New Posts New Posts RSS Feed - kolac?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kolac?

 Post Reply Post Reply
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kolac?
    Posted: 02 Prosinac 2012 at 13:12
Nemoj se nicega prestrogo odricati, kada ti se jede kolac pa pojedi ga! Bitno da je sve umjereno
Ja tu i tamo kad mi dodje uzmem cokolade, ali samo 1 red, ili kolac - ali samo 1. Mislim da se može sve jesti, ali da bude pod kontrolom
Back to Top
medeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Location: Kutina
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 12:56
tjedno pojedem 5-6 komada ali manjih ..ako mi organizam trazi pojedem i bok
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 12:19
nece se apsolutno nista lose dogoditi ako npr. nedjeljom pojedes 3-4 kolaca :)
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 12:15
Pitanje za sve..koliko cesto jedete kolace i hoce li se na moj cilj negativno odrazit ako pojedem jednom tjedno malo kolac(oko3-4 popodne)ili bi to bilo ok s obzirom da 80% posto vremena jednem zbilja cesto i pravilno...a i negdje sam procitala da jadelje ponekad junka fuda potice hormon rasta i kad se ponovno vratim na pravilnu prehran samo pomaze u sagorijevanje masnoca...sto vi mislite?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.