New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 7273747576 96>
Author
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 12:39
Ne znam za vas, ali ja sam danas jako junkao! 

Tanjur i pola spaghetti bolognese-a, 2 limenke kole i nekolicina Milka Snaxa sa Daim karamelom! Cool
Timeless like a broken watch
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 12:51
imam u ladici veliki Cips...stoji vec 3-4 dana...gleda on mene, gledam ja njega...  danas cu ga dati frendici...LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 12:52
Meni mama sad donesla neke cokoladne kekse, prosljedila sam bratu. Aaah Wacko
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 13:40
Ja sam upravo pojela dvije srednje proteinske palacinke od ukupno 4 bjelanjka i 1 cijelog jajeta, 80-ak grama zobenih valjda i 1 banane. Prije tog nataste prije sat vremena 2 narance. Savrseeeeneee

Mislim da cu jos 1 mali obrok prije treninga u 17 i onda do 20h puno cardia i svast. A noge ubijaaaaju od petka
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 18:57

Poslušajte ovo, stvarno zna nabrijati.

http://www.youtube.com/watch?v=97CysSbsoOA





Edited by XQ - 18 Veljaca 2013 at 18:58
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 18:08
Mislim da mrzim sve oko sebe... Big smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 18:13
low carb? LOL

Danas je svima bolje da mi se ne obracaju... Spavala sam ravno 3,5h... profesor je 3 (TRI) sata kasnio na usmeni ispit!!! Censored Gladna sam,nervozna sam.... a jos me i trening ceka... mrzim kavu, ali mislim da cu ju veceras morati popiti prije treninga...

Ali ajde...barem sam dobila odlican na usmenom!!! 


Edited by Slavonka23 - 20 Veljaca 2013 at 18:15
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 18:20
Znam kako ti je...
Nisam se nikako naspavala, al mislim da ce rezultati bit odlicni takodjer :D
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 19:44
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


low carb? LOL
Danas je svima bolje da mi se ne obracaju... Spavala sam ravno 3,5h... profesor je 3 (TRI) sata kasnio na usmeni ispit!!! Censored Gladna sam,nervozna sam.... a jos me i trening ceka... mrzim kavu, ali mislim da cu ju veceras morati popiti prije treninga...
Ali ajde...barem sam dobila odlican na usmenom!!! 


Najbitnije je da si odlicna na usmenom trening možeš i priskocit...
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:15
trening odradjen....prezadovoljna sam! Thumbs Up
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:27
Danas sam cak i jela nešto carbsa, odradila ok trening... ali sam slaba... inferiorna... eto zašto mrzim definiciju.... 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:20
evo, ja bih rado se pohvalila danas jer sam happy nakon 4 tj, jutros vagana, mjerena, drzala onaj volancic koji mjeri masti i to..uglavnom, 3 kg masti manje, 1 kg miški gore i naravno da se sad osjecam ko zmaj iako sam vec krenila s rezanjem ugljica prekjucer i vjerovatno cu sutra plakat al evo, sad sam sretna u subotu prvo punjene weeeeee

Edited by avangarde - 20 Veljaca 2013 at 23:21
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:23
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

trening odradjen....prezadovoljna sam! Thumbs Up


najzadovljnija cu ja bit kad te budem mogla nakrcat, a ti mi poslije kažeš- pih, bring it on
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:45
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

trening odradjen....prezadovoljna sam! Thumbs Up


najzadovljnija cu ja bit kad te budem mogla nakrcat, a ti mi poslije kažeš- pih, bring it on

u prvom dijelu treninga..mislim da bi bez problema mogla sa plavima...dok drugi dio... zelene Heart LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:53
cucnjevi mogu s plavima? hoceš probat next time ?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 00:02
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

cucnjevi mogu s plavima? hoceš probat next time ?

cucnjeve cu sa nekim od 200g... LOLLOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7273747576 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.