New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 rioso
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 rioso

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 12>
Author
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 14:24
Originally posted by bebolina bebolina wrote:



Ma briga me tko je stajalšta da ženi ne stoje izraženi mišici...moje frendice su prve, ali se ne zamaram time Cool
Pasem oci na toj stranici, hvala Wink
 
Nema na cemu!
Stoje , stoje..itekako! Ne kažem da je samo to lijepo ,na  nekome nešto lijepo izgleda pa makar i 10kg viška ali nebih se složio da lijepe i izdefinirane konture nisu lijepe na ženskom tijelu.

Originally posted by tyna_023 tyna_023 wrote:

odlican rezultat! woow, bravooo Wink
   Hvala Tyna! Smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 14:33
Hmm.. ja ne volim pretjerivanje niti na jednu stranu.. tako niti premišicavo tijelo. Meni je idealno nešto što bi sada nazvali "curvy" Big smile i tome ja težim...koliko god vremena bude potrebno, ostvarit cu to.. za 5god..ok, za 5 god! Smile



Edited by Slavonka23 - 21 Travanj 2013 at 14:33
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 14:36
to je varijanta kim kardashian ? Jedno ok tijelo. Mislim da to nije problem postici.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 14:37
tako nekako... sa manjim dupetom i bokovima LOL LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 16:10
Svako ima sliku svog ideala u glavi.
Kim je slatka cura ali po meni too big....što ne znaci da netko ne trba težiti tome....
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 16:22
Istina.. 
Kim je meni jaako lijepa u licu.. i sa šminkom i bez nje...prekrasna mi je Big smile


Možda mrvicu manje bokove... ali u principu tako nešto Big smile


Edited by Slavonka23 - 21 Travanj 2013 at 16:23
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 16:29
Hmmm... ovako... ova cura je ženstvena....ali uzmi u obzir da ima takvu gradju tijela, da bi ti jako teško došla do baš ovakvog oblika tijela, jednostavno jer nisi tako gradjena, ona je cak i na visokom BF ali ima tu srecu da joj se mast super raspodjelila :D Znaci, moramo si postaviti neku sliku u glavi kako želimo izgledati, ali oblik tijela, visinu, širinu bokova, struka i slicno, na to ne možemo utjecati.... 

Npr. ja se vec godinama mucim sa svojm nogama,  tek unazad godinu dana su se nekako pocele sužavati...ali to ide prepolako... i jednostavno, nikad necu imati neke nožice... ai sam to prihvatila, zato mogu imati ok struk, ledja i ramena, a na ovom drugom moram konstantno raditi da dobijem neki maximum.... N dobro, meni osobno su puno lijepše obliikovane i mišicavije ženske... LOL
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 16:36
Ma znaš šta mene najviše živcira... cure koje su i deblje od mene imaju "jedan trbuh", a kod mene su dva... to svima pokušavam objasniti..ali me uglavnom nitko ne kuži što želim reci LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 18:02
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ma znaš šta mene najviše živcira... cure koje su i deblje od mene imaju "jedan trbuh", a kod mene su dva... to svima pokušavam objasniti..ali me uglavnom nitko ne kuži što želim reci LOL
 
Ta "dva trbuha" je zbog viška kože ili masti??
A svatko je drukcije gradjen....mene živcira što prvi dio dana imam savršen trbuh a kako vrijeme odmice se zaokružuje...i tako svaki dan....bez obzira što i koliko jela Dead
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 18:15
pozz,cure!
ja sam malo starija,ali isto muku mucim s trbuhom.
ali,se tješim da s obzirom na godine,i tri poroda,izgledam cisto pristojno.
ali,ne odustajem,izravnat cu ga,još samo malo!
a,inace isto tako više volim mišicave,nego recimo ko Kim,meni je ona malo too much !
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 18:20
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ma znaš šta mene najviše živcira... cure koje su i deblje od mene imaju "jedan trbuh", a kod mene su dva... to svima pokušavam objasniti..ali me uglavnom nitko ne kuži što želim reci LOL
 
Ta "dva trbuha" je zbog viška kože ili masti??
A svatko je drukcije gradjen....mene živcira što prvi dio dana imam savršen trbuh a kako vrijeme odmice se zaokružuje...i tako svaki dan....bez obzira što i koliko jela Dead

rekla bi da prvi ima dosta kože.. a drugi.. e taj je vec kombinacija svega LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 18:21
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

pozz,cure!
ja sam malo starija,ali isto muku mucim s trbuhom.
ali,se tješim da s obzirom na godine,i tri poroda,izgledam cisto pristojno.
ali,ne odustajem,izravnat cu ga,još samo malo!
a,inace isto tako više volim mišicave,nego recimo ko Kim,meni je ona malo too much !
Tri poroda, svaka cast...ja sam oduvijek govorila da cu imati troje djece....ali nikad se ne zna Cool
Koliko su stari?
Koliko dugo vježbaš??
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 19:50
trud se isplatio sad se možeš u miru napunit- kolacima iz cookie bara
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 19:53
@ Dalila... mislim da sam u nekom kontekstu rekao isto što i ti sada za ovu curu..netko može imati 10+ kg i da mu te kg stoje fantasticno. Jako je bitna raspodjela i nekakva simetrija toga.
Postoji solidna šansa da ce ti se noge preoblikovati kada pocneš koristiti t4 iako se najbolji terapijski ucinci dobivaju nadomjesnom sinergijom t3 i t4 hormona no kod nas su nadomjesne terapije sveta krava pa dok ti napipaju optimalnu vrijednost za tebe prodje nešto vremena ali svakako ce biti nekakvih pomaka, ne cudesnih ali biti ce! Zapravo, jedva cekam da proteknu 4-5 mj po korištenju nadomjesne euthyroxom da ti vidim slike! Wink

@baba - 3 poroda? Svaka cast! Iako sam neko vrijeme izgledao kao da sam trudan, ne znam kako bih psihicki podnio trudnocu, mislim da bih bio najveci panicar na svijetu! Smile Srecom pa necu saznati! Smile

Bebolino, dali si se ranije bavila kakvim sportom, onako, baš aktivno?

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 19:54
ahahahahaahh, avangarde,danas sam bogme pojela ko muškarcina! reko mi muž da mi se dupe baš lijepo povecalo!
bebolina navali,moji su ti 23,18,14,imam i dva unuka! jedan ima 2,5godina,a drugi 5mjeseci! ja imam skoro 45,jbt,nemrem vjerovati,a osjecam se ko da imam 29,ali stvarno
inace vježbam vec 3 godine,a od toga zadnjih godinu dana intezivnije, i sve ucim i proucavam na ovoj stranici,ljudi su mi tu genijalni,i uvijek spremni pomoci!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 19:56
rioso,pozz!
da,sva sreca da muškarci ne radjaju,izumrli bi!!!!! hahahahah
iako se i ja neki put pitam,kak sam to izdržala,ali eto,žene su svemoguce,mocne i jake!!!!
go,girls!!!!!!

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.