New Posts New Posts RSS Feed - hii
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hii

 Post Reply Post Reply
Author
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: hii
    Posted: 29 Sijecanj 2013 at 22:52
Dobrodošla, Nadam se da ceš nam objasniti svoje ciljeve i kako ih misliš ostvariti i nadamo se da cemo ti moci pomoci , i uciniti taj cijeli postupak zabavniji ;)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 22:27
Dobrodošla Amy :)

Mislim da je u redu da se preseliš na transformacije, pa možeš tamo napisat što planiraš poduzet. Složiti obroke i nacin vježbanja. :)

A što se tice challenga, trebao bi pocet sredinom drugog mjeseca, pa prati forum bit ce informacija :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
amy23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Location: RI
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amy23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 22:23
Bok svima Smile

vec dugo pratim fitness.hr i svidja mi se stranica ali mi se ne svidja moje tijelo te sam se odlucila malo pokrenut... Uglavnom imam 23 godine,170 sam visoka, kile, pa hm.... bolna tema... do pred 6 mj ih je bilo 62 i sad ih želim natrag.... sada sam na 10 više  :(

ugl, jel u redu da se "preselim" na transformiraj se pa se citamo tamo? :)

iii kad ce koji challenge, bilo mi je zanimljivo pratiti ono kada ste birali svoje trenere i vježbali zajedno :)


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.