New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 7172737475 96>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:12
Meni je upravo tako kako si opisala bilo zbog sinusa... Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:14
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

 

Evil Smile Evil Smile

Naje... sam.
Nema više ko da me spasi. LOL
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:21
idem jesti, pa cu biti bolje volje LOL

Našla sam Zdenka posni na akciji..10kn... pokupila sam sve što je bilo... njamiiiiiiii Approve
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:30
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Meni je upravo tako kako si opisala bilo zbog sinusa... Smile


A si imala neke prehlade sinusa ili neš? Mislim, kako si došla do dijagnoze?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:44
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Meni je upravo tako kako si opisala bilo zbog sinusa... Smile


A si imala neke prehlade sinusa ili neš? Mislim, kako si došla do dijagnoze?

Nisam..cak štoviše, rijetko kad sam bila prehladjena.
Sve je zapocelo cestim glavoboljama.. skoro svakodnevnim, koje nisu prolazile dok ne bi popila tabletu, nekad je to bila baš jaka bol.. imala sam osjecaj da me i oci bole..svjetlost mi je strašno smetala, a ponekad je bila onako mutava, tupa..pulsirajuca bol. Onda mi je to dosadilo i otišla sam do svog lijecnika opce medicine, koji me je slao na razne pretrage..pa i snimanje glave.. sve je bilo ok, dok nije poslao na ORL, na snimkama su skužili nekakvo zadebljanje na sinusima.. pa me onda poslao na snimanje sinusa.. fino legneš na krevet, a doktor ti nekom mikro kamericom prolazi kroz nos, a na ekranu ispred sebe vidiš unutrašnjost svog nosa i sinusa LOL
I nakon mjesec dana sam imala operaciju.. prije same operacije mi je govorio što ce mi raditi, pa sam ga zaustavila i rekla da ne želim znati LOL nek radi što hoce, samo da me više ne boli. Tako je i bilo Thumbs Up
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 19:21
Haha, unutrašnjost nosa i sinusa Big smile

Super da si se tog riješila!

Meni nekako nisu glavobolje uvijek pozicionirane za prednji režanj, tj. ceoni. A ne smeta me svjetlost, ne mogu se sjetiti sad. Ni oci... Ali, mislila vec pitati doktoricu da me pošalje na snimanja pa bumo vidli. Može to biti i od niskog tlaka. Meni je 90/120, ponekad manje
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 19:37
Uf, što su mi dobro sjeli ovaj kebab i cizburger sad Beer
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 19:43
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Uf, što su mi dobro sjeli ovaj kebab i cizburger sad Beer

AngryAngryAngryAngryAngryAngry
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 19:47
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Uf, što su mi dobro sjeli ovaj kebab i cizburger sad Beer

AngryAngryAngryAngryAngryAngry

Samo sam te cekala LOL
Zezam se, samo me reakcija zanimala. LOL
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 19:50
Loli itekako može bit zbog sinusa, i mene pritiskaju stalbo al na slici sinusne šupljine su u redu, ova na ORL mi je rekla da iman devijaciju i poslala me još na to šta je slavinka spominjala rinomanometrija se zove to iden u ponediljak, al mi nije jasno kako mi može na sluci bit normalbo a stalbo pritiska cak i na dodir osjecan unutra lagani pritisak.. Ugl ajde to pruglefat bolje ti je ja san ceka godinu ipo dana
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 20:01
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Loli itekako može bit zbog sinusa, i mene pritiskaju stalbo al na slici sinusne šupljine su u redu, ova na ORL mi je rekla da iman devijaciju i poslala me još na to šta je slavinka spominjala rinomanometrija se zove to iden u ponediljak, al mi nije jasno kako mi može na sluci bit normalbo a stalbo pritiska cak i na dodir osjecan unutra lagani pritisak.. Ugl ajde to pruglefat bolje ti je ja san ceka godinu ipo dana

moguce je da snimka pokaže da je ok... pogotovo kad je rijec o devijaciji, jer se to onda odnosi na hrskavicu nosa koja pritišce sinuse i zato osjecaš taj pritisak. 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 23:33
Zmaj, al ja ne osjecam pritisak bas. Nekako neam drugih simptoma osim te glavobolje... Ajde sretno sa svime i da rijesis brzo!

Evo, nakon 2,5 dana pravilne prehrane na istoj sam kilazi kao prije onog 7-dnevnog junkanja.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 01:29
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Haha, unutrašnjost nosa i sinusa Big smile

Super da si se tog riješila!

Meni nekako nisu glavobolje uvijek pozicionirane za prednji režanj, tj. ceoni. A ne smeta me svjetlost, ne mogu se sjetiti sad. Ni oci... Ali, mislila vec pitati doktoricu da me pošalje na snimanja pa bumo vidli. Može to biti i od niskog tlaka. Meni je 90/120, ponekad manje

Nije ti to nizak tlak , 120 je normalan, al 90 , diast je povisen , na nekom krajnjem rubu prije neg bi se smatralo problematicno.........Naravno , jedno mjerenje ne znaci nista.....
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 11:29
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Loli itekako može bit zbog sinusa, i mene pritiskaju stalbo al na slici sinusne šupljine su u redu, ova na ORL mi je rekla da iman devijaciju i poslala me još na to šta je slavinka spominjala rinomanometrija se zove to iden u ponediljak, al mi nije jasno kako mi može na sluci bit normalbo a stalbo pritiska cak i na dodir osjecan unutra lagani pritisak.. Ugl ajde to pruglefat bolje ti je ja san ceka godinu ipo dana

moguce je da snimka pokaže da je ok... pogotovo kad je rijec o devijaciji, jer se to onda odnosi na hrskavicu nosa koja pritišce sinuse i zato osjecaš taj pritisak. 

Da vjerojatno je to do toga onda, ali mwne dosta pritiska rwcimo liva strana lica ispod oka, pa sve do vilice onda me i vilica pocne, ali odma na prvin pregledu san pita ovu oce tribat operacija rekla je da nece, pa nadan se da ce tako i ostat, dala mi je bila operil prvih par dana i neki sprej da stalno ustrcavan, al ništa ja razliku nisan primjetija
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 11:39
Joj i ja sam koristila te neke sprejeve i gluposti... i jedino što mi je zaista pomoglo je:

- u pola litre destilirane vode doda se 2 žl.morske soli i prokuha. Kad se ohladi špricom se uzme nekih 5ml i nagneš se nad umivaonik i špricneš u nos..s tim da moraš "povuci" u nos tu tekucinu. Smile I tako par puta dnevno.. ja sam nekih 3x. I stvarno pomaže..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 12:36
Slavonka to dodje ka aqua maris onda ugl. Vidit ceno šta ce doktorica nakon svega rec, više cu znat za 15ak dana
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7172737475 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.