New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 rioso
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 rioso

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 12>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 20:01
dalila,meni su sad noge ko nogometašima!
ugl,ja svaki trening obavezno radim cucnjeve sa opterecenjem,ak niš drugo sa sandbagom 20kg. i to je ono kaj i dupe jako popravlja,mislim da jake noge ne idu bez i jakog dupeta,i obrnuto.
meni je to ok,jel kad sam smršavila ostala je kost i viseca koža i potkožna mast,i to mi je bilo fujjjjjjjjjjjj!!!
sad to popunjujem. i da budem iskrena,mislim da sam dobro napravila,s obzirom da sve radim sama doma,sa improviziranom opremom,jedino imam bucice,i štangu za zgibove
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 21:35

Originally posted by rioso rioso wrote:



Bebolino, dali si se ranije bavila kakvim sportom, onako, baš aktivno?


Nisam se nicim aktivno bavila, ali sam cesto vozila bike, na duže sttaze, to je bila moja prva ljubav, na faksu sam sve 4 godine išla na aerobic. Tada sam cak pocela  i trenirati veslanje i bila vrlo uspješna ali su me izlasci, naspavanja i sve što ide s tim odveli od tog sporta Cool


Originally posted by baba44 baba44 wrote:

ahahahahaahh, avangarde,danas sam bogme pojela ko muškarcina! reko mi muž da mi se dupe baš lijepo povecalo!

bebolina navali,moji su ti 23,18,14,imam i dva unuka! jedan ima 2,5godina,a drugi 5mjeseci! ja imam skoro 45,jbt,nemrem vjerovati,a osjecam se ko da imam 29,ali stvarno
inace vježbam vec 3 godine,a od toga zadnjih godinu dana intezivnije, i sve ucim i proucavam na ovoj stranici,ljudi su mi tu genijalni,i uvijek spremni pomoci!


Woow...i ja se nadam da cu biti hoot baka Party

Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:19
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

trud se isplatio sad se možeš u miru napunit- kolacima iz cookie bara

Hvala! Smile Da , isplatio se ali ovime sam si podigao letvicu..vidjet cemo..
Smile Mislim da sam vec pun kao brod.. LOL Ugl nakon svega sam otišao proštetati i s nogu pojeo Coksu, Euro blok,  pizzu iz pekare da izdržim do sladoleda, pa banane, kutijicu keksa s komadima cokolade...ugl ja ne kužim kako itko može smršavjeti hodajuci... Embarrassed

Nema pretrpavanja,sutra trening i sve ispocetka,a  vec danas je palo oko 32 km bicom...srecom pa je ravno.. Smile 

Originally posted by baba44 baba44 wrote:

rioso,pozz!
da,sva sreca da muškarci ne radjaju,izumrli bi!!!!! hahahahah
iako se i ja neki put pitam,kak sam to izdržala,ali eto,žene su svemoguce,mocne i jake!!!!
go,girls!!!!!!

    Ja prvi priznajem da bih poludio od frke , bol i ostale stvari da ni ne spominjem. Ugl,žene svaka vam cast!
pa ti si se (vi? ) onda fino formirala nakon mršavljenja!? Možemo ocekivati kakve slike? Wink

Originally posted by bebolina bebolina wrote:


Nisam se nicim aktivno bavila, ali sam cesto vozila bike, na duže sttaze, to je bila moja prva ljubav, na faksu sam sve 4 godine išla na aerobic. Tada sam cak pocela  i trenirati veslanje i bila vrlo uspješna ali su me izlasci, naspavanja i sve što ide s tim odveli od tog sporta Cool

 

Dok si išla 4 god na aerobic, forma ti je bila nalik sadašnjoj?
Šteta za veslanje no...možda nisi rekla zadnju rjec natjecanju u sportu! Wink




Edited by rioso - 21 Travanj 2013 at 23:22
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:24

Originally posted by rioso rioso wrote:



Dok si išla 4 god na aerobic, forma ti je bila nalik sadašnjoj?
Šteta za veslanje no...možda nisi rekla zadnju rjec natjecanju u sportu! Wink

Ma kakvi...nikad nisam imala izražene mišice, eventualno trbušnjaci su se nazirali.

Mislim da sam sada u najboljoj formi...baš me zanima koliko cu još izvuci iz ova 2 mjeseca do sezone...jer 7 i 8mj ne planiram trenirati...eventualno trcanje.

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:28
Originally posted by rioso rioso wrote:


Hvala! Smile Da , isplatio se ali ovime sam si podigao letvicu..vidjet cemo..
Smile Mislim da sam vec pun kao brod.. LOL Ugl nakon svega sam otišao proštetati i s nogu pojeo Coksu, Euro blok,  pizzu iz pekare da izdržim do sladoleda, pa banane, kutijicu keksa s komadima cokolade...ugl ja ne kužim kako itko može smršavjeti hodajuci... Embarrassed


Razocarana sam!!

A Mekic? Milkshake? Tongue

p.s. taj euro blok je zlo Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:33

Oooo Slavonka pa ti imaš novu profilnu slicicu Big smile


Nemojte molim vas o slasticama ovako kasno Tongue

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:34
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Oooo Slavonka pa ti imaš novu profilnu slicicu Big smile


vec par dana LOL

živcira me što su stavili ovako sitne.. ništ se ne vidi.. Angry
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:40
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

7 i 8mj ne planiram trenirati...eventualno trcanje.

Zašto??
nakon ta dva mjeseca ceš ostati bez dijela necega u što si uložila puno truda i vremena!
Neke su studije (nemam izvor za navesti) pokazaje da je za održavanje forme (u trkaca) potrebno imati barem 2-3 treninga tjedno. Odradi barem 2x tjedno neku varijantu dosadašnjih anaerobnih treninga,ako hoceš..  

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

[QUOTE=rioso]
Razocarana sam!!
A Mekic? Milkshake? Tongue
p.s. taj euro blok je zlo Big smile
   
E tu je nastao problem... LOL
Nisam se mogao odluciti za okus no stalno mi je u mislima! 
Ali svakako si dugujem nekih 500 ml dobrog sladoleda ili shake oplemenjen sa nekoliko keksa s cokoladnim komadicima, komad torte i mislim da je to možda to.
Danas mi je vec nedostajao redovni nacin jedenja iako sam ok jeo.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:41

LOL tek sam sad skužila LOL

Ne mogu vjerovati LOL


To je tebi poznata beba ili si slicicu izvukla s neta?

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:42
Znala sam da je morao i shake biti u igri...pa barem i u mislima, ne možeš ti bez njega LOL LOL

bebolina - sa neta je Big smile


Edited by Slavonka23 - 21 Travanj 2013 at 23:43
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:44
Originally posted by bebolina bebolina wrote:


Nemojte molim vas o slasticama ovako kasno Tongue

Kada misilm da ce me uhvatiti nocna kriza , napravim si pola jabuke s cimetom u mikrovalnoj i ubacim wheya od cokolade i par zobenih. Time se zavaram ako se probudim nocu. Ako tako neceg nema, onda se pali autopilot, obijaju se lokoti s fržidera i ladice sa cokoladama i onda malo ?cikliram? UH, masti i sve ostalo. LOL
Moram nabaviti psa da cuva taj frižider...lokoti više ne pomažu... Smile
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:44
Originally posted by rioso rioso wrote:

Originally posted by bebolina bebolina wrote:

7 i 8mj ne planiram trenirati...eventualno trcanje.

Zašto??
nakon ta dva mjeseca ceš ostati bez dijela necega u što si uložila puno truda i vremena!
Neke su studije (nemam izvor za navesti) pokazaje da je za održavanje forme (u trkaca) potrebno imati barem 2-3 treninga tjedno. Odradi barem 2x tjedno neku varijantu dosadašnjih anaerobnih treninga,ako hoceš..  
 


Ne vjerujem da cu stizati. Uz posao i obaveze koje imam još cu imati i apartmane, a i svakodnevna kupanja i brckanja i moru s djecicom tako da.....a i ne mogu od one vrucine u zatvorenom još i vježbat...

Potruditi cu se bašem cešce trcati predvecer...

Ali od jeseni krecem ponovno na masu tako da cu brzo povratiti ako što izgubim....bitno mi je da do tad ne gubim.

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:48

 

Originally posted by rioso rioso wrote:

Originally posted by bebolina bebolina wrote:


Nemojte molim vas o slasticama ovako kasno Tongue

Kada misilm da ce me uhvatiti nocna kriza , napravim si pola jabuke s cimetom u mikrovalnoj i ubacim wheya od cokolade i par zobenih. Time se zavaram ako se probudim nocu. Ako tako neceg nema, onda se pali autopilot, obijaju se lokoti s fržidera i ladice sa cokoladama i onda malo ?cikliram? UH, masti i sve ostalo. LOL
Moram nabaviti psa da cuva taj frižider...lokoti više ne pomažu... Smile


LOLMeni bi to samo otvorilo apetit...ja ili jedem ili ne jedem Cool

Nekako se uspjevam oduprijeti slasticama...hm, možda zato što ih ne kupujem LOL ali uvijek ima djecjih grickalica, i onda kao samo cu par, i pojedem cijelu vrecicu Confused  

Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:49
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Ne vjerujem da cu stizati. Uz posao i obaveze koje imam još cu imati i apartmane, a i svakodnevna kupanja i brckanja i moru s djecicom tako da.....a i ne mogu od one vrucine u zatvorenom još i vježbat...

Potruditi cu se bašem cešce trcati predvecer...

Ali od jeseni krecem ponovno na masu tako da cu brzo povratiti ako što izgubim....bitno mi je da do tad ne gubim.



Ti si negdje u Istri ako sam dobro shvatio?

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Znala sam da je morao i shake biti u igri...pa barem i u mislima, ne možeš ti bez njega LOL LOL

bebolina - sa neta je Big smile
    Uh, volim taj shake ali još vježbam volju..a da kupim mali to mi je kao da sam mu tek sliku vidio Smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:49
ako do 20h uspijem izdržati da ne zeznem dan...onda ni necu zeznuti.. Big smile Na svu srecu nemam problema sa jedenjem u neko doba noci.. ili još gore, budjenjem da bi jela LOL

nisam u mekic ušla sigurno ima 2godine...ako ne i više..a pred nosom mi je LOL 


Edited by Slavonka23 - 21 Travanj 2013 at 23:50
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:52
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

 LOLMeni bi to samo otvorilo apetit...ja ili jedem ili ne jedem Cool

Nekako se uspjevam oduprijeti slasticama...hm, možda zato što ih ne kupujem LOL ali uvijek ima djecjih grickalica, i onda kao samo cu par, i pojedem cijelu vrecicu Confused  


je ,da ...par.. Tako ja kupim kikiriki maslac pa cu ga imati par dana...je ,da - ode odmah! Big smile
Ugl ne kupujem i ne otvaram ako ne mislim sve srediti.
Najveci problem su mi junkovi tipa pekarski proizvodi, ponekad slatko -cokolada,a katkad mi je baš do masnoga. Ukratko,sva hrana mi je problem! Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.