New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1234 96>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 19:52
neces se valjda sad bedirat zbog tjedan dana? ajde..svi smo to dozivjeli , bar ja jesam pa ako hoces ostro napravi si neki lowcarb ili cikliranje..
cookies are for pussies
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 19:41

Pozzzz....jako sam slabo na forumu zadnje vrijeme, a zadnjih tjedan dana prehrana koma (najbaže receno). Bila sam na putu, 5 dana hotelske hrane dorucak, rucak i vecera....a tek medjuobroci.... katastrofa, bez vježbanja slabo kretanje, došla u petak ali sub i danas sam nastavila junkati.....uf Dead



Šta sad....ovo je zastrašujuce da je sijecanj, a kamo li sredina svibnja...planirala sam detoksikaciju...samo voce i povrce...eventualno whey??

Treba mi nešto "jako"....ne da nastavljam kako sam i do sada jer u tjedan dana sam unjela s.anja koliko nisam u mjesec danaWacko


Savjeti Embarrassed



Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 19:39
je,baš smo utihnuli, a i ja :-(
ugl. danas bez treninga,toliko me muci pms ,boli me trbuh,križa,bože, ko da me netko prebio.
sutra bu bolje,valjda,nadam se.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 17:42
OK....vidim prestalo natjecanje i svi i u ovoj temi utihnuli...kako napredujete ekipica?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 16:07
haha e baš mi je drago!! to me opušta jedino :)crtanje..sada bebibno lice crtam uf mucim se xD :D....uglavnom..jeste sigurno ste napravili dobro djelo ! ova stranica je stvarno opuštajuca bar nema sekiracije..ne msijem iz sobe izaci mama vice moraš se odmarati...a kada pokkušam se prikrast mal na svježi zrak onda baba ko radar prati pa me izda ..i onda moram u kucu se opet zavuci :S
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 15:49
LOL

eto, napravile smo dobro djelo, a možda i sprijecile nešto Wink

Znam kako je, imala sam i ja takve epizode i trenirala u svakakvim stanjima ko idiot. Mislim da smo svi prošli i prolazimo te faze, moramo kad smo malo freakasti Big smile

I bez brige, imam ti ja iskustva u urazumljavanju, imam jednog takvog kraj sebe svaki dan, a što je najbolje još i crta LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 15:01
upravu ste...obje :( teško mi to pada :( ali eto popustit cu dat cu si malo odmora...umjesto da koristim znanje svoje..ja idem kontra njega! :( cekati cemo...dotle cu pratiti videa od shaun t-a kako vice push-push a ja cu sjedit i crtati :( haha...jao sada ne mogu docekati da prodje brrrr :D ipak hvala vam eto bar ste me urazumili malo teško je mene :D ali zajedno ste jaci! :D haha
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 14:35
mettasttaza , Gym je u pravu,stani,odmori,nece se ništa desiti od tjedan ili dva pauze!
mislim,da cu ju i ja napraviti!
ugl. meni, cim se na koži pocnu pojavljivati,takve slicne tegobe,(gljivice,akne,cirevi,osip),znam da je imunitet na nuli,i krenem u spašavanje!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 14:18
eee, a zašto ti se desilo to da te sprijecilo sad? Jer ti je to previše važno i previše se brineš...a možda se se i premorio i moralo je negdje puknut....neravnoteža.

Kažem ti - stani, odmori, kreni - i shvati da ništa ni ne dolazi ni ne odlazi preko noci, malo vece zapuštanje bi ti trebalo od tjedan dana da nešto uništiš... come on, pa znaš to Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 13:56
joj ne znam što da ti kažem..znaš ono kada ti pocnu i rezultati stizati i sve...i onda se dogodi tako nešto da te sprijeci uf-uf!danas se sigurno odmaram xD...jao ne znaš koliko sam tvrdoglav...nekada sam sebi vec znam dojaditi sa svojim nemarom , ja se odmah bojim da ce mi sve otici u kurac ako ne vježbam ,a drugima govorim kako treba odmor da se ne desi pretreniranost,da mišici trebaju odmor da se tada razvijaju...a samog sebe ne mogu uvjeriti! :(
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 13:39
mettasttaza, zaboga, odmori malo Big smile Odlicno da si se rješio toga i da je sve ok, ali daj iskoristi onda ovu situaciju da malo staneš i napuniš baterije - možda ti je tijelo i složilo ovaj problemcic da malo usporiš Wink

Opusti se tih tjedan dana, ništa se nece desit! Znaš kad bi bio problem? Kad biš skroz stao i odustao nakon odmora. Ali to ocito neceš tako da.....relax ... i sjeti se...1 korak nazad, 3 naprijed Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 13:08
evo danas se sve obavilo nije me šivao!!!!!!!!!! samo me prorezao osjecam se fantasticno malo boli.... bez anestezije...nije baš ugodno ali neka zagrizo sam zube haha...danas necu mirovati cu malo se bajsom voziti..svejedno mora biti otvorena rana da curi taj gnoj..malo je gadljivo...ali eto imam previjanje 7 dana mislim...i to je to vježbat cu ono klasika ne utjece mi zgibovi sklekovi..samo necu moci raditi aerobne vježbe...skakanje cucnjevi i to....i trbušnjake..valjda nece ništa se desiti tih tjedan dana :$ hihi...imam bajs kardio cu piciti :D...eto sve u svemu dobro je prošlo....prvo što sam ih pitao hocete me šiti...kaže meni doktor ne...ja rekao reži onda haha
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 07:05
iskreno,bolje da se primiriš dok ne zaraste sve kak treba, ak se zakomplicira, onda ceš još vecu štetu napraviti i ne budeš mogao trenirati i puuuuuuuuno duže.
ne znam,odluka je tvoja,ali stani i razmisli koliko ti se to isplati.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 00:24
a znam slavonko...necu se prilagoditi tome nikako da ne vježbam 2 mjeseca da žderem onako prehranu i ništa ne radim...jednostavno ne mogu...ne znam teško mi je to opisati jako...možeš vjerovati...jednostavno kada sam cuo što treba raditi sa time nisam se bojao da bi do nekih komplikacija moglo doci...(ako bi moglo) nego vježbanje...jednostavno možda necu forsirati...toliko...izbaciti cu neke vježbe iz cardia aerobnih..i možda noge eventualno...a trbušnjaci postoje hvala Bogu i kvalitetniji bez savijanja trupa...tako da moram nekako ...ne mogu to mi je rutina postalo ne znam u komi sam zbog toga..ne znaš koliko..meni se smiju kod kuce...kao u smislu ti i tvoje vježbanje...ali je***a mnogo ljudi nas ne može razumjeti ja sam se sa time pomirio...sam mi je eto tako žao...radio sam u bolovima sa tom ne sretnom trticom..pa mogu i to izdržat...:(
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 00:17
Nemoj se zezati s tim... koliko god banalno izgledalo, i nije baš... 


"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 00:07
tako je slavonka upravo to...a i ja se baba moja pitam zašto baš tu...koda ce to mene zaustaviti...usred napretka kod vježbanja...sada mi ono nabrekne i to sve....sutra cu odmarati...jer mi je petak jedini za odmaranje..kao i inace..ali u subotu se nastavlja radit neka pucaju šavovi...nadam se da nece to šivanja doci ali i ako bude...ja nastavljam tvrdoglav sam jbga...:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.