New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - kika1111
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - kika1111

 Post Reply Post Reply Page  <1 1718192021 23>
Author
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 09:56
Nije mi to problem, naci cu vremena za trening Smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 10:33
Originally posted by kika1111 kika1111 wrote:

Ok je to, u vrijeme ucenja, tu bih si mogla prilagoditi prehranu, naravno ne mogu gladovati kad ucim ali se mogu potruditi da bude iz kvalitetnih izvora i u razumnim kolicinama. Veci je problem u tome sto dodem u neko stanje da sam nesretna, narocito zbog toga sto znam da iducih mjesec dana moram puno uciti, tako da bih to pripisala nekakvom emocionalnom prejedanju jer bih eventualno u tih pola sata u toku samog hranjenja bila sretna. Znam da nije to rjesenje i da cu se poslje toga osjecati jos gore ali tesko mi se iskontrolirati u trenutku


same here Wink

Poslušaj još jednu emocionalnu izjelicu - tih pola sata ili par minuta "srece" radi hrane pretvorit ce se u cijeli dan grižnje savjesti radi toga i osjecaja neuspjeha. Ne vrijedi toga, believe me.

Ne kažem da bi trebali imati grižnju savjesti radi svakog komadica necega što se kao ne preporucuje, puno sam puta pisala o važnosti neke ravnoteže, ali treba znati kad je baš potrebno, a kad treba stati na loptu i rec - dosta, imam izbor! Jer znam i ja kod sebe - popustit cu jednom, pa drugi put, pa treci....na kraju ukenjam sve što sam mislila Smile Jednom bi bilo ok....ajd i drugi put....ali kad se zaredaju gluposti, samo radi emocija, sve nas to odvodi dalje od vlastitih ciljeva, što onda dovodi do lošeg osjecaja....i stalno nas vraca nazad...

Šta meni tu pomaže? Kako kad.....nekad vlastite slike na kojima sam si baš super i želim bit još bolja, ako ne to bar ostat takva Wink, nekad neki motivacijski filmic, slike drugih fitnessica, dobri quotovi razbacani po zidu, kompu, knjigama.....nekad mi samo lagani trening pomogne....ili šetnjica...dolazak na forum i citanje, pisanje......citanje drugih foruma i clanaka...knjiga.......ili si kažem - jbte gymka, savjetuješ ljude, skuliraj se LOL

Jucer mi je bio katastrofa dan....baš mi se jelo, ali sve :) I navecer si mislim...šta bi mogla...znam šta bi trebala i šta sam planirala - oslica i špinat - ali ne, ja bi nešto kruhasto, nešto slatko, neki junk....bilo šta...daj....a ne smrdljivog oslica LOL damn, mislila sam da cu umrijet ako to pojedem....ali znaš šta sam napravila? Bez razmišljanja - zgrabila tu ribetinu iz leda, bacila špinat u padelu i zbrlj zbrlj, kad je bilo gotovo moralo se pojest Big smile

I znaš šta? Osjecala sam se dobro....jaaako dobro Wink

Možeš ti to Star

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 15:22
Jako dobro znam da ce mi to prejedanje donijeti vise stete nego koristi za moje psihicko stanje, a istina je da mi jako puno pomaze to sto sam aktivna na ovom forumu. Optimisticnija sam sto se toga tice sad nego proslih godina pa mozda i dobro zavrsi Smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 15:43

Svi to znamo ali nas svejedno nekad stisne kriza i jako se teško oduprijeti tome uz svo to shvacanje Smile

Ma bitno je samo nauciti te neke vlastite forice za izvlacenje iz tih situacija...jer ce ih uvijek bit. Ono što kod mene uglavnom pali je - prestanak razmišljanja o tome što ŽELIM i fokusiranje na ono što MORAM. Ukoliko ne skužim da je to neka potreba koju baš moram ispunit, to su neke druge price sad :) Uglavnom - manje misliti, više djelovati u tom pravcu. Hint: moj primjer s oslicem Big smile

S vremenom ce biti lakše....



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2013 at 08:33
Jel moze i moja tema u transformacije? Smile Nisam jos gotova, malo stagniram u zadnje vrijeme, ali ne zadugo Tongue
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 16:24
Zašto ti nisu prebacili temu? 
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 16:28
Ne znam Smile a nema ni veze, moze i ovdje biti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 19:09
pa istina...ali ako su nama...mogu i tebi :D
Back to Top
esawyer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote esawyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 15:24
jedno pitanje za kiku :) Koliko si se pridržavala insanity programa i da li si pored njega puno vježbala ?

Ja sam pocela sa insanity programom, ovo mi je treca sedmica, rezultati su vidljivi, centimetara ima manje, vaga isto pokazuje malo manje, ali imam ja jos puno da idem sa njim.. Ne znam da li da ubacivam šta pored njega jer meni se ne žuri da u 60 dana dobijem liniju kakvu si ti dobila, ne smeta mi ako traje i duže..
..Du bist niemals zu alt, um ein weiteres Ziel zu setzen oder einen neuen Traum zu träumen... :)
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 15:39
Kika ti to mozes, samo se smiri i pokusaj napraviti plan ucenja i sretnoooo.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 21:17
Nova mlada jel ti znaš da je ovo za ucenje bilo prije 2 mj :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 21:19
možda još uci....
ništa nam se ne javlja
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2013 at 19:01
Ma ne ucim vise Tongue dala sam ispite, sad sam se vratila s mora gdje sam puno ljencarila ali barem se nisam udebljala Smile. Danas sam napravila lijepu turu na biciklu od 40 kilometara po sumskom putu tako da se polako vracam aktivnom zivotu

Esawyer, ja nisam dugo radila insanity, 2-3 tjedna i onda su me poceli boljeti prvo gleznjevi pa sam napravila pauzu a u toj pauzi sam jos na skijanju zeznula koljena tako da nisam poslje nastavljala s tim nego sam krenula u teretanu i jos hodanje, bicikl, trcanje i naravno prehrana. Ja nemam nista protiv insanity-a, zapravo mi je zabavan i volim ga ali ocito moji zglobovi nisu bili spremni za takvu vrstu napora a pitanje je i da li sam pravilno izvodila te vjezbe. Oprosti na zakasnjelom odgovoru Smile, na moru nisam koristila internet, dabli si ti jos uvijek na insanity-u i kako ide?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2013 at 19:14
vratila seeee
pozdrav
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2013 at 19:19
Ma nisam ja nikad ni otisla, samo ne pisem jer se nisam bas imala s cim pohvaliti Embarrassed
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2013 at 19:32
Zašto bih bila tu samo kada se trebaš sa necime pohvaliti ? :))))

Mene bih tu tek rijetko vidjali :))) Vjerujem da si napravila puno toga i da hoceš još u buducnosti!! :)


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1718192021 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.