New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 9293949596>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 08:57

Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Thx Gymka:)ne znam što ti je gore medicina ili ekonomija, u ovoj državi se svodi na isto.


Možda ali sve je to lakše progurat ako voliš to što radiš Wink A ako se ne nalaziš u tome, a još je takva situacija..double trouble :)


Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:


nadam se da stres, panika i hektolitar kave barem malo pripomogne topljenju masti


ovo boldano sigurno ne Big smileWink drž kortizol pod kontrolom Wink



Originally posted by avangarde avangarde wrote:


ja sam u društvenim znanostima (informacijske znanosti)..nije ni tamo prebajno al ja sam zadovoljna jer bar imam posao u struci pa se sve nadovezuje jedno na drugu. Znam samo da se vise necu zivcirat pa taman ne prikupila nist sretno i tebi Scarpetta, bit ce to na kraju sve dobro- divan je dan, sunce sja, a defka je skoro pri kraju
@gymka nisi falila- sve se moze kad si uporan, a ti znamo da jesi


Lijepo, i super da si zadovoljna - kažem, kad se covjek nadje u necem, onda ima motiva za sve....uz strast za onim što radi pregrmit ce puno toga!

A ja jesam falila - ali ispravit cu Smile



Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

scarpeta hvala ti :) puno! gymka...žao mi je zbog verbalnog sukoba ...zapravo zbog gluposti....hvala ti na savjetu! jako je dobar...i upravu si! svaki put želim nešto oboriti...biti bolji...zato možda ni ne ide kako spada,jako cijenim ovo što si napisala...i dala mi motivaciju...oprosti i ti meni,i ja sam pogriješio ,nisam trebao tako reagirati :) Nadam se da prihvacaš moju ispriku! :)


Smile ma hej....oprosti ti meni, nisam ni ja bila na nivou baš, nekad se znam zaletit bzvz Wink tako da je sve ok, nisam zlopamtilo, pogotovo ako i ja imam udjela u tome - a i ne volim te nepotrebne emocije - jedino kad je covjek nepopravljiv, ali onda se jednostavno maknem Smile

Uvijek i moraš težiti tome da budeš bolji ali i shvatiti da nismo strojevi i da puno stvari utjece na nas. Jedan slabiji trening nije propast, samo znak. I motivacija da sljedeci put napraviš više. Što se prije nauciš opustiti i prihvatiti signale svog tijela, više ceš napredovat. Nekad je 1 korak unazad, dobrih 3 koraka unaprijed Wink


@avangarde, si vidjela ha...to proljece utjece na nas LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 14:19
:) eto gymka drago mi je da smo to riješili! hvala ti na savjetu...upravu si ...nekada jednostavno forsiram previše...tijelo ne može...a i zaboravljam da nismo strojevi nego ljudi :)....@avangarde haha ah što ceš ljubav nas sve veže :P
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 08:44
Wink Nemaš brige sa mnom, skužila sam ja brzo da sam prenaglila, znam priznat svoje greške Smile Loš dan, kriva percepcija i to ti je to...još neka se tebi poklopi slicno i eto ti frke za cas LOL To ti ovaj besmisleni posao radi od mene, prije sam bila pitomija hehehhe - ajd još 3 tjedna da izguram to pa ce mi opet sunce zasjat Star

Ma svi nekad forsiramo previše...al tu ti onda dolazi to testiranje....vidiš šta ti ne odgovara, od cega se osjecaš lošije umjesto bolje i promijeniš to. Neki mogu podnijet napor dosta dugo, neki se raspadnu puno prije, pogotovo ako im je inace život malo stresniji. Kad ti se dese takvi periodi, i pogotovo ako potraju duže, samo se zapitaj di bi mogao bit uzrok, odnosno što ti se dešava u to vrijeme - je li to posao, privatan život, manjak sna, manjak hrane ili nekvalitetna prehrana, ili samo dugotrajno forsiranje na treningu, nedovoljno odmora........malo to poprati i vidi koji od tih faktora bi mogao bit najveci krivac. A onda se baci na njegovo rješavanje.

I poslušaj tijelo - ako ti da znak da malo staneš, ili da promijeniš nešto, ne zanemaruj to. Tako cesto dolazi do ozljeda, pretreniranosti, pucanja, pada imuniteta......a nije vrijedno toga, sve ovo bi trebao bit gušt, pogotovo ako je rekreativno.

Sve ovo bi i samoj sebi nekad trebala ponavljat 5 puta dnevno LOL



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 12:54
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 19:09
istina :) sada mi se baš zaredalo danas sam kod doktora išao...i imam uraslu dlaku kod trtice...moram ici šivati baš nemam nemam srece,danas sam pokušao vježbati trbušne plakao sam od bolova...ne smijem sad forsirati više mi žao..zapravo više me boli to što ko zna koliko ih necu moci raditi...a najviše truda u njih ulažem :( maltene...:(( moram naci neke nove zamjenske xD :D jao ja od negativnog uvijek pozitivno pokušavam izvuci pa se smijem samome sebi koliko glup ispadnem nekad :/
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 19:32
pa,di baš tam??!!!!!
onda je to neka podugacka dlaka,duboko urasla,pa se zagnojilo?
ajmeeeeee,ma bit ce to dobro,mlad si,to ti je prilika da se odmoriš!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 19:36
Nije to klasicno urastanje dlake... to je u biti cista, odnosno sinus pilonidalis... frend je imao... izrezali to što treba, ušili i dobro Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 19:42
ahaaaaa, a to je bar 2 mjeseca odmaranja
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 00:07
tako je slavonka upravo to...a i ja se baba moja pitam zašto baš tu...koda ce to mene zaustaviti...usred napretka kod vježbanja...sada mi ono nabrekne i to sve....sutra cu odmarati...jer mi je petak jedini za odmaranje..kao i inace..ali u subotu se nastavlja radit neka pucaju šavovi...nadam se da nece to šivanja doci ali i ako bude...ja nastavljam tvrdoglav sam jbga...:)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 00:17
Nemoj se zezati s tim... koliko god banalno izgledalo, i nije baš... 


"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 00:24
a znam slavonko...necu se prilagoditi tome nikako da ne vježbam 2 mjeseca da žderem onako prehranu i ništa ne radim...jednostavno ne mogu...ne znam teško mi je to opisati jako...možeš vjerovati...jednostavno kada sam cuo što treba raditi sa time nisam se bojao da bi do nekih komplikacija moglo doci...(ako bi moglo) nego vježbanje...jednostavno možda necu forsirati...toliko...izbaciti cu neke vježbe iz cardia aerobnih..i možda noge eventualno...a trbušnjaci postoje hvala Bogu i kvalitetniji bez savijanja trupa...tako da moram nekako ...ne mogu to mi je rutina postalo ne znam u komi sam zbog toga..ne znaš koliko..meni se smiju kod kuce...kao u smislu ti i tvoje vježbanje...ali je***a mnogo ljudi nas ne može razumjeti ja sam se sa time pomirio...sam mi je eto tako žao...radio sam u bolovima sa tom ne sretnom trticom..pa mogu i to izdržat...:(
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 07:05
iskreno,bolje da se primiriš dok ne zaraste sve kak treba, ak se zakomplicira, onda ceš još vecu štetu napraviti i ne budeš mogao trenirati i puuuuuuuuno duže.
ne znam,odluka je tvoja,ali stani i razmisli koliko ti se to isplati.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 13:08
evo danas se sve obavilo nije me šivao!!!!!!!!!! samo me prorezao osjecam se fantasticno malo boli.... bez anestezije...nije baš ugodno ali neka zagrizo sam zube haha...danas necu mirovati cu malo se bajsom voziti..svejedno mora biti otvorena rana da curi taj gnoj..malo je gadljivo...ali eto imam previjanje 7 dana mislim...i to je to vježbat cu ono klasika ne utjece mi zgibovi sklekovi..samo necu moci raditi aerobne vježbe...skakanje cucnjevi i to....i trbušnjake..valjda nece ništa se desiti tih tjedan dana :$ hihi...imam bajs kardio cu piciti :D...eto sve u svemu dobro je prošlo....prvo što sam ih pitao hocete me šiti...kaže meni doktor ne...ja rekao reži onda haha
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 13:39
mettasttaza, zaboga, odmori malo Big smile Odlicno da si se rješio toga i da je sve ok, ali daj iskoristi onda ovu situaciju da malo staneš i napuniš baterije - možda ti je tijelo i složilo ovaj problemcic da malo usporiš Wink

Opusti se tih tjedan dana, ništa se nece desit! Znaš kad bi bio problem? Kad biš skroz stao i odustao nakon odmora. Ali to ocito neceš tako da.....relax ... i sjeti se...1 korak nazad, 3 naprijed Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 13:56
joj ne znam što da ti kažem..znaš ono kada ti pocnu i rezultati stizati i sve...i onda se dogodi tako nešto da te sprijeci uf-uf!danas se sigurno odmaram xD...jao ne znaš koliko sam tvrdoglav...nekada sam sebi vec znam dojaditi sa svojim nemarom , ja se odmah bojim da ce mi sve otici u kurac ako ne vježbam ,a drugima govorim kako treba odmor da se ne desi pretreniranost,da mišici trebaju odmor da se tada razvijaju...a samog sebe ne mogu uvjeriti! :(
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 14:18
eee, a zašto ti se desilo to da te sprijecilo sad? Jer ti je to previše važno i previše se brineš...a možda se se i premorio i moralo je negdje puknut....neravnoteža.

Kažem ti - stani, odmori, kreni - i shvati da ništa ni ne dolazi ni ne odlazi preko noci, malo vece zapuštanje bi ti trebalo od tjedan dana da nešto uništiš... come on, pa znaš to Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 9293949596>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.