New Posts New Posts RSS Feed - cucnjevi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

cucnjevi

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 15:46
Nabildanija si od bivšeg haha... Daj neku sliku svoju cisto sumnjan da si se baš toliko proširila, tebi onda možda najbolje 3x tjedno fullbody
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 16:15
Hahaha ma neee, nisam nabildanija, nedajboze, nego su mi ramena ravna, a njegova idu prema dole od vrata... Kak da ti opisem, ono kad frajer nema siroka ramena haha a jos je i visok.
Nisam ja tak nabildana, ali ipak se jesu prosirila ramena, a tek treniram 2mj. i nesto (nakon dulje pauze)

Ramena mogu max. u pressu 15kg i to mi dost, cini mi se
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 18:12
Dobro je to sve, treniraj nemoj se bojat toga
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 15:49
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

U slucaju jaceg muskulfibera, mogu svejedno nakon 2 dana, tj. 48h raditi opet noge?
S tim da je subota pa idem i van malo zesce...

da ih radiš i 2x dnevno ne bi trebalo biti problema ako to izdržiš i pametno treniraš Wink

upala obicno znaci da si upalila neki "novi" mišic ili se nisi dovoljno oporavila od treninga, ali u svakom slucaju poanta je da slobodno možeš radit noge, odnosno što bih ja rekao cucanj.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 16:08
Hvala na savjetima!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 14:58
Mislim da necu povecavati tezinu vise od 60kg. Sad radim s 55kg, 4 serije. Broj ponavljanja i serija jos moze gore...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 13:45
ne znam što se OSka ne javlja da vam se pohvali i pokaže curama kako možete ojacati na cucnjevima i pri tome zadržati isti BW a dovoljno je rec da radi sa više kg nego neki "frajeri"
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 15:50
Preciziraj, Thorne. Zanima me
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 16:55
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Preciziraj, Thorne. Zanima me

sad kad ju hvalim ni traga od nje LOL

radne serije sa 90kg, bw nek sama napiše Big smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 17:00
Cekaj dok dodje k sebi... navikla je da samo kreštiš i prigovaraš LOL

Oska je žena zmaj LOL

Svaka cast!! Clap Thumbs Up


Edited by Slavonka23 - 15 Sijecanj 2013 at 17:01
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:25
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Preciziraj, Thorne. Zanima me
sad kad ju hvalim ni traga od nje LOLradne serije sa 90kg, bw nek sama napiše Big smile


A koliko je teska?

Zakaj meni govore da ne radim sa vise od moje tezine jer "nije potrebno"?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 09:33
o, Bože,pa koje su to težine,ajme,bolje da se sakrijem
cucnjevi s 45kg?!

pa,di sam ja još,ajmeeeeeeee( a,možda bi i mogla,samo nemam niš tak teško za dignuti)
uglavnom,svaka cast
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 22:34
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

sad kad ju hvalim ni traga od nje LOL
radne serije sa 90kg, bw nek sama napiše Big smile


Idem sad pogledati u nebo, možda cu vidjeti zvijezdu repaticu jer cuda su ipak moguca!! Big smile

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Cekaj dok dodje k sebi... navikla je da samo kreštiš i prigovaraš LOL


Evo, Slavonka objasnila! Big smile

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

A koliko je teska?
Zakaj meni govore da ne radim sa vise od moje tezine jer "nije potrebno"?


Teška sam 67 kg.

Ne znam koliko je potrebno ili nepotrebano, ali nakon nekog vremena jednostavno ti nije dovoljno i ne vidim razlog zašto ne bi povecavala težine.
Cilj vježbanja je da napreduješ tako da, ako ti misliš da možeš i želiš više, samo daj.

Vezano uz strah djevojaka da ce se od vježba s težinama proširiti, ja sam primjer da je to nema veze.
Jedem kao drvosjeca (po mojim mjerilima. Po Thornovima mjerilima, jedem kao pticica LOL), treniram kao muško i dalje izgledam kao malo žensko bice. LOL

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 23:35
a ja to mogu potvrditi... hehe
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 00:00
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:


Zakaj meni govore da ne radim sa vise od moje tezine jer "nije potrebno"?

govore jer ne znaju ili se boje vecih težina

Originally posted by OSka OSka wrote:


Vezano uz strah djevojaka da ce se od vježba s težinama proširiti, ja sam primjer da je to nema veze.
Jedem kao drvosjeca (po mojim mjerilima. Po Thornovima mjerilima, jedem kao pticica LOL), treniram kao muško i dalje izgledam kao malo žensko bice. LOL

kao što sam hrpu puta to naglasio, veci si frajer od mnogih muških po gymu pa ti sad vidi Big smile
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 09:11
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 

Originally posted by OSka OSka wrote:


 dalje izgledam kao malo žensko bice. LOL

kao što sam hrpu puta to naglasio, veci si frajer od mnogih muških po gymu pa ti sad vidi Big smile


Hehehehe, zakon. Ali šalu na stranu to stvarno je tako , tim više kaj sam siguran da radis cucanj u punom smislu te vježbe, a i ja bi mogao na prste jedne ruke nabrojati muške koje rade "cucanj" sa tom ili veceom težinom, a da to stvarno je cucanj, a ne 1/4 ili 1/2 cucnja.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.