New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - Slavonka23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - Slavonka23

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 17>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2013 at 16:51
Sretan Uskrs svima koji slave... Hug

Danas je hedonizam na maksimumu... jedino što se nisam naspavala.. spavala sam na rate.. a u 6 se probudila i više nisam mogla zaspati.. Tako dan, danas samo odmaranje..fino papanje i tako to :D

Sutra ce mi biti kao na kolodvoru... poklopio se i mamin rodj., tako da ce biti hrpa gostiju.

Ove godine sam kolace sama radila... tako da sam 2 dana bila zatvorena u kuhinji... Jedan dan mi je brat pomagao.. a drugi dan sam sve solo.. te, rucak pravi..pa kolace.. pa veceru..{#emotions_dlg.roll} naravno da sam maksimalno brljala.. jer mi se nije dalo izmišljati još i za mene..jela sam sve što i moji.. Tako da, zadnja 3 dana je totalni raspašoj...kako bi Danijela rekla :mrgreen:

E,da.. pozitivno je to što sam trenirala kak treba Big smile I veceras cu...a za sutra nisam sigurna..ako stignem, hocu Smile

Od utorka startam ozbiljno!!



Edited by Slavonka23 - 31 Ožujak 2013 at 16:52
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2013 at 19:04
Meni isto zadnja 3 dana raspašoj, bezveze trpam u sebe, znam da od sutra opet u kolotecinu tako da se prejedem dok mi ne dodje slabo, pa za sat-dva opet...pojela sam brdooo coko.jaja i pogacice, auuuuu Cool
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2013 at 19:28
Vidim da svi trpaju ta cokoladna jaja... ja nisam pojela niti jedno... nije mi to ništa spešl.. ja trpam homemade kolace LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2013 at 19:31

Ajmeee a ja ih pojedem 15ak i onda mi bude toliko slabo da si kažem nema šanse više, i onda za sat dva opet Embarrassed

A možeš mislit imam dvoje male djece, jucer je jednome bio rodjendan, imam kubik jaja LOL Trudim se sve ih pojesti do sutra Big smile  Trudim se sve ih pojesti do sutra  

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2013 at 19:44
hahahah LOL kod mene je tek sutra raspašoj... mamin je rodjoš...i bit ce hrpa gostiju.. kad pogledam današnji dan, pa i nije bilo takooooo strašno... 1 kuhano jaje, možda 100g posnog, 150g šunke, 5 kolaca, 4 rotkvice, 3 koluta makovnjace.. Pig
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2013 at 19:47
slazem se slavonka kolaci prije nego te gluposti ja danas po makovnjaci udaran
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2013 at 19:54

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

hahahah LOL kod mene je tek sutra raspašoj... mamin je rodjoš...i bit ce hrpa gostiju.. kad pogledam današnji dan, pa i nije bilo takooooo strašno... 1 kuhano jaje, možda 100g posnog, 150g šunke, 5 kolaca, 4 rotkvice, 3 koluta makovnjace.. Pig


Ja sam imala jucer sinov rodjendan, pa "cistim"  ostatak s pladnjeva LOL

U ovom izoblju nisam se ni trudila jesti posni Cool

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2013 at 21:00
ma meni je nekako uz Uskrs vezano sir, šunka, jaja Big smile  pa reko, ajd kad vec jedem sir..nek barem on bude posni...kad ništa drugo nije LOLLOL

To ti je ono Big mac meni + Coca Cola Zero LOL tak i ja.. heheh
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2013 at 20:23
Od sutra jedini UH koje jedem ce biti oni iz salate... + cardio na max.. Big smile 

ovako više ne ide...  Dead LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2013 at 20:31

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Od sutra jedini UH koje jedem ce biti oni iz salate... + cardio na max.. Big smile 


ovako više ne ide...  Dead LOL


E to je jedino pametno...ajde napiši meni, ja sam na suficitu ali sutra UH mi moraju biti na minimumu....šta ceš za dorucak?? Meni su tu zobene...u dorucku imam po 700-800kcal....

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2013 at 20:50
Nastavljam sa šunkicom i jajima haha.. dok ne pojedem sve... a onda se prešaltam na piletinu i jaja :D zobene izbacujem, posni smanjujem na minimum.. masti cu povecati. Od povrca samo zeleno - tikvice, zelena salata, kupus, špinat, brokula..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 15:42
Nikako da uhvatim neki ritam..da se vratim na staro... Toliko obaveza mi se skupilo...da slobodnog vremena imam na kapaljku. 

Kalorijski sam više manje OK...vrtim se oko 1600kcal... ali je zato izbor namirnica katastrofa! Nisam navikla na ovaj tempo..da moram i raditi i brinuti za kucu i sve sama.. Ermm 
Još sam se i selila.. pa nova sredina, novi ljudi...novo sve... Wacko

Još uvijek mi je pola stvari po kutijama..i samo vadim kako mi što treba, jer i kad uhvatim slobodnog vremena, radije bi se odmorila, nego se s tim zaebavala..

Navecer se jedva natjeram na trening...ali ajde, barem sam s tim redovna... 

Moram se skulirati!! A na vagu ne smijem niti stati... još me i ovo moje koljeno zeza... CryCry




Edited by Slavonka23 - 04 Travanj 2013 at 15:44
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 17:23
Tako je i meni... nikako u neku normalnu rutinu... danas sam sa hranom super...treninzi...to bi moglo intenzivnije, radim ih...ali s obzirom na slobodno vrijeme nedovoljno intenzivno...sutra se nadam pravom treningu u gymu i masaži i sve da skombiniram nekako... Ni ja ne znam di živim trenutno, tj. napola sam kod decka..napola u stanu... pol stvari tam...pola ovamo.... tek sam se vratila sa puta...posao stišce... ali sve cu ja to posložiti Smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 17:42
Tako je i meni sa stvarima... imam ih na sve strane... sinoc zovem mamu da ju pitam gdje su mi proljetne jaknice LOL jer ni sama ne znam jesu kod njih... ili su kod djeda... ili su mi možda u stanu negdje ostale... joooj, ima me na sve strane... LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 18:00
Avic... danas sam si skinila Jillian M. - Body revolution... malo prije odradila prvi trening, cini mi se kao neka kombinacija X-fita i Pumpa Big smile Ima elemenata i iz jednog i drugog... ubila me sa onom warrior pose.. Stern Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 21:19
supika, samo deri po tome.. mozes probat i sa insaneom ili P90X. al ko zna, mozda se ipak vratis
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 17>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.