New Posts New Posts RSS Feed - Trejning
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trejning

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 21:59
hvala, Scarpetta. :) ak se ja dobro sjecam (pamcenje mi je kao u 90ogodišnjaka ) meni su znali biti teži neki drugi, a ne ti prelomni treninzi. znam ponekad biti strašno umorna. dosta neuredno spavam. i nikako se ne mogu dovesti u red po tom pitanju. tako da jako rijetko dodjem do više od 6 sati sna nocu. i onda sam u zacaranom krugu, non stop nenaspavana , pa mi se spava danju... ali to je sad vec za neku drugu temu...
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 11:36
Ajde super, Sretno Vam bilo u postizanju ciljeva za oboje
Tortica meni je zbilja 5. trening bio daleko najteži do 10. i 15. sam valda vec ojacala i bila spremna na sve, al ovaj 5. je bio ono... jedva preživila
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 23:18
idem nekih 7-8 kg na gore za sada , onda održavanje zbog mature i kad sve bude gotovo onda se pije !
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 22:57
nemoj se raskucit
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 22:46
Sretno tortica , ja kad završim sa ovim programom radim clean & press malo i kupujem drugu girju od 24.
Onda sve pare samo u prehranu i MASA !!!
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 20:32
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

ajde bravo
nakon 5. sada je sve lakše


do 10og

bravo, brle! baš me zanima kakvi ce ti biti rezultati.

ja jedva cekam ponedjeljak, krecem s onim drugim programom od 5 tjedana.
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 17:56
ajde bravo
nakon 5. sada je sve lakše
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 22:12
5. trening
ubili me elevated push ups , 40 sec sklekova
inace nemam whey-a pa uzimam krutu hranu, ali mi je prijatelj dao mjericu za danas i sad uživam u whey-u Smile
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 09:44
Da ali sam prije pio, pa onda išo van da nejdem "trezne glave" van
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2012 at 21:30
pa tada se i ide van LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2012 at 21:12
Ma šuti sutra bi trebo ic van , a dolazim iz škole oko 9 tako da tek u 11 idem van -_-
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2012 at 11:11
Ajde bravo
S vremenom ce biti sve bolje i bolje.
Meni je osobno 5. trening bio najgori, najkraci odmori i ubije te onako pošteno
Ali zato što ide dalje osjecaš da možeš sve više i više i budeš jako zadovoljan sam sa sobom.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2012 at 08:30
4.
mislio sam da ce me ubiti clapping push ups a, ali nisu !
Zato sam dosta pao na elevated push ups i  najslabije do sada sam napravio burpeese
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2012 at 15:56
:*
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2012 at 11:08
bravo
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 23:29
e, brle, sad mogu sve! baš taj neki osjecaj snage, unutarnje i tjelesne. ruke su mi se oblikovale, noge ucvrstile i malo mi se salo na trbuhu smanjilo, ma da se ne ponavljam: https://www.fitness.com.hr/blog/tortica/Moj-put-je-poceo.aspx

Edited by tortica - 27 Listopad 2012 at 23:31
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.