New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - White_Insane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - White_Insane

 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 31>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 20:08
White imali napretka ovih dana ? :) Kako je , ne javljaš se nešto :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 11:38
Prst zateže, ne mogu još cardio, al skakucem svejedno i oznojim se koliko god mogu :))
A treninzi još malo pa cu pocet jest željezo xD
Tako da ide super :)) Evo danas punjenje :))
Marenda 4 palacinke sa domacom marmeladom od marelice te caša mlijeka i red cokolade + 2 mandarinke :)
Dorucak je bio 3 jaja sa sirom, cajnom, kapulom, malo paprike te fetom crnog kruha sa sjemenkama :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 00:13
White kako je? Kako prst i kako idu treninzi?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 20:12
Ma joj, pala mi na nogu cijev na poslu danas, na mali prst, oteknuto je tako da ništa od trcanja pravog, probat cu ovaj t-25 za abs plus odradim balans 25 minutai 20 minuta yoge i bit ce dosta. xD
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 16:36
why
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 15:57
Sunac mu, ništa od trcanja :AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 11:44
Hvala hvala.
Evo bas da kazem kako sam nocas nakon duze vremena ostao neispavan koliko sam umoran da nisam mogao se odmorit :) bas onako posteno izmucen.
Cardijanja nije bilo al sam radio onaj focus t-25. Od danas ili sutra pocinjem trcat 2xtjedno sa ciljem istrcavanja 10km ispod 40min a s vremenom dao bog ispod 30 :))
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 21:34
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Hvala djecaci i djevojcice :D
Još cete i naucit nešto od mene xD hahaha


Naravno!!
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 19:50
Bravo White, super si Tongue
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 19:13
Hvala djecaci i djevojcice :D
Još cete i naucit nešto od mene xD hahaha
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 11:26
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

onda u daljnje pobjede i ciljeve koji nisu onako fitness orijentacije i estetski nego daljni rad na funkcionalnosti tijela :)


Ova recenica mi se jako svidja Clap
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 10:46
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Zato jer želim maknut svaki trag masnoce sa sebe hahaha, režem se dok ne izadje 6pack, a možda ni nema 6 cistih, tko zna, vidit cemo, možda bude i manje potrebno skinut, al skida se :))
I oduvijek sam imao ispod 85 tako da ako dodjem na 85 kako je i plan a da nema ništa na trbuhu, moj posao je gotov, onda u daljnje pobjede i ciljeve koji nisu onako fitness orijentacije i estetski nego daljni rad na funkcionalnosti tijela :)

cookies are for pussies
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 10:40
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Zato jer želim maknut svaki trag masnoce sa sebe hahaha, režem se dok ne izadje 6pack, a možda ni nema 6 cistih, tko zna, vidit cemo, možda bude i manje potrebno skinut, al skida se :))
I oduvijek sam imao ispod 85 tako da ako dodjem na 85 kako je i plan a da nema ništa na trbuhu, moj posao je gotov, onda u daljnje pobjede i ciljeve koji nisu onako fitness orijentacije i estetski nego daljni rad na funkcionalnosti tijela :)


Bravo!!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 01:18
Uskoro evo i mene na 85 ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 00:44
Zato jer želim maknut svaki trag masnoce sa sebe hahaha, režem se dok ne izadje 6pack, a možda ni nema 6 cistih, tko zna, vidit cemo, možda bude i manje potrebno skinut, al skida se :))
I oduvijek sam imao ispod 85 tako da ako dodjem na 85 kako je i plan a da nema ništa na trbuhu, moj posao je gotov, onda u daljnje pobjede i ciljeve koji nisu onako fitness orijentacije i estetski nego daljni rad na funkcionalnosti tijela :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 15:06
zašto bi ti skidao kile, i ne znam jel imaš 6 cistih kad se to vide žile u ramenu, da meni ruka tako izgleda ja bi dizao kile :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 31>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.