kalij natrij pumpa, i sama cu probati nešto slicno do subote, jer idem na neki pir :D 

Znaci fora je da par dana,4-5 ne unosiiš uh, piješ punoooo vode, soliš normalno do malo više, tu ce se razviti preosjetljivost na natrij i vodu, i onda nakon 4-5 dana, ne soliš uopce, ali ubaciš krumpir ili druge UH bogate kalijem,može i banana,samo nemoj pretjerivati... 

Treniing visokog volumena, trening sa puno ponavljanja, puno serija i dosta vježbi.... npr. 

military 4x10 sa sebi prilagodjenom težinom da ti je ovo zadnje ponavljanje teško baš ;) do otkaza....
cucanj 4-5x10 do otkaza
lat 4-5x 10 do otkkaza
fly bucicama 4x10 do otkaza
ledja na klupici 4x15 do otkaza
glut maschina 4x10 do otkaza 
dipsevi 4x15 (ako ih radiš na klupici ;) ja ne mogu drugacije još
trbuh 4x15 


DalilaHeart kao prvo, puuuno ti hvala na nesebicnom davanju tako korisnih informacija/savjeta Hug

imam par nedoumica:

1. Koliko je to puuno vode, 2-3 litre ili 4-5, 7-8??? 

Trenutno pijem (cca 1.5l)

2. Znaci faza punjenja natrijem i Uh na minimumu (koliko g Uh max mogu uzeti) traje 4-5 dana i onda izbacim soljenje i ubacujem namirnice bogate kalijem i UH, koliko ta faza traje? koliko dana?

3. znaci prva 4 dana punjenje Na, UH nisko i trening, a onda UH viskoko, + kalij, bez Na i bez treninga?? Ili samo dan dva bez treninga?

4. Ove gore vježbe....hvala ti za to....šta da onda ovih tjedan dana imam samo treninge visokog volumena ili da vježbam po onom programu kao inace samo da ubacim i trening visokog volum?


Hvala!!!


jeulz - HVALA na clanku idem ga malo prouciti!!!

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 16:41
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 16:25
Je, kalij natrij pumpa, i sama cu probati nešto slicno do subote, jer idem na neki pir :D 

Znaci fora je da par dana,4-5 ne unosiiš uh, piješ punoooo vode, soliš normalno do malo više, tu ce se razviti preosjetljivost na natrij i vodu, i onda nakon 4-5 dana, ne soliš uopce, ali ubaciš krumpir ili druge UH bogate kalijem,može i banana,samo nemoj pretjerivati... 

Treniing visokog volumena, trening sa puno ponavljanja, puno serija i dosta vježbi.... npr. 

military 4x10 sa sebi prilagodjenom težinom da ti je ovo zadnje ponavljanje teško baš ;) do otkaza....
cucanj 4-5x10 do otkaza
lat 4-5x 10 do otkkaza
fly bucicama 4x10 do otkaza
ledja na klupici 4x15 do otkaza
glut maschina 4x10 do otkaza 
dipsevi 4x15 (ako ih radiš na klupici ;) ja ne mogu drugacije još
trbuh 4x15 




Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 21:29

Hvala društvo super ste....ma nije da sam planirala odustat nego samo kažem da ako ovako ostane nemam šta stavljat slike kad su gore nego pred 2 tjedna Dead
Evo danas stanem na vagu imam 55 kg znaci +3 kg u 6 tjedana, ali kažem sezona je blizu i ne mogu  si dozvolit da je docekam u masnom izdanju zato sam od jucer na defki a na jesen nastavljam gdje sam petak stala Big smile

 

Danas je drugi dan da sam na 1000 kcal manje nego inace (jer sam bila do sad bila u suficitu) i unosim 140-170g Uh manje....i uopce se ne osjecam nemocno niti gladno Smile


dalila, zaintrigirao me tvoj post, citala sam nešto o tome (ako je to kalij natrij pumpa)pa te molim pojani mi molim te to malo, znaci 4 dana povecam unos vode, soli, a Uh na minimum, a peti i šesti dan odmor i tad povecam unos kalija i uh, pa opet sedmi-desetog dana manje uh više vode i soli (natrija)...jel tako ili??

Molim te pojasni ovo trening visokog volumena Embarrassed

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 18:36
ajmo bebolina nema sad odustajanja
lijepo ti rioso kaže izgledaš fenomenalno, nastavi samo tako dalje.
probaj kako dalila kaže s cikliranjem UH 3 dana nisko i 4. dan punjenje.

i cekamo slicice na kraju
go girl
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 18:30
Nemoraš baš tako striktno smanjivati UH, mnogi ljudi reagiraju loše na nizak unos UH, idi dalje kako si radila i prije i voda ce otici sama od sebe kroz par dana... ;)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 18:21
Pa možeš tako, ali ako želiš baaš dehidraciju, znaci 4-5 dana povecaš unos vode, cak i soli, smanjiš UH, tako nekako kako si rekla, povecaš proteine ( znaci meso, riba, jaja - cak izbacci i whey) radi treninge sa puno volumena da isprazniš glikogen, i onda odmor, punjenje glikogena, UH bogati kalijem (ali ne pretjerivati) smanjji sol, i vodu, postepeno, dok ne dodješ do željenog skoro.... to je za slikanje :D 
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 18:05
Eto, sama si odgovorila na svoje pitanje!
Junkala si i junkala si ?jako? a i neka si. I junk tj refeed ima svoje prednosti. Ali u pravom refeedu omjeri makronutrijenata trebaju biti nešto drugaciji.. :) Ugl, neka si se malo opustila!
Nakon samo jednog dana poštenog junka vidim razliku pred ogledalom. Ali jednako tako nakon nekoliko dana sve se vrati gdje je i bilo.
Ne moraš se brinuti da si se radi toga umastila, bila si vjerovatno prazna, popunila si se UH, glikogen po jednom gramu naveže na sebe oko 3-4 g vode i samim tim se dobije na volumenu.
To može objasniti pocetne gubitke u kg na startu dijete i blagi skok kg na kraju ako se dugo bilo bez UH.
Ugl, radi što si do sada radila i sve ce biti kako treba!

P.S. Pokaži mi još dvije žene s dvoje djece i hrpom obaveza koje izgledaju poput tebe. Kada budeš vidjela koliko ih je teško pronaci shvatit ceš koliko si dobra u svojim rezultatima!
Ne gubi fokus!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 13:53

Originally posted by rioso rioso wrote:

Bebolina, pocela si gubiti fokus! 
Ti si svijevrsna miss foruma i ,dok ne vidim druge, mislim da bi gotovo svaka od cura na forumu žrtvovala ovece janje da ima tvoju endokrinu sliku i figuru i na svakom natjecanu u svakoj svojoj fazi bi bila bolja od vecine. Garantiram.
Voda...možda si u posljednje vrijeme ,dok nisi jela kako bi trebalo, pretjerala sa unosom soli , kupovnim slasticama koje su takodjer pune soli i nekakvim drugim proizvodima. Ako je to u pitanju, radi što si do sada radila i stvari ce se kroz par dana vratiti gdje trebaju biti.
I pls ne guraj si sama glavu pod vodu! Beer


risoooo Embarrassed hvala na komplimentu, odmah sam bolje volje Tongue

Da, da ovaj vikend sam svašta jela, išli smo na dvodnevni izlet pa sam si dopustila pizzu, grickalice, kolace, palacinke, raznorazne slastice......uglavnom junk na kvadrat Dead
Samo što se na oko vidi što sam si napravila ova 2 dana a nisam vježbala ni jucer a ni prošli tjedan (samo 2x)....strašno!!!


Originally posted by Lola_zgb Lola_zgb wrote:

A da nisi u pms-u ? :D 

Žene su sklone sebe vidjeti drugacije u ogledalu kad je pms u igri, a i voda se zadržava više. 
Sad navali po starome i opet si na konju sigurno!


da u PMS-u sam .....a valjda ce bit bolje! SmileSmile


Originally posted by dalila dalila wrote:

4-5 dana izbaci UH, jedi proteine vecinom (iz prirodnih izvora : meso, jaja  (sir nemoj), pij duplo više vode nego do sada, treniiraj sa visokim volumenom, nakon toga par dana odmoor, UH visoko, oni bogaati kallijem po mogucnosti, ne mlijecni proizvodi i junk food, smanji sol i smanji unos vode.....


Hvala dalila...znaci da Uh držim na minimumu 60-80g....3-4 dana pa dignut UH jedan dan pa opet tako?? 

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 13:19
4-5 dana izbaci UH, jedi proteine vecinom (iz prirodnih izvora : meso, jaja  (sir nemoj), pij duplo više vode nego do sada, treniiraj sa visokim volumenom, nakon toga par dana odmoor, UH visoko, oni bogaati kallijem po mogucnosti, ne mlijecni proizvodi i junk food, smanji sol i smanji unos vode.....
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 12:43
A da nisi u pms-u ? :D 
Žene su sklone sebe vidjeti drugacije u ogledalu kad je pms u igri, a i voda se zadržava više. 
Sad navali po starome i opet si na konju sigurno!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 11:55
Bebolina, pocela si gubiti fokus!
Ti si svijevrsna miss foruma i ,dok ne vidim druge, mislim da bi gotovo svaka od cura na forumu žrtvovala ovece janje da ima tvoju endokrinu sliku i figuru i na svakom natjecanu u svakoj svojoj fazi bi bila bolja od vecine. Garantiram.
Voda...možda si u posljednje vrijeme ,dok nisi jela kako bi trebalo, pretjerala sa unosom soli , kupovnim slasticama koje su takodjer pune soli i nekakvim drugim proizvodima. Ako je to u pitanju, radi što si do sada radila i stvari ce se kroz par dana vratiti gdje trebaju biti.
I pls ne guraj si sama glavu pod vodu! Beer

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 11:44
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Hmmm pa bolje da si napuhana od vode nego da si napuhana od masnih stvari tako da, drž se vode.
A mi smo tu na forumu ionako svi sexy ja ne znam što ti pricaš :D


Ali želim biti napuhana Cry...niti izgledati gore nego prije mjesec dana....necu niti stavljati slike ako ostanem ovakva!!


Plz savjeti!!

Jucer sam unesla samo 65g UH Smile

Pocela sam ciklirati ali kako tu vodu izbaciti...i da, gdje mogu tocno izmjeriti body fat??

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.