New Posts New Posts RSS Feed - Sa cime jedete posni sir?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sa cime jedete posni sir?

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
Author
madbarz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madbarz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 08:47
ja posni sir jedem sa žlicom
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 10:07
Domaci je masniji od posnog, ali sigurno ima puno vecu proteinsku vrijednost, a i zdraviji je.. Ja posni sir uopce ne jedem, nekog jedem svježi zagorski sir, jer kad sam usporedjivao taj i milbonin posni, ovaj ima više proteina, finiji je , a možda 1-2 grama masti razlike. (al mislim da je ovaj zato i skuplji, al donekle domacem)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 10:01
Ja samo ponekad jedem posni , živim na selu pa si uzmem svježi sir Smile
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 13:56
evo skuzio sam da ga mogu jest i s kiselim krastavcima,uzmem osrednja dva kisela krastavca izrezem na sitno u 250 g posng,pustim oko sat vremena da odpusti i pojedem ga,uvijek ga pojedem u kombinaciji s ribom ili grahom
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 20:29
ja sam sada pojeo s cornflakes ali one iz dm-a iz zdravog dijela, valjda ih se smije jesti malo xD
Back to Top
Matan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 01:14
... dobar mi je s bilo kojim slatkim namazom, a najbolje med
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 10:45
Najbolji mi je smiksan u blenderu sa zaledjenim sumskim vocem i malo meda i cimeta.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 11:18
ja stavim crvenu papriku u prahu, i to je to..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 15:20
Isprobala danas novi recept s posnim pa da podjelim jer mi je odlican. Napravi se snijeg od jednog bjelanjka i smiksa se s 200g posnog, doda se sok jedne limete (ili limuna) i secera ili arome po zelji (ja stavljam malo nerafiniranog smedjeg secera i par kapi vanilije)i pola dcl mineralne. Osvjezavajuce je i odlicno, ko sladoled. Planiram jesti tu kombinaciju prije spavanja.
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 17:22
tink, umjesto šecera stavi steviju. ja ne bih jela to zbog sirovog bjelanjka.
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 01:14
ispeceš 4 bjelanjaka i jaje....150g posnog krastavaca....i milina ne mogu ga ni ja samog jesti bez icega....
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 03:12
Originally posted by tortica tortica wrote:

tink, umjesto šecera stavi steviju. ja ne bih jela to zbog sirovog bjelanjka.


taj secer mi daje neku super aromu,a i mislim da me nece ubit zlicica secera tim vise sto nista drugo ne secerim.
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 12:35
U zadnje vrijeme si cesto radim zelenu salatu + posni + lanene sjemenke + slim&fit pileca prsa i malo maslinovog ulja i octa.. Njammmiii :)
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 13:25
ako to jedes svaku vecer a svaku vecer stavis zlicu secera,plus aromu vanilije vjeruj mi da ces se zeznut mislivsi kako to nece puno utjecat,bez uvrede al mozes se bacit i na junk onda,ja bi primjerice radije pojeo jedan socni hamburger nego zlicu secera hehe..

Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 15:54
Nije zlica nego cajna zlicica nerafiniranog secera od secerne trske i ne bih bas rekla da je to isto ko hamburger. i ne jedem to svaku vecer.

Edited by Tinkerbell_85 - 24 Veljaca 2013 at 15:57
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 00:01
ne,ja sam shvatio daje svaku vecer,ako je jednom ili dvaput u mjesecu onda je okej :) inace taj smedji secer nerafinirani cesto se spominje kao zdravija varijanta bijelom ali vjeruj mi da je razlika mala,oboje treba izbjegavat,jer ti seceri nisu nikako dobri,ja cak i med izbjegavam,ne kljucam ti,nego je ovo samo informativno
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.