New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 6465666768 96>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 11:02
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ja moram reci da  sam zasad zadovoljna napredkom... neka ovako nastavi i do ljeta je to ono što želim postici....Wink


odlicno koliko si izgubila? ja sam se vagala prije nekih 5 dana i bila je 1,5 kg manje..sad cu opet u utorak pa javljam uglavnom, struk mi se cini nekako uzim, al mozda od puste zelje mi se samo cini
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 11:03
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:


ma nije tlaka..za 20 min sve gotovo danas mi je mama štopala za kolko priredim piletinu 5,5 min


haha jer to sa preponama ili bez bilo hihi

trebali bi otvoriti natjecanje- priprema jela u minimalnom vremenskom roku - bila bih 1. garant
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 11:06
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:


ma nije tlaka..za 20 min sve gotovo danas mi je mama štopala za kolko priredim piletinu 5,5 min


haha jer to sa preponama ili bez bilo hihi

trebali bi otvoriti natjecanje- priprema jela u minimalnom vremenskom roku - bila bih 1. garant


Hehe, tu bi ja bio uvjerljivo zadnji, više mi treba da si pripremim obrok neg cijeli trening odradim :D
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 11:36
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Ja moram reci da  sam zasad zadovoljna napredkom... neka ovako nastavi i do ljeta je to ono što želim postici....Wink


odlicno koliko si izgubila? ja sam se vagala prije nekih 5 dana i bila je 1,5 kg manje..sad cu opet u utorak pa javljam uglavnom, struk mi se cini nekako uzim, al mozda od puste zelje mi se samo cini

Sutra cu se vagaati pa javim... pocela sam bila svaki dan se vagati pa sam rekla...stani ;) Bilo je -3kg, s tim da je najviše tu bila voda...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 12:46
- 3 kg u koliko dana?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 12:59
Ja cu sada dobiti sigurno jedno 3kg vode (nadam se xD)...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 13:15
btw drustvo, nest sam malo citala i tak to..i otkrila sam novu žitaricu koja ima biološku iskoristivost proteina 74% --Heljda-upravo sam je pomiješala s lecom i porilukom- mljac
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 13:20
Kako pravis lecu? nisam to nikad jela...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 13:26
namocim preko noci pa skuham..u kriznoj istuaciji kupim onu kuhanu u konzervi. Heljda se kuha isto kao i riza e vrijeme je da pobaš jer ako dobiješ City

Edited by avangarde - 10 Veljaca 2013 at 13:27
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 13:43
Moj inat me uvijek dovede u probleme..
Doci cu ti na rucak Jos onog nesretnika povedem sa sobom Pa cemo vidjeti tko je brzi, ti u pravljenju ili mi u jelu
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 13:58
ahhaahh.. dodi, dodi ima i gljiva punjenih piletinom i sirom
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 14:34
Sad si se izvukla hehe.. moram se pakirati za povratak.. heh
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 15:13
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

- 3 kg u koliko dana?

Od nekog 10.01... s tim da ja stvarno jako navucem vodu, pa mi je 2kg otišlo u prva 2 tjedna bez nekog ekstra  truda... ja kad se spustim na neku kilažu od 70kg tek zapocinjem borbu, jer  se tu tijelo neda i neda Big smile


Edited by dalila - 10 Veljaca 2013 at 15:15
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 15:41
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

btw drustvo, nest sam malo citala i tak to..i otkrila sam novu žitaricu koja ima biološku iskoristivost proteina 74% --Heljda-upravo sam je pomiješala s lecom i porilukom- mljac


kako ju onda racunaš?

a ona kombinacija ananas i sir! mljaaaac

I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 20:23
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Moj inat me uvijek dovede u probleme..
Doci cu ti na rucak Jos onog nesretnika povedem sa sobom Pa cemo vidjeti tko je brzi, ti u pravljenju ili mi u jelu

Onaj s dobrin auton
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 21:07
ccccc.. ti bas volis mene zaebavati

zna avangarde na koga sam ja mislila
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6465666768 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.