New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 6768697071 96>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 19:11
Dalila, tako je i mene gin poslala na nuklearnu.. da su crvenom bojom oznacili ono sto nije u redu, cijeli papir bi se crvenio.. prosli nalaz je bio mrvicu bolji.. trebala bi se ovih dana opet naruciti kod dr., strah me da ce me opet staviti na hormonsku terapiju, a onda se mogu pozdraviti sa mrsavljenjem.. tako je bilo i prosli put!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 22:38
Slavonka jeli kod tebe hipertireoza ili hipo?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 23:04
zar se kod hiper ne gubi na težini a kod hipo dobiva ? i Slavonka kako si do sada onda mrsavila ako si uzimala hormonsku terapiju?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 23:58
kod mene je hipoglikemija.. u kombinaciji sa pcos... a na terapiji nisam zadnjih godinu dana.n i sad ako me opet stavi, gotova sam...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 00:06
Jel itko ikad pojeo punu teglicu (250g) peanut buttera u 1 danu?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 00:12
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

kod mene je hipoglikemija.. u kombinaciji sa pcos... a na terapiji nisam zadnjih godinu dana.n i sad ako me opet stavi, gotova sam...


oprosti, al kako se u hipoglikemiju uklapa prehrana s malo UH ? da ne kažem keto
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 00:13
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Jel itko ikad pojeo punu teglicu (250g) peanut buttera u 1 danu?
jesi se pretvorila u jedan veliki kikiriki ?

Edited by avangarde - 13 Veljaca 2013 at 00:13
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 00:19
Ma taj dan sam svasta pozderala, jos super izgledam Isli smo na put i dosta hodali, a ja si uzela cijelu teglicu (izmedju ostalog). A ne znam jel se vama to dogadjalo - vrtoglavice i lagana slabost (a sjedila na predavanju), a ciklus nestao
I jos mi se bili zgadili proteini, mama pekla meso, a ja njoj jel to pokvareno. I jeli mi se duuugo ti kikirikiji, nisam si dopustala i onda odjednom za put popustila lol
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 00:25
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

kod mene je hipoglikemija.. u kombinaciji sa pcos... a na terapiji nisam zadnjih godinu dana.n i sad ako me opet stavi, gotova sam...


oprosti, al kako se u hipoglikemiju uklapa prehrana s malo UH ? da ne kažem keto


bilo mi je super to vrijeme na keto..osjecala sam se puuuuno bolje nego sa hrpom uh.. je da me znao secer zezati..pogotovo prvih par dana.. kasnije je bilo super..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 10:33
http://istineilaziohrani.blogspot.com/ Pogledaj ovo, dosta je ok i za policisticne jajnike i hormonalne probleme.... a i fino je tako jesti :D


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 10:33
znaš da kod mene neceš proci bez brojanja dogov se sve today.. mozda neka ciklaža il tako nest, we ll see
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 10:34
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Valjda ce svi nalazi ispasti dobro, držim fige...

Ja cu evo zadnjih nekoliko tjedana uvesti kardio 2 puta dnevno(poslije treninga) i predvecer da ucini svoje do kraja 2 mjeseca i to je to... Forma je tu, sad samo treba još malo dotjerati finese i sve 5... 



Ja još ne žurim sa kardiom... ali sigurno cu ga sve više uvoditi... prva 2 tjedna možda jednom dnevno...pa onda tu i tamoo ubaciti i  2x dnevno i tak... cemo vidjeti..... 
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 10:42
Originally posted by dalila dalila wrote:

http://istineilaziohrani.blogspot.com/ Pogledaj ovo, dosta je ok i za policisticne jajnike i hormonalne probleme.... a i fino je tako jesti :D


Anitu znam "osobno"..tj. cesto komuniciramo preko foruma..jos od njenih pocetaka.. ima tu vec par god. Svi su mi govorili da nisam normalna kad sam im pricala o LCHF... ali se na kraju pokazali jaako dobrim nacinom zivota. Ne znam jesu vidjela, na forum.hr imas cijelz temu sa lchf receptima...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 11:49
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

http://istineilaziohrani.blogspot.com/ Pogledaj ovo, dosta je ok i za policisticne jajnike i hormonalne probleme.... a i fino je tako jesti :D


Anitu znam "osobno"..tj. cesto komuniciramo preko foruma..jos od njenih pocetaka.. ima tu vec par god. Svi su mi govorili da nisam normalna kad sam im pricala o LCHF... ali se na kraju pokazali jaako dobrim nacinom zivota. Ne znam jesu vidjela, na forum.hr imas cijelz temu sa lchf receptima...


Vidjela sam da, i jako su mi ffora ti njeni receptici i super mi je tako jesti... Obožavam raditi palacinke i peciva po njenim receptima... NIsam je još nigdje srela osobno...ali voljela bi.... :D
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 11:54
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Valjda ce svi nalazi ispasti dobro, držim fige...

Ja cu evo zadnjih nekoliko tjedana uvesti kardio 2 puta dnevno(poslije treninga) i predvecer da ucini svoje do kraja 2 mjeseca i to je to... Forma je tu, sad samo treba još malo dotjerati finese i sve 5... 



Ja još ne žurim sa kardiom... ali sigurno cu ga sve više uvoditi... prva 2 tjedna možda jednom dnevno...pa onda tu i tamoo ubaciti i  2x dnevno i tak... cemo vidjeti..... 

Pa da, samo lagano onda... Wink

I definitivno cu smanjiti unos vode zadnjih par tjedana...
Timeless like a broken watch
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 12:10
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Valjda ce svi nalazi ispasti dobro, držim fige...

Ja cu evo zadnjih nekoliko tjedana uvesti kardio 2 puta dnevno(poslije treninga) i predvecer da ucini svoje do kraja 2 mjeseca i to je to... Forma je tu, sad samo treba još malo dotjerati finese i sve 5... 



Ja još ne žurim sa kardiom... ali sigurno cu ga sve više uvoditi... prva 2 tjedna možda jednom dnevno...pa onda tu i tamoo ubaciti i  2x dnevno i tak... cemo vidjeti..... 

Pa da, samo lagano onda... Wink

I definitivno cu smanjiti unos vode zadnjih par tjedana...

Želiš se baš dehidirati ha..znaci vidjet cemo te u nekom casopisu Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6768697071 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.