New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 6566676869 96>
Author
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 22:01
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

btw drustvo, nest sam malo citala i tak to..i otkrila sam novu žitaricu koja ima biološku iskoristivost proteina 74% --Heljda-upravo sam je pomiješala s lecom i porilukom- mljac


Meni je heljda najdraža u slatkoj varijanti ali i u slanoj je super. Ovo je moj omiljeni dorucak; skuham heljdu (50 gr) dodam kakao i steviu (ili med) i onda sve to zmikasam u blenderu, ili u skuhanu heljdu dodam isto kakao (oko 5 gr) stevia/med i nasjeckanu bananu.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 09:50
Originally posted by dalila dalila wrote:



Originally posted by avangarde avangarde wrote:

- 3 kg u koliko dana?

Od nekog 10.01... s tim da ja stvarno jako navucem vodu, pa mi je 2kg otišlo u prva 2 tjedna bez nekog ekstra  truda... ja kad se spustim na neku kilažu od 70kg tek zapocinjem borbu, jer  se tu tijelo neda i neda Big smile


znam kako ti je ista stvar samnom na 55.. a nista, tko tvrdoglaviji njemu plocice
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 09:52
Originally posted by tortica tortica wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

btw drustvo, nest sam malo citala i tak to..i otkrila sam novu žitaricu koja ima biološku iskoristivost proteina 74% --Heljda-upravo sam je pomiješala s lecom i porilukom- mljac


kako ju onda racunaš?

a ona kombinacija ananas i sir! mljaaaac


racunam kao i jecam, ima isto 70h UH na 100g..btw jutros se probudim natecenih kapaka skroz na skroz, jedva gledam..nisam nista neobicno jucer jela osim heljde sad ako sam alergicna djabe mi mog otkrica moram doktoru
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 09:52
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by tortica tortica wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

btw drustvo, nest sam malo citala i tak to..i otkrila sam novu žitaricu koja ima biološku iskoristivost proteina 74% --Heljda-upravo sam je pomiješala s lecom i porilukom- mljac


kako ju onda racunaš?

a ona kombinacija ananas i sir! mljaaaac


racunam kao i jecam, ima isto 70g UH na 100g..btw jutros se probudim natecenih kapaka skroz na skroz, jedva gledam..nisam nista neobicno jucer jela osim heljde sad ako sam alergicna djabe mi mog otkrica moram doktoru
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 09:53
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ccccc.. ti bas volis mene zaebavati

zna avangarde na koga sam ja mislila


zna
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 10:18
Cisto sumnjam da vam tijelo neda, možda samo niste upotrijebile dovoljno rigoroznu formulu
LiveStrong
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 10:55
Do kraja godine idem na cvrsti ravni trbuh,a kasnije na lagane plocice.

Mogu ja to! :D
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 12:39
Lako je tebi zika sad kad imaš vrhunskag trenera pa se nemoras ništa zamarat
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 12:51
Hehe, nema to nikakve veze
Ovo govorim iz iskustva i primjera koje sam imala prilike vidjeti koji su mislili da NIKAKO i NIKADA se nece riješiti viška, a danas mogu i na naslovnice casopisa... trebalo je zagrist i "riknut" tih par mjeseci, ali sve što vrijedi ne dolazi lako

LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 12:53
Ne znam baš.. znam samo da se svako smanjenje kcal manifestira bolešcu, iscrpljenosti... a ako sam ok sa tim, znaci jedem za neko održavanje, stagniram u kilaži... toliko o tome da se tijelo ne bori Wink Sada, ne iskljucujem da negdje ja griješim, ali vecinom druge ljude stavim u puno blaže uvijete, sa prehranom i treninzima i imaju puno bolje rezultate nego ja... Testiram di griješim, napredka ima, ali nije to ono što želim Wink Još uvijek... sad ide na bolje... samo da nisam svaki tjedan bar 2 dana "bolesna" .....
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 14:02
ciatala sam da je poslije treninga dobro cokoladno mlijeko
jel gotovo,kupljeno? ili je bolje da si sama radim,znaci cokolada u prahu ili kakao,dodati u mlijeko?
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 14:45
Vindijino cokoladno mlijeko u 1l ima oko 37g proteina i oko 100g ugljikohidrata, tako da ti to može biti zamjenski obrok ili umjesto proteinskog shake.... To sam prakticirao dok sam bio na masi! 
Timeless like a broken watch
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 14:53
hvala!
imam još malo whey-a koji mi je svojevrsna nagrada za odradjeni trening.
dobro je znati za cokoladno mlijeko!
eto,covjek uci dok je živ!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 15:00
Jedino cokoladno te u konacnici ispadne skuplje nego whey ako se ne varam, tak da je isplativi whey onda kupit neg stalno cokoladno
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 15:02
imaš pravo, i ak kupim cokoladno mlijeko,decki mi sve popiju,a whey sam sakrila!
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 21:06
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Vindijino cokoladno mlijeko u 1l ima oko 37g proteina i oko 100g ugljikohidrata, tako da ti to može biti zamjenski obrok ili umjesto proteinskog shake.... To sam prakticirao dok sam bio na masi! 


Obicno mlijeko ima oko 34 grama proteina u 1 litri , a pretpostavljam da su ovih 100 g UH, sami šeceri.. Tako da baš i nije ni približno wheyu a ne samo i da je skuplje neg je i puno šecera.. ( za jedno to mlijeko ja imam za 150g wheya, pametnom dosta)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6566676869 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.