New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - Slavonka23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - Slavonka23

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 17>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 12:16
ahahhaha, di samo nabavljaš te slike ja sam danas povecala incline na 3,5 da vidim sta ce se desit i jos malo sam izletila s trake ali puno bolji osjecaj nakon odradenih 20 min da probaš ?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 12:45
ja sam mislila da cu sinoc završiti pod trakom... zadnjih 5min sam morala i piškiti...i bila sam krepana.. i sve me "snašlo" LOL
Mogu probati... Big smile

E,da... i cini mi se da su mi nadlaktice dobile malo drugaciji oblik..pogotovo triceps.. ne znam jel mi se samo cini, ali stvarno mi djeluju drugacije.. pogotovo kad sam jucer obukla haljinicu bez naramenica..baš sam primjetila razliku..

I da, kupila sam si haljinicu Heart probam staviti fotku danas Big smile


Edited by Slavonka23 - 12 Ožujak 2013 at 12:49
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 13:53
evo jeee LOL EmbarrassedEmbarrassed


"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 14:05
damn girl meni ovo odlicno izgleda jel to za svatove? a ovo za triceps je od dipseva i potiska s cela i ne cini ti se
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 14:07
pa uzela sam ovu jer mi nije kicasta (pa je mogu nositi i ovako, za van itd.) a opet nije niti skroz jednostavna.. mislim da bi ju mogla nositi u ove prve svatove hehe Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 14:12
da, da crna je pa može proci za po svugdje na koliko smo kardia ovaj tjedan?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 14:15
Ako me sjecanje sluzi... 

pon- pump+intervalni
ut-pump
sri-pump
cet-60min
nedj-pump

+ ove moje šetnje po sat..dva LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 14:26
yep, sve uredu.. Iduci tjedan jos jedan intervalni? to bi trebalo biti nedjeljom s obzirom na hranu
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 14:45
može Thumbs Up
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 19:50
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

evo jeee LOL EmbarrassedEmbarrassed



SUPEER izgledaš!!!
Vec preko robe se kuži razlika u mjesec dana!!!

Svaka cast, ide teba ta "dijeta"..!!

Ja sam još cca 2 mjeseca na kcal suficitu zbog izgradnje mm, ali kad krenem na deficit, ajoooj jadna moja okolina LOL

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 20:32
Hvala Hug

dobro si napisala - "dijeta" hahah...s obzirom da moja vaga konstantno ide u plus, umjesto u minus LOL Angry

danas mi se nakon dipseva i potiska triceps tresao ko lud LOL to mi se još nije dogodilo LOL

i da.. primjetila sam da je i žila na ruci iskocila Confused


Edited by Slavonka23 - 12 Ožujak 2013 at 20:34
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 20:45

Vjeruješ li ti meni da se ja uopce ne važem. To mi nije nikakvo mjerilo.....dok sam s odrazom u zrcalu zadovoljna i ono pokazuje promjene nabolje, sve 5 Smile


Ja volim te žile na rukama Big smileJa volim te žile na rukama 

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 20:55
uff..ja ih ne volim... Confused LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 20:59
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

uff..ja ih ne volim... Confused LOL

Zašto?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 21:08
ne znam... jednostavno mi je to ružno za vidjeti.. Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 21:42
uh...ali ako budeš kako treba trenkala ceš ih gledati Big smile Ja ih obožavam Wink
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 17>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.