New Posts New Posts RSS Feed - Sa cime jedete posni sir?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sa cime jedete posni sir?

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
Author
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 11:53
Di nabaviti tu Slavonku?

Sad vam je na akciji taj Z bregov svjezi sir u marami. 20kn, 800g. Fakat malo. U Vindiji, Konzumu, mozda i Dioni.

Edited by LolitaInChains - 30 Sijecanj 2013 at 11:54
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 11:56
I ja isto najcesce s kajganom, ili sam, probao sam s bananom nedavno, izbljuvo se skoro koliko mi je muka bila. LOL
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 17:37
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Di nabaviti tu Slavonku?

Sad vam je na akciji taj Z bregov svjezi sir u marami. 20kn, 800g. Fakat malo. U Vindiji, Konzumu, mozda i Dioni.


Ima u Kauflandu, osobno mrzim Slavonku, okus je oke ali dogodilo mi se valjda 2 puta da taj sir NIJE bio pokvaren! Iako do isteka roka ima i dva tjedna na njemu se stvara nešto bijelo, koji put i zeleno, valjda je pljesnivo? Evo jucer sam otvorila sir i pola pojela, drugu polovicu sam trebala danas, uzmem jednu žlicu i skužim da ima neki cudan okus.
Jel se još nekome ovo dogadja il sam ja luda?!? (ukucani kažu da je ovaj put u siru problem )
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 17:54
Paaaa...hvala :P hehe..

Da, Slavonka je Zdenkin sir.. i ima isti problem kao Zdenka, jako brzo se kvari!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Remind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Remind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 19:25
Još uvijek mi je po okusu Dukatov posni daleko najbolji. A Slavonka je ipak 14kn u Kauflandu.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 19:32
14kn? ja sam ga placala 9kn
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 20:44
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Paaaa...hvala :P hehe..


Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Da, Slavonka je Zdenkin sir.. i ima isti problem kao Zdenka, jako brzo se kvari!

Da, ali pokvari se i prije nego ga otvoriš, još bi shvatila da istice rok trajanja

A cijena, mislim da je u Kauflandu (Zaprešic) 250g oko 7 kn, ma da je i besplatno ne želim više imat posla s tim sirom.
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 22:22
kupujem slavonku u kauflandu. još mi se nikad nije dogodilo da sam kupila pokvareni ili da se pokvario dok je bio otvoren. ili ne znam da sam jela pokvareni
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 22:32
Originally posted by Aria Aria wrote:

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Di nabaviti tu Slavonku?

Sad vam je na akciji taj Z bregov svjezi sir u marami. 20kn, 800g. Fakat malo. U Vindiji, Konzumu, mozda i Dioni.


Ima u Kauflandu, osobno mrzim Slavonku, okus je oke ali dogodilo mi se valjda 2 puta da taj sir NIJE bio pokvaren! Iako do isteka roka ima i dva tjedna na njemu se stvara nešto bijelo, koji put i zeleno, valjda je pljesnivo? Evo jucer sam otvorila sir i pola pojela, drugu polovicu sam trebala danas, uzmem jednu žlicu i skužim da ima neki cudan okus.
Jel se još nekome ovo dogadja il sam ja luda?!? (ukucani kažu da je ovaj put u siru problem )


Joj. Ne, hvala. Haha vjerujem ti. Opcenito se ti sirevi brzo kvare i stvaraju se bijele tockice koje i nije tak lako uociti ponekad, al postanes expert.

Ja bum i dalje kupovala ovaj. Ali jako je suh. Jesu i vasi sirevi?
Bas tesko ide niz grlo.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 23:08
Danas sam jela posni sa žlicom bucinog ulja i savršeno je!
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 23:15
Originally posted by tortica tortica wrote:

kupujem slavonku u kauflandu. još mi se nikad nije dogodilo da sam kupila pokvareni ili da se pokvario dok je bio otvoren. ili ne znam da sam jela pokvareni


Pogledaj malo bolje, kako kaže Lolita teško ih je uocit ali postaneš expert.
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 13:17
Ja odustao od posnog...samo domaci kravlji, a tolko je fin da ga mogu jesti samog...

al sjecam se jedne kombinacije koju sam jeo dok sam mazao po posnom, pa da nekako prekrijem uglvanom nebas fin okus..

salata od jaja (2 kuhana jaja, malo luka, maslinovog ulja, malo octa) i u to umjesam 150-200g posnog i bila mi je super kombinacija
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 14:22
ja sam probao sa svime i svacime i skoro odustao,evo neki dan sam otkrio s cime ga mogu jest,izrezem masline na sitno i promijesam,masline ubiju ono kiselo i tako namazem na integralni tost,moze se jest,okej bude okus :)
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 14:26
kupujen dukatov president i bas mi je ukusan pa mi ni ne triba nista sa njim
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 17:42
ma ja ne jedem posni nemam toliko para , evo baš danas sam kupio pa da vidim hoce li 1 ili 2 dana trajati xD
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 21:05
Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

Ja odustao od posnog...samo domaci kravlji, a tolko je fin da ga mogu jesti samog...

al sjecam se jedne kombinacije koju sam jeo dok sam mazao po posnom, pa da nekako prekrijem uglvanom nebas fin okus..

salata od jaja (2 kuhana jaja, malo luka, maslinovog ulja, malo octa) i u to umjesam 150-200g posnog i bila mi je super kombinacija


prošli tjedan sam si kupila 1 kg domaceg kravljeg za 15 kn. okus je bio fantastican, mogla sam ga jesti samog bez problema. prekjucer sam kupila ono smece standard jer sam žurila i nisam imala vremena do neke druge prodavaonice. jedva cekam da ga pojedem. užasan je.

šta misliš koliko ima proteina taj domaci?

usput, probala posni s rogacem. nije mi baš neka kombinacija. i malo me zacudilo što na rogacu piše da ga se smije držati otvorenog do 3 dana! cemu to? zar to nije nešto sporo pokvarljivo?
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.