New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 96>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 18:42
Jednostavno kad udješ u štos, nije problem to brojanje... to je dnevna rutina ;)
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 18:45
Originally posted by avangarde avangarde wrote:


upravo zato što važem mi i je sredjena prehrana Whey uzimam jer mi je praktican i bila sam cijelu zimu na 1600, znaci deficit cijelo vrijeme, pa 4 tj na "održavanju" kao :P sad sve ispocetka, samo malo pametnije i dobit cu ono što želim..uvijek dobijem


Oces reci da ko ne vaze ne moze imat sredenu prehranu. Gle kad tad cete odustat od vaganja i brojanja, cilj svega trebo bi biti uravnotezena i zdrava prehrana. Trebalo je vremena da se neko zdeblja, treba i da se smrsavi. Brojevi u kilazi su gluposti to sigurno. Ne zamarajte se s time.

I dobis uvjek ono sto zelis....znaci tipicna zenska
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 18:52
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:



Ne ne, pravo pitanje je - zar ti i svi mislite cijeli zivot zivjeti samo na posnom siru, bjelanjcima i puretini? Integralna riza i ostali nisko-glikemijski ugljikohidrati?

I mozemo do sutra debatirati sto je ispravno, ali drek na sibici jer ipak postoji egzaktan nacin i precizan za drzanje deficita, a to je ovaj, ujedno i potkrijepljen znanstveno - clancima. Dakle, treba citati.


Ma ja mislim da treba uzivat u hrani, problem je ni sto ljudi ni ne znaju ni sta je dobro ni zdravo za njih.
I da treba manje jesti nego sto se trosi i gubit ce se kile. Ali ko kaze da su ti brojevi bas ti brojevi. Mislim da je sve matematika, na pmf-u bi svi bili u najboljoj formi
Ali samo ocu reci da ja znam cure koje nisu brojale nis, i napravile odlicne stvari, dapace vrhunske a i znam koje broje a da stagniraju. Znaci brojanje ne znaci nuzno neku prednost samo to sam htio reci. Ali valja probati jedno vrijeme. Mislim znam da neke zene vole imat kontrolu a ovo definitivno daje taj osjecaj.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 18:53
Originally posted by dalila dalila wrote:

Jednostavno kad udješ u štos, nije problem to brojanje... to je dnevna rutina ;)


Haha mislim meni je to malo smijesno, ali sigurno imam i ja smijesnih navika, no necemo sad o meni
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 19:02
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:



Ne ne, pravo pitanje je - zar ti i svi mislite cijeli zivot zivjeti samo na posnom siru, bjelanjcima i puretini? Integralna riza i ostali nisko-glikemijski ugljikohidrati?

I mozemo do sutra debatirati sto je ispravno, ali drek na sibici jer ipak postoji egzaktan nacin i precizan za drzanje deficita, a to je ovaj, ujedno i potkrijepljen znanstveno - clancima. Dakle, treba citati.


Ma ja mislim da treba uzivat u hrani, problem je ni sto ljudi ni ne znaju ni sta je dobro ni zdravo za njih.
I da treba manje jesti nego sto se trosi i gubit ce se kile. Ali ko kaze da su ti brojevi bas ti brojevi. Mislim da je sve matematika, na pmf-u bi svi bili u najboljoj formi
Ali samo ocu reci da ja znam cure koje nisu brojale nis, i napravile odlicne stvari, dapace vrhunske a i znam koje broje a da stagniraju. Znaci brojanje ne znaci nuzno neku prednost samo to sam htio reci. Ali valja probati jedno vrijeme. Mislim znam da neke zene vole imat kontrolu a ovo definitivno daje taj osjecaj.



Kazes treba uzivati u hrani. Bas se pitam kakvo je to uzivanje - svaki dan samo posni sir, bjelanjci, puretina, itd.?
I to svi znaju da treba manje unositi od potrosnje, ali nije svejedno koliko. Procitaj opet. A to kaj velis tko to zna jesu li to ispravne brojke? LOL Pa kao sto i jesam napisala vec - postoji znanstvena potkrijepa napisana od strane ljudi s malo vise iskustva i licenca pa se time covjek vodi. Sve ostalo je rekla-kazala-ajmo-vidjet-sta-ce-bit.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 19:12
Originally posted by dalila dalila wrote:

Jednostavno kad udješ u štos, nije problem to brojanje... to je dnevna rutina ;)

uze mi rijec
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 19:17
a što mi fali motivacijeeeeee. aaaa. ovaj tjedan mi ne ide
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 19:27
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:


Kazes treba uzivati u hrani. Bas se pitam kakvo je to uzivanje - svaki dan samo posni sir, bjelanjci, puretina, itd.?
I to svi znaju da treba manje unositi od potrosnje, ali nije svejedno koliko. Procitaj opet. A to kaj velis tko to zna jesu li to ispravne brojke? LOL Pa kao sto i jesam napisala vec - postoji znanstvena potkrijepa napisana od strane ljudi s malo vise iskustva i licenca pa se time covjek vodi. Sve ostalo je rekla-kazala-ajmo-vidjet-sta-ce-bit.


a gle ja uzivam u hrani, i istina zdrava prehrana ponekad moze biti jednolicna ali ako se malo potrudis sa receptima skuhas nes novo, onda i nije bas tak.

Nemoj me krivo shvatiti, samo krecem se cijeli zivot sa sportasima i ljudima koji veciniom zdravo jedu i zbilja nemogu vise slusat ljude koji su procitali hrpu clanaka, sve oni znaju najnovije znanstvene cinjenice, i svega se strikno drze a napredak nula ili min. Ne znam ja nekako iz iskustva imam dojam da ljudi koji se najmanje brinu o brojanju, o clancima i slicnom, dal je iskoristivost proteina 85 ili 90 posto nekako imaju najbolje rezultate i cine se najzadovoljniji sobom
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 19:42
Originally posted by tortica tortica wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Jednostavno kad udješ u štos, nije problem to brojanje... to je dnevna rutina ;)

uze mi rijec


ja kad sam brojao svaku kaloriju, nakon 6 mj sam puko na zivce... svadjao se po cijele dane doma.... samo treba bit umjeren u svemu i to je to :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 19:50
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by tortica tortica wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Jednostavno kad udješ u štos, nije problem to brojanje... to je dnevna rutina ;)

uze mi rijec
ja kad sam brojao svaku kaloriju, nakon 6 mj sam puko na zivce... svadjao se po cijele dane doma.... samo treba bit umjeren u svemu i to je to :)


ok, još nisam došla do 6 mjeseci brojanja

ja moram brojati, procjena velicine mi nije jaca strana. baš ja znam koliko je 150 grama mesa. a tek povrce, nema šanse
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 19:51
Meni je mjerilo da bit moram malo gladan i to je to :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 19:57
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Meni je mjerilo da bit moram malo gladan i to je to :D



haha
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 20:01
Originally posted by tortica tortica wrote:


ja moram brojati, procjena velicine mi nije jaca strana. baš ja znam koliko je 150 grama mesa. a tek povrce, nema šanse


a nedaj boze da pojedes 170 g mesa ili 130 g, mislim svejedno je, ako je zdravo.
a povrca mozes jesti beskonacno kakvo vaganje povrca
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 20:17
Brojim 9mj!! Wink Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 21:07
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by tortica tortica wrote:


ja moram brojati, procjena velicine mi nije jaca strana. baš ja znam koliko je 150 grama mesa. a tek povrce, nema šanse


a nedaj boze da pojedes 170 g mesa ili 130 g, mislim svejedno je, ako je zdravo.
a povrca mozes jesti beskonacno kakvo vaganje povrca


nije mi problem pojesti više P ili manje UH, problem je ako je suprotno
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 21:08
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Brojim 9mj!! Wink Big smile


do udaje?
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.