New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 6667686970 96>
Author
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 22:26
Kad nemaš wheya, najbolja tekuca zamjena koju možeš naci bez obzira na sastav. I na to se odnosilo, supstitut, zamjena, nazovi kako hoceš. Nisam nigdje spominjao da je cok. mlijeko približno wheyu jer to bi bilo apsurdno!


Timeless like a broken watch
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 22:31
Ok, kako ti kažeš.. Mada bi rekao da je litra obicnog mlijeka bolja od cokoladnog
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 22:51
Originally posted by XQ XQ wrote:

Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Vindijino cokoladno mlijeko u 1l ima oko 37g proteina i oko 100g ugljikohidrata, tako da ti to može biti zamjenski obrok ili umjesto proteinskog shake.... To sam prakticirao dok sam bio na masi! 


Obicno mlijeko ima oko 34 grama proteina u 1 litri , a pretpostavljam da su ovih 100 g UH, sami šeceri.. Tako da baš i nije ni približno wheyu a ne samo i da je skuplje neg je i puno šecera.. ( za jedno to mlijeko ja imam za 150g wheya, pametnom dosta)


Pa i onak piješ whey s groždjanim poslje il necim, tak da taj šecer nimalo ne smeta, neg je bolje da ga ima jer ne moraš razmišljat kaj još da uzmeš
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 23:37
LOLThumbs Up
Timeless like a broken watch
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 23:42
Originally posted by XQ XQ wrote:

Ok, kako ti kažeš.. Mada bi rekao da je litra obicnog mlijeka bolja od cokoladnog


ja sam isto cito da je su proveli istrazivanje na nekom faksu americkom i da je bilo da je cokolandno mlijeko najbolje, bili su istrazivali kao vodu, mlijeko i cokolando kako djeluje. ali iskreno ko ce ga znati vise
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 09:45
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by XQ XQ wrote:

Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Vindijino cokoladno mlijeko u 1l ima oko 37g proteina i oko 100g ugljikohidrata, tako da ti to može biti zamjenski obrok ili umjesto proteinskog shake.... To sam prakticirao dok sam bio na masi! 


Obicno mlijeko ima oko 34 grama proteina u 1 litri , a pretpostavljam da su ovih 100 g UH, sami šeceri.. Tako da baš i nije ni približno wheyu a ne samo i da je skuplje neg je i puno šecera.. ( za jedno to mlijeko ja imam za 150g wheya, pametnom dosta)


Pa i onak piješ whey s groždjanim poslje il necim, tak da taj šecer nimalo ne smeta, neg je bolje da ga ima jer ne moraš razmišljat kaj još da uzmeš


Da ako je poslije odma treninga, ali inace smeta, npr ako piješ umjesto wheya na dan kad se odmaraš ( i da nema smisla više raspravljat ovo ovakvih gluposti)

Mislim da je domace mlijeko najbolje, a ovo danas je cista lakrdija , imamo toliko svega a oni uvoze sranja i izvoze dobre stvari, hebeš takvu državu


Edited by XQ - 12 Veljaca 2013 at 09:47
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 10:32
joooj.. trening upravo odradjen.. jedva sam izdržala.. mislila sam da ce mi želudac izletiti van..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:20
je, svakako da je domace mlijeko najbolje. Zato vec unazad par godina pokusavam spojiti treniranje sa proizvodnjom domace kvalitetne hrane jer jedno veže drugo u principu ako je moguce a i uživam u tome, tak da u principu sam proizvodim svoje meso, mlijeko, jaja, med dio voca i povrce....... pokusavam biti sto neovisniji. Imam jos planova,al sve u svoje vrijeme.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:49
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

je, svakako da je domace mlijeko najbolje. Zato vec unazad par godina pokusavam spojiti treniranje sa proizvodnjom domace kvalitetne hrane jer jedno veže drugo u principu ako je moguce a i uživam u tome, tak da u principu sam proizvodim svoje meso, mlijeko, jaja, med dio voca i povrce....... pokusavam biti sto neovisniji. Imam jos planova,al sve u svoje vrijeme.

I ja bi to isto...samo da ne živim u stanu.... LOL Ali sam pocela kupovati domace mlijeko, raditi kefir, jaja i meso uzmem od mame doma... Povrce isto doma koliko god je moguce.... i tako.... 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:54
Btw Dalila, drago mi je su ti krenuli rezultati Smile , ocekujem daljna pozitivna izvješcaTongue
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 14:36
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Btw Dalila, drago mi je su ti krenuli rezultati Smile , ocekujem daljna pozitivna izvješcaTongue

Nadam se... bilo bi vrijeme... a imati cu uskoro i rezultate za štitnjacu...pa da vidimo jel to treba lijeciti... iskreno bi radje da ne Wink
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 15:01
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Btw Dalila, drago mi je su ti krenuli rezultati Smile , ocekujem daljna pozitivna izvješcaTongue
Nadam se... bilo bi vrijeme... a imati cu uskoro i rezultate za štitnjacu...pa da vidimo jel to treba lijeciti... iskreno bi radje da ne Wink


evo samo da i ja prijavim- u 3 tj 2 kg i tako sam ja bila sretna jucer kad sam osla doktoru zbog natecenih kapaka i on ce meni- mozda je stitnjaca dobila sam neku mast i sad cekam do ponedjeljka pa idem na kontrolu. Dalila, gdje si vadila nalaze za stitnjacu?
pozz
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 15:08
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

i tako sam ja bila sretna jucer kad sam osla doktoru zbog natecenih kapaka i on ce meni- mozda je stitnjaca


sta stvarno to ima veze sa stitnjacom..? i meni je tako bilo 2x u zadnjih god. dana... uvijek bi okrivila propuh, i proslo bi za par dana..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 15:23
pa kaze on- ako ne svrbi i ne pece nije alergija, ako oko nije upaljeno (a ptregledao ga je i kaze da nije) onda postoji mogucnost da je stitnjaca
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 15:54
Vadila sam krv na nuklearnoj, poslala me ginekologica jer imam i problema sa ciklusom, slabije spavam, natecene oci, opcenito spor metabolizam i puno sam umorna..da ne radim ovaj posao mislim da bi bila ko trutic neki...sad cekam da me pozovu na uzv... što se ceka skoro 2mj...možda odletim i privatno...ali mi nije dobar period na poslu, pa izbjegavam svaki extra trošak :D
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 18:51
Valjda ce svi nalazi ispasti dobro, držim fige...

Ja cu evo zadnjih nekoliko tjedana uvesti kardio 2 puta dnevno(poslije treninga) i predvecer da ucini svoje do kraja 2 mjeseca i to je to... Forma je tu, sad samo treba još malo dotjerati finese i sve 5... 


Timeless like a broken watch
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6667686970 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.