New Posts New Posts RSS Feed - zelim nabildati prsa u teretani!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zelim nabildati prsa u teretani!

 Post Reply Post Reply
Author
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zelim nabildati prsa u teretani!
    Posted: 11 Listopad 2012 at 13:35
daj mi program.... 
Back to Top
dyordye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2012
Location: Breza
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dyordye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:26
Sly, imam ja za tebe program. Zove se Body Beast od BeachBody-a, tvoraca Insanity workouta i P90X itd.
Možeš pogledati ovdje rezultate:
http://www.youtube.com/watch?v=CHNJbGAd0do

Radi se 90 dana, a taj klip je prvih 30 dana kako je covjek radio.
Kao uvertira :D
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:08
tnx
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:05
Originally posted by -sly- -sly- wrote:

jos bolje bi mi doslo milijun eura ;D   kriza je kakav osobni trener..... imamo mi trenera koji kruzi po teretani pa covjek savjetuje.... 



ja bi bila zadovoljna i s pola milijuna. Salu na stranu, zgrabi njega i neka ti pokaze kako se pravilno izvode vjezbe. Dotad, procitaj ove clanke dobro, i na podforum mišice mase pitat ove decke koji se time bave
pozz
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:02
jos bolje bi mi doslo milijun eura ;D   kriza je kakav osobni trener..... imamo mi trenera koji kruzi po teretani pa covjek savjetuje.... 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:56
Originally posted by -sly- -sly- wrote:

da na spravu



sprava nije nužno sredstvo postizanja cilja..sve se svodi na potiske i letenja, a sad kako ceš ih izvoditi- s bucicama, utezima, na spravi su varijacije na temu. Bit je pravilno napraviti vježbu, a kažem, tu bi ti dobro došao osobni trener
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:44
da na spravu
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:32
Originally posted by -sly- -sly- wrote:

e i u tom linku nema leptira?



mislis na leptir spravu za srednji dio prsa? ili što?
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:14
da ne zaboravim reci: Hvala
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:09
e i u tom linku nema leptira?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:08
Originally posted by -sly- -sly- wrote:



ma nije da zelim samo, normalno zelim i ruke i vrat i ramena ali ovo zelim naglasit jer je sad nenglaseno ;Devo gledam ovaj link ma kod mene u teretani pise na svakoj spravi za koje misice je.... tj ima slikamene zanima kako da vjezbam, procitao sam davno nesto da treba vjezbat s vecim opterecenjem  manji broj ponavljanja i dali da taj dan vjezbam samo te misice ( prsa trbuh)


dakle, prvo se baci na citanje:
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Bodybuilding-trening-za-povecanje-misicne-mase.aspx
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Trening-masa.aspx

savjetujem da ipak potrazis osobnog trenera, ukoliko si u mogucnosti, koji ce s tobom raditi 1na1 i
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:01
ma nije da zelim samo, normalno zelim i ruke i vrat i ramena ali ovo zelim naglasit jer je sad nenglaseno ;D

evo gledam ovaj link ma kod mene u teretani pise na svakoj spravi za koje misice je.... tj ima slika
mene zanima kako da vjezbam, procitao sam davno nesto da treba vjezbat s vecim opterecenjem  manji broj ponavljanja i dali da taj dan vjezbam samo te misice ( prsa trbuh)


Edited by -sly- - 11 Listopad 2012 at 12:06
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 11:56
Originally posted by -sly- -sly- wrote:

pozz imam 30god 183 cm 82 kgHtio bih nabildati prsa i trbusnjake u teretaniznam dosta o prehrani tj poceo sam se zdravo hranit u tu svrhuhrana bogata proteinima + wheyShockedod vas samo trazim da mi preporucate nacin kako doci do toga



i da, postoji i ovaj clanak https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbe/5-najboljih-vjezbi-za-prsa.aspx iako ja ne vidim smisao "nabildavanja" SAMO prsa i trbuha...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 11:50
Originally posted by -sly- -sly- wrote:

pozz imam 30god 183 cm 82 kgHtio bih nabildati prsa i trbusnjake u teretaniznam dosta o prehrani tj poceo sam se zdravo hranit u tu svrhuhrana bogata proteinima + wheyShockedod vas samo trazim da mi preporucate nacin kako doci do toga



pozdrav, malo pronjuskaj podforumima i naci ces sto te zanima ..npr. https://www.fitness.com.hr/forum/miina-masa-poveanje-mase_topic3235.html
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 11:28
pozz imam 30god 183 cm 82 kg
Htio bih nabildati prsa i trbusnjake u teretani
znam dosta o prehrani tj poceo sam se zdravo hranit u tu svrhu
hrana bogata proteinima + wheyShocked

od vas samo trazim da mi preporucate nacin kako doci do toga
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.