New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - Slavonka23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - Slavonka23

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 17>
Author
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 22:26
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Danas me tata vodio u shopping "zdrave hrane" LOL LOL
Dok smo prolazili pokraj cipsa i cokolade - žmirili smo... i trcali prema brokuli LOL Pinch
Svašta nešta smo kupili... i sada u stanu definitivno nemam više ništa nezdravo i "zabranjeno"  Embarrassed
Eeee...i ravno sa djedovog imanja je stiglo 70 komada jaja... LOL pretvorit cu se u jaje LOL



hehe, i ja cu po jaja na selo do kraja tjedna ili za vikend. jedva cekam da zatopli, pa cu samo i uzimati domaca. postala su preskupa!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 22:54
ooo da...gledam danas jaja po trgovinama 16kn..c'mon... Wacko Sva sreca pa djed drži kokoši nesilice...pa ima jaja ko u prici hehe.. ove godine su sa piletinom zaštekali.. ili sam ja prebrzo pojela LOL tako da, sada moram kupovati Ermm

Isto tako...povrce! Ajme, što je skupo... u šparu kila obicne paprike 36 (TRIDESET ŠEST)kn..Shocked
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 23:06
da, pojedem cijelu placu

I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 23:10
valjda ce pasti cijene kako se bude približavalo proljece...sezona... jer ovo nije normalno... Jedino što sam našla po ok cijeni su: prokulice, blitva,špinat,tikvice,rotkvica (obožavam!), brokula... sve ostalo je preskupo.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 23:21
Ja jedva cekam ljeto da koprivu idem brat :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 23:21
totalno bad...sve skupo skupo... ja se držim najviše smrznutog špinata i mahuna...po nekih 6kn...imam za 2 obroka... salata mi je preskupa, tu i tamo si priuštim koju papriku, pomidore uzimam iako su umjetni... a i to je preskupo... piletinu od kuce uzmem isto domacu.... a jaja trenutno nažalost kupujem... kroz 2tjedna budu domaca u djiru ponovo...sad imaju premalo da se i ja ogrebem :D
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 23:22
Koprivu? Cula sam da se to jede... pretpostavljam da se pravi kao i špinat i blitva? Kakvog je okusa?
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 00:00
Hmm... sad ne znam dal kod vas ima Metro ili nešto slicno?
ugl.tamo mi se jedino isplati kupovati na veliko, 12 salata dodje 24 kn npr., uzmem tu kašetu i traje mi taman tjedan dana.
Zaobilazim Konzum i sl. u širokom luku, em kaj je užasna kvaliteta, em što je skupo ko zlato...

Koprivu volim takodjer, to mi je odlican prilog...
pa nema ti to zelenje neki specifican okus, malo drugacija aroma od blitve, ali ništa ekstra, "pikantnije"
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 00:11
Ima metro, samo nije baš blizu... ;) No... ponekad znam kupiti tamo, no stvarno se isplati samo kupnja na veliko...šteta što nemam di skladištiti više hrane... Cry
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 00:46
Da, ima metro...ali, kao što kaže dalila.. nemam gdje to spremiti.. 12 glavica salate bi mi se osušilo za 2 dana.. Cry
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 07:38
Pa nagurate u frižider!
Barem tako moj brat radi, on živi u stanu pa nema špajzu nit ništ takvog i izdrži bez problema; nemre se sasušiti cim je na hladnom, jedino može uvenuti ako se drži na toplome.

Edited by zika - 25 Veljaca 2013 at 07:39
LiveStrong
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 10:44
Svo povrce u vrecicu i malo pošpricaš sa vodom da ostane vlažno i nece uvenut duže vrijeme pogotovo ako je u frižideru.

Što se tice koprive nju trebaš nabrat cijelu vrecicu da dobiješ za 2 obroka jer se full stisne al okusom mi je bolja od ostalih zelenjava blitva-broskva-kupus. :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 20:10
hehe, svi cekamo da pocne sezona domacih jaja kod roditelja

a valjda ce bit i povrca u vrtu...prošle godine sam imala svoj, ali je urod bio relativno loš (ili sam previše ocekivala).

nisam nikada probala koprivu kao jelo. ne usudim se to brati.
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 21:04
Ja sam u zadnjih par dana pojela više povrca nego u posljednjih 6mj... LOL Nisam fan povrca..i da se mene pita, proizvodilo bi se u obliku tableta! LOL

Upravo sam se vratila sa treninga... krepala sam!! I sad odoh fino veceratiiiiiiiiii Star

Avic... odradila sam cijeli trening sa plavima!!Star  Cak i biceps/triceps... jedino sam mislila da ce mi se ruke odšarafiti na onom što se radi sa utegom bez šipke..kako god da se zvalo... LOL 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 22:01
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ja sam u zadnjih par dana pojela više povrca nego u posljednjih 6mj... LOL Nisam fan povrca..i da se mene pita, proizvodilo bi se u obliku tableta! LOL
Upravo sam se vratila sa treninga... krepala sam!! I sad odoh fino veceratiiiiiiiiii Star
Avic... odradila sam cijeli trening sa plavima!!Star  Cak i biceps/triceps... jedino sam mislila da ce mi se ruke odšarafiti na onom što se radi sa utegom bez šipke..kako god da se zvalo... LOL 

avic divno, vidis da mozes, necemo mi tebe vise mazit samo papaj povrceeeeee njam njam njam
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 21:01
Od danas svu svoju "ljubav" prema cucnjevima prebacujem na iskorake... Angry

fuuuuuuuuuuuuu Angry Dead



Edited by Slavonka23 - 27 Veljaca 2013 at 21:04
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 17>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.