New Posts New Posts RSS Feed - za sagorijevanje kalorija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

za sagorijevanje kalorija

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
missr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 11:28

Ovako:

dorucak: neke zitarice + mlijeko + voce

medjuobrok: jogurt

rucak: meso/ riba/ jaja... + juha od povrca/salata/ nako povrce

teretana

   Da li sada piti neke proteine? Ili je bolje pojesti neko voce ili jogurt???

vecera: jel bolje opet nesto slicno rucku ili neki shake ili jogurt???

I ovaj nacin prehrane mi se cinio ok pa sam mislila mozda to pratit, al vidim da se tu pije hrpa ovih proteina. https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zdrava-preh rana.aspx

Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2007 at 20:30
 Uz pravilnu i redovitu prehranu dodatci ti nisu potrebni, a dali je tvoja prehrana uravnotezena to najbolje znas ti. Ako nisi sigurna napisi nam kakva ti je prehrana pa cemo ti probat pomoci.
www.fitness-trening.com
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2007 at 18:25

Kakva ti je prehrana?
Back to Top
missr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2007 at 11:26

22.god., š72cm, 68kg, zensko

Dragi moji, ja sam na forumu potpuno nova, a u fitness svijetu vise-manje i imam par pitanja.

Treniram u teretani vec nekoliko mjeseci. Odnedavno sam pocela raditi split trening snage 3 puta tjedno popodne nakon cega vozim bicikl jos po pola sata. Ostala 3 dana u tjednu idem navecer na 2 sata crobica.

Htjela bih smrsaviti i istovremeno oblikovati tjelo. Spremna sam trenirati redovito i prilagoditi prehranu tj. smanjiti unos uh, povecati unos proteina, voca i povrca... Nadam se da cu za 6 mjeseci vidjeti rezultate...

E sad, o dodacima znam toliko koliko sam prosvrljala po forumu i procitala u Weiderovom katalogu. U powerburning programu savjetuju milijon i jedan proizvod. Zanima me koliko je od toga preporucljivo, a koliko samo marketinski trik?

Za oko mi je zapelo Super protein 88 i tekuci L-carnitine š000.

Molim vas vase misljenje o proizvodima i savjet da li mi uopce trebaju neki dodaci, koji, koja je njihova primjena i kojeg proizvodjaca preporucujete.

p.s. šta je sa CLA? Na taj sam naziv naisla svrljajuci po forumu.

Hvala vam!



EDIT:maknut bold i promjenjena boja teksta



Edited by Zoki
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.