New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - GajbaPive
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - GajbaPive

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 13:53
Sretno Gajba... 
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 13:31
jucer nisam stigao, pa evo slika i podataka

visina 168
tezina 79,3
trbuh 90,5
prsa 104
ruka 34

mjere i slike su uzete ujutro nakon budjenja








Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 19:29
evo da i ja kazem par rijeci...

nije mi bitno natjecanje protiv drugih. nije mi potrebna nagrada. moja pobjeda ce biti skinuti planiranih 7-8kg, da si ne unistavam hlace medju nogama kao sto sam radio prosle godine, pogotovo kada sam bio na cca 83kg. to ce mi ustedjeti toliko novaca kaj necu morati stalno kupovati nove hlace da ce biti ravno glavnoj nagradi. :)
stovise, imam jedne calvin klein traperice kupljene u melbourneu koje sam nosio u godinu dana svega 2-3 puta, upravo zbog straha da si ih ne unistim medju nogama... 
trenutno sam na 80,5kg, mada sam u ovom trenutku na 78,5, ali nakon viroze koja me prikovala za wc na dva dana... nadam se da je to sada iza mene i ne zelim si priustiti reprizu ovih dana, makar je lijepo vidjeti 78,5 na vagi :)
tocne podatke, zajedno sa slikama, stavit cu 15.2. jer mi se tako cini najpostenije...
inace, imam traku za trcanje, koja se zadnji puta kad sam bio na njoj pocela cudno glasati, veceras cu saznati da li je u kvaru ili je bio neki prolazni problem (u sto sumnjam).
inace mi je plan 4-5x tjedno traka 2h, 3-4 treninga utezima i 1-2x tjedno HIIT, a sto se tice prehrane, bit ce klasika - cikliranje UH, dorucak zobene, ostatak P+M, naravno, obrok prije treninga UH, kao i UH u PWM, dexa cca 30ak grama. izbacit cu slatko u potpunosti, nedjeljom punjenje UH, vjerojatno pire krumpirom jer mi riza izlazi na usi :)
od dodataka prehrani koristit cu multi vitamine i minerale, whey i dex. ako se kava, tj. kofein smatra dodatkom, mogu i njega dodati na popis.
eto, ovo je u kratko...

svima zelim sve najbolje, da izdrze do kraja, te da skinemo sto vise kila (vjerujem da su rijetki koji ce u transformaciji ici na gore)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 09:05
samo da spomenem da cu se i ja natjecati... ionako sam vec poceo s "defkom", al 1kg nije bitno...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.