New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 6970717273 96>
Author
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:20
Kad su ti rezultati, Dalila? Sutra?

Jesu to oni poremecaji - ako je usporen metabolizam, onda je i manjak energije, a ako je ubrzan (isto zbog stitnjace) onda pak osoba ne moze zaspati i ima previse energije, nista joj se ne prima od kcal? Mutno mi je iz srednje ostalo.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:33
Kod hiper se masnoce bolje iskorištavaju za energiju, time se teže deblja, odnosno mršavi se i uz povecan unos hrane....a kod usporene je naravno obrnuto, kao i sa vecinom simptoma. Recimo, osobama sa ubrzanom je stalno vruce, pojacano se znoje... S tim da je dosta simptoma i slicno....tipa promjena raspoloženja, nervoze i to...kako god okreneš si nervozan :)

Zeznuto je to....jer utjece na masu toga, sve je zahvaceno...Ouch I vidim da ima sve više slucajeva....jednim dijelom i radi svih tih majmunarija koje sve više radimo s tim tijelom.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:46
Da da, sjecam se. A bas i tog i za manjak, odnosno visak energije.

A s policisticnim imaju veze pristici na vratu? Cula sam da su oni svojevrstan indikator takvih problema.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:53
Ne mora biti.. ja iman pcos i nemam priblema sa aknama, nisam nikada niti imala.. :))
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:53
Može bit da, i na bradi pogotovo....pcosa i drugih hormonskih poremecaja...

Meni kad god dodju, dodju na bradi, oduvijek Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:55
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ne mora biti.. ja iman pcos i nemam priblema sa aknama, nisam nikada niti imala.. :))


ti se poboljša stanje kad smanjiš uh-e? Si bila na kontroli od kad si smršavila?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:01
Meni se pojavili trenutno i na bradi i na vratu, sitniji pristici, nisu to sad one velike gnojne akne...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:07
Ne bih rekla da je to to, necemo se baš sad na sve lovit Tongue Imaš koje druge simptome, zašto si pomislila na to?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:16
Ma nije to to, sumnjam, pa mogu i inace dobit na bradi i vratu, ali ne samo tamo. Nije odmah veliki problem

Znam bit cesto usporena, ali mislim da je to od niskog tlaka kao i glavobolje. Ali sad bila pocela jest 160g proteina (uz ostalo) dnevno pa mi se zgadili nakon par tjedana pa me prosli tjedan par puta uhvatila slabost i vrtoglavica na faxu, ciklus se produljio 10dana pa pocela jesti vise masnog i UH, recimo 3000kcal dnevno ili manje, a u sub do nekih 4000kcal. Ali eto sa nakon dan i pol povratka ispravnoj prehrani (opet 160g P) vec vidim odlican pomak, a nije mi se bas puno ni primilo.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 16:17
Iiiiii prošla 60kg


LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 17:15
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Dosta mi je to simptoma prisutno...inace za poremecaje štitnjace kažu da su jedni od onih koje dijagnosticiraju sami pacijenti, pretrage cak nekad znaju i navest na krivi put.

Ti biš trebala još u minus, ali ja bi rekla prije dodatnom aktivnošcu nego smanjivanjem kcal...bar na pocetku pa onda malo pomalo smanjivat i kcal...ali manje. I još nešto ako je štitnjaca u pitanju, možda i sam izbor povrca kojeg jedeš na tone radi dodatne probleme.......al to cemo sutra raspravit Wink

Izbacila sam sada kupus, kelj, brokulu a jedem više špinata, blitve, zelene salate, zelene mahune, pomidore, probavam ubaciti avokado, ali mi nikako nije fin...ako imate neki recept...???jer to mi je fuj fuj....
Maknula sam lanene sjemenke, ubacila suncokretove i bundevine, izbacila sam posni, ubacila kefir, orašaste uzimam sve manje jer znam da ih moram eliminirati ako želim mršaviti... proteine unosim dovoljno, vodu isto pijem... to je sve skupa recept  koji bi trebao ubrzati rad štitnjace..... da ju malo oporavim....

Ma sutra cemo se ti i ja ja raspricati LOL trebam neki poticaj, ovi oko mene nisu neka motivacija, oni sam govore da cu se razboliti Wink
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 17:15
Originally posted by zika zika wrote:

Iiiiii prošla 60kg



ocemo skupa ciljati 65 LOLLOLLOL 

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 17:18
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Kad su ti rezultati, Dalila? Sutra?

Jesu to oni poremecaji - ako je usporen metabolizam, onda je i manjak energije, a ako je ubrzan (isto zbog stitnjace) onda pak osoba ne moze zaspati i ima previse energije, nista joj se ne prima od kcal? Mutno mi je iz srednje ostalo.

Hormoni znam kako je stanje, ukazuju samo da je štitnjaca pod stresom, pregled mi je zakazan 19.03 i to me je ubacila, ceka se fuuul dugo... ako mi uleti neka lova cu se naruciti pvt ..... 
A imam sve simptome : umor, suha (ali ekstra suha koža) kosa mi je još super, ali je tanka i suha takodjer, hladno mi je stalno, teško zaspim, mjenjam raspoloženja, ciklus mi je poremecen, na težini gubim teško, variram puno u kilaži..... 
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 17:31
Originally posted by zika zika wrote:

Iiiiii prošla 60kg



I ja, vec davno. LOL
Samo što tebe to veseli Star
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 17:42
http://www.facebook.com/photo.php?v=577848005558724 predobro   
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 09:27
Jel se ovo moze smatrati hiitom?

orbitrek - 20sek. max sto mogu (monitor je pod brzinu pokazivao 30/35..), pa 40sek. lagani jogging.. i tako 20 serija?
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6970717273 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.