New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 7071727374 96>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 10:08
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 10:19
citala sam sto je extremefit pisao u komentarima jednog clanka ovdje... pa kaze 20/40sek. u 10-20serija, ovisno o tome jel samostalan trening ili u sklopu nekog drugog. A vidim da i u tom clanku nesto slicno pise..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 10:25
Zapravo zavisi koliko se u tom high intensive dijelu iscrpiš i koliko digneš puls, ako to uspjevaš je super... ja sam radila na sppining bicikli  hiit, palilo je... tako da prepostavljam da  ako uspiješ dovoljno dignuti puls, da je to ok....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 13:36

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:


Znam bit cesto usporena, ali mislim da je to od niskog tlaka kao i glavobolje. Ali sad bila pocela jest 160g proteina (uz ostalo) dnevno pa mi se zgadili nakon par tjedana pa me prosli tjedan par puta uhvatila slabost i vrtoglavica na faxu, ciklus se produljio 10dana pa pocela jesti vise masnog i UH, recimo 3000kcal dnevno ili manje, a u sub do nekih 4000kcal. Ali eto sa nakon dan i pol povratka ispravnoj prehrani (opet 160g P) vec vidim odlican pomak, a nije mi se bas puno ni primilo.


Cemu toliko P?  low carb ili?

Cesto imaš glavobolje?



Originally posted by zika zika wrote:

Iiiiii prošla 60kg




Opa, bravo Big smile Tu smo negdje Wink Je to clean bulk ili? Big smile


Originally posted by dalila dalila wrote:



Izbacila sam sada kupus, kelj, brokulu a jedem više špinata, blitve, zelene salate, zelene mahune, pomidore, probavam ubaciti avokado, ali mi nikako nije fin...ako imate neki recept...???jer to mi je fuj fuj....
Maknula sam lanene sjemenke, ubacila suncokretove i bundevine, izbacila sam posni, ubacila kefir, orašaste uzimam sve manje jer znam da ih moram eliminirati ako želim mršaviti... proteine unosim dovoljno, vodu isto pijem... to je sve skupa recept  koji bi trebao ubrzati rad štitnjace..... da ju malo oporavim....

Ma sutra cemo se ti i ja ja raspricati LOL trebam neki poticaj, ovi oko mene nisu neka motivacija, oni sam govore da cu se razboliti Wink


To je to, još su ti i bolje žute mahune Smile Cak i ne moraš izbacivati orašaste skroz...ja bi pustila bademe za pocetak, ali manje kolicine.

Razboliti? Ne vidim ništa loše, neke dobre stvari si morala izbaciti ali radi štitnjace, ne radi nekog hira. A od ovog ostalog se ozdravljuje Smile Mislim da cemo nac dobitnu kombinaciju danas Wink



Edited by Gym_girl - 16 Veljaca 2013 at 13:43
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 13:59
Sad cu ja...samo da se skuha povrce i možemo djir...btw  nemam jaris, imam getz ovaj put Wink
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:35
inace potpuno izbjegavanje ugljiko moze dovest do toga,i moze bit i opasno posto tijelo primarno prvo koristi ugljiko za energiju
znaci moze se desit da osoba samo padne u nesvijest,ne zelim strasit nikog,ovo je u extremnim situacijama,kad se ne unosi ugljiko nikako dulje vrijeme
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:15
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

citala sam sto je extremefit pisao u komentarima jednog clanka ovdje... pa kaze 20/40sek. u 10-20serija, ovisno o tome jel samostalan trening ili u sklopu nekog drugog. A vidim da i u tom clanku nesto slicno pise..

o ovome cemo iduci tjedan ima sto vrsta HIIT-a. I tabata je jedan od njih..reci da ti nije bilo lijepo?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:26
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

citala sam sto je extremefit pisao u komentarima jednog clanka ovdje... pa kaze 20/40sek. u 10-20serija, ovisno o tome jel samostalan trening ili u sklopu nekog drugog. A vidim da i u tom clanku nesto slicno pise..

o ovome cemo iduci tjedan ima sto vrsta HIIT-a. I tabata je jedan od njih..reci da ti nije bilo lijepo?

divno i krasno... Heart  ljubav na prvi pogled... tj. ne osjecaj kvadricepsa LOLLOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:29
znala sam da ce ti se svidjeti picit ceš ti na traci ili orbitreku HIIT iza svakog pumpa no sikiriki ove extreme kao ono u srijedu cemo dodati u finisu
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:32
LOL jeeeej...can't wait  Stern Smile

p.s. jesam kad rekla da mrzim cucnjeve? LOL 

eh..da me thorn sada cuje... svaki put kad sam mu to rekla reakcija je bila "Shocked joooooj, šta cu ja s tobom" LOL  thorn Heart
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:35
to sad samo kažeš zavoljet ceš ih
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:36
Originally posted by zika zika wrote:

Iiiiii prošla 60kg



svaka cast šta je cilj? jesi se šta zamastila?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 16:44
Ne znam kak radite HIIT nakon nogu? Rasturaju me od sinoc, al natjerat cu se.

Gymka, zato kaj sam na 1500kcal za pocetak, a uskoro na 1200kcal. Ne izbacujem UH pretjerano jer je to notorna glupost. Ali da jedem monotono, jedem.

A da, glavobolje... Zna bit perioda u kojima me svaki f**kin' dan boli glava. I ne prestaje ni ako odem spavat pa se ujutro probudim opet s jednakom boli.

Edited by LolitaInChains - 16 Veljaca 2013 at 16:46
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 17:18
Malo me plaši ova situacija Avangarde - Slavonka.
Avangarde budi dobra sa S. da se ona ne pocne iživljavat na meni. Cry

LOL
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:06
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

A da, glavobolje... Zna bit perioda u kojima me svaki f**kin' dan boli glava. I ne prestaje ni ako odem spavat pa se ujutro probudim opet s jednakom boli.

to se meni dogadjalo barem 4x tjedno prije nego sam pristala na operaciju sinusa... sada me rijetko kada tako jako zaboli glava.. Big smile i to bi me uvijek bolio onaj dio izmedju obrva...i uz liniju desne obrve... užas!

Nego, htjela sam pitati.. jel vi vjerujete onim aplikacijama, tipa Endomondo?

Danas sam ga ukljucila... i kaže: 10,5km = 1,43h = avg.speed 5,8km/h = 800kcal Shocked 

Jel to moguce? 

Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Malo me plaši ova situacija Avangarde - Slavonka.
Avangarde budi dobra sa S. da se ona ne pocne iživljavat na meni. Cry

LOL

Evil Smile Evil Smile


Edited by Slavonka23 - 16 Veljaca 2013 at 18:10
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:09
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:



A da, glavobolje... Zna bit perioda u kojima me svaki f**kin' dan boli glava. I ne prestaje ni ako odem spavat pa se ujutro probudim opet s jednakom boli.

to se meni dogadjalo barem 4x tjedno prije nego sam pristala na operaciju sinusa... sada me rijetko kada tako jako zaboli glava.. Big smile


Ma ponekad jako, ponekad onak cami bol srednje jacine pa trpim pa mi dugo ne jenjava...
Ali, zar nisu malo drugacije glavobolje te koje potjecu od sinusa? Ne sjecam se kadsu me zadnji put boljeli sinusi...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7071727374 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.