New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - White_Insane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - White_Insane

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 31>
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 12:16
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Gledaj mjere, a on kaže da nema promjene Tongue


Eto pogledaj sada slike gore i nema vizualne promjene nikakve :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 12:27
Meni ne pokazuje slike, vec samo lokot...  ako nisam ulogiran, da ne mogu vidjet..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 12:28
ne vidi se!
Odi na tinypic.com, i tamo uploadaj slike i tu ih stavi..a ne tako preko linka!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 12:56
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 22:42
Rekao bih da sa strane ima vizualne promjene!
U svakom slucaju, nemoj odustati!!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 23:32
Evo da malo napišem nešto za ovih mjesec dana koji su mi ionako bili za da ne kažem šta :)
Em sam ležao 5 dana i onda dodatnih 3-4 dana dolazio k sebi, i to baš nakon 10 dana uhodavanja dok još nisam hranu sredio i tu me vec prekinulo. Nakon bolesti sam tih 5 dana morao jest bolnicku hranu da mi se crijeva i želudac smire tako da opet ništa od icega. Tako da ove mjere su od ajmo rec 2ipol tjedna treninga plus 10 dana zdrave hrane a ostatak prehrana na nuli što zbog motivacije što zbog bolesti. Inace znam što sam sposoban napraviti al s obzirom i na poveci višak kila i operaciju koja je bila znam da ne mogu isforsirat 100 posto od sebe tako da radim polako pametno koliko mogu i ne opterecujem se s tim.

Sada nakon mjesec dana najdraže mi je što me koljeno na niti jednoj spravi ne boli naspram prvog tjedna jer osjecam kako su mi noge nazad ojacale i stegnule se tako da mogu sve sada s nogom a i ne boli me apsolutno ništa u 95posto pokreta ovih 5 posto držim rezervirano za neke capoeira pokrete koji ce još jedno vrijeme morat pricekat :(

Primjerice radi: U pocetku prvi tjedan bilo je ovako: cucanj na klupicu 4x20ponavljanja sa 60 kila i bilo mi je onak taman težina al blaga bol, ovaj tjedan sam odradio 4x15 bez klupice i spuštao sam se ispod paralele bez ikakvih bolova sa 65kila.
Drugi primjer danas sam baš odradio insanity power cardio and resistance te mi noga nije otkazivala i mogao sam sve odradit jedino što sam malo hvatao zraka jer sam si trenutno još malo težak.

Za mene je to trenutno veca pobjeda od skidanja masnoce, al sada kako je noga bolje necu forsirat al cu iskoristit to u korist skidanja masnoce. Naravno napokon cu moc ubacit uz 4xteretanu i 3 puta cardio malo jaci vjerojatno insanity jer volim hardcore treninge sa malo odmora i najbolje se oznojim u kratkom roku :))

Toliko od mene za sada.
P.s. ove godine preskacem uskrs, uživat cu samo u ribi cistoj kuhanoj, tuni koju jedem ovako i onako, te kuhanim jajima za marendu :) šunke pince i ostale stvari izbjegnem u širem luku osim luka i poriluka :)))) A iduci rezultat ce nadam se vrijedit ko dva mjeseca :)


Edited by White_Insane - 21 Ožujak 2013 at 23:35
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 06:56
Mjere puno više govore. Ma nije da se niš ne kuži pogotovo slika s lega noge su tanje, manje je one masti koje se na slici prije vidi.
Samo hrabro naprijed!!!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 10:56
Ja vidim samo da mogu uc u traperice jedne bez problema, dapace ostalih 9 ceka da se još stanjim :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2013 at 23:55
A tako mi se neda više ništa, ne znam što se dešava, proljece bit ce :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2013 at 09:29
Ma ne zezaj..to je samo takav dan... Malo si iscrpljen, odmori dan, dva i peglaj dalje, možeš ti to Wink
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2013 at 15:10
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Ja vidim samo da mogu uc u traperice jedne bez problema, dapace ostalih 9 ceka da se još stanjim :)


ovo ti je super fora ne odustat! You CAN f***** DO IT!

Edited by avangarde - 27 Ožujak 2013 at 15:11
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2013 at 21:45
Ma nisam iscrpljen a ne ne ne, nešto psihicki me koci kao ma neda mi se baš ništa, nije vezano ni za trening.
Nemam pojam što al nešto je :D hehehe

Svejedno treniram ja :))
Proucavam neki novi program za 90 dana i plan prehrane još nešto lagano racunam nabrajam i onda 3 mjeseca samo to :))
Vec sam poceo tako da u biti 87 :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2013 at 21:46
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Ja vidim samo da mogu uc u traperice jedne bez problema, dapace ostalih 9 ceka da se još stanjim :)


ovo ti je super fora ne odustat! You CAN f***** DO IT!


Tnx ;)
It's not can or can't it's when :)

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2013 at 10:51
Ah ti blagdani kad staneš na vagu i imaš 2 kile manje :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2013 at 11:00
Haha.. ljubomorna sam :D meni ce pokazati 10kg vise xD ne stajem na vagu do 18. XD
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2013 at 12:43
Ja baš kad su blagdani mi gušt živcirat svoje doma sa svojom prehranom :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 31>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.