New Posts New Posts RSS Feed - dnevni meni - pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dnevni meni - pitanje

 Post Reply Post Reply
Author
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dnevni meni - pitanje
    Posted: 09 Listopad 2012 at 11:43
hvala ti puno idem gledati!
we have more blood then we think
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 10:32
ja sam isto na 1400kcal, pa možeš poogledat gramažu namirnica pod https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632_page228.html i opcenito ideje bežim na trening
Back to Top
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 10:27

hvala :) nije mi posni dosadio nego sam mislila nešto kao "jace" za rucak , ali nije mi ga problem ne jesti :D

BMR mi je  1407 a TDEE 2181
we have more blood then we think
Back to Top
Cart View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cart Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 10:24
Imas dosta malo proteina sve do rucka u pwm si ubaci bananu recimo ili rizu neki malo brzi uh jer ti sami proteini nemaju koristi u medjuobrok si mozes recimo napravit posni s nekim povrcem ili jabuku s sakom badema ; rucak je ok a dorucak sami uh bez proteina hmm neznam bas ubaci proteine.
Pozz
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 10:19
što se tice namirnica sve je ok osim ovog edamca- on ima 45%mm pa nije preporucljiv..ako ti je dosadio posni, uzmi si npr. mladi sir president, od ima 5%mm. Uglavnom, sir koji ima manje masti, recimo <12%. Što se tice PWM-a sheake i banana (treba ti UH da poboljša sintezu proteina iz sheakea). E sad, je li previse to ne znam kad nigdje ne piše kolicina.. a i koje su ti dnevene potrebe kcal?
Back to Top
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 09:37
Molim malu pomoc, ako mi možete komentirati jeli ovo OK jelovnik - pokušavam više jesti kako mi savjetovaše pa ne znam, evo npr. za danas i sutra:
 
danas:
D: zobene s malo meda i lješnjaka
MO: oko 10:30 - neka verzija cheescake (tjesto su mekinje i zobene, nadjev- posni sir i biokativ),  3 mandarine
MO2: oko 13:30 - jabuka, b-aktiv
R: oko 16:00 -7 dkg sira edamca, paprika i pomidora , malo dvopeka ( zato jer imam predavanja odmah poslije posla)
V: oko 21:00 - 2 jaja i blitva
 
sutra:
D: zobene s malo meda i lješnjaka i dodat cu i whey koji tek moram danas kupiti
MO: oko 11:30 - 3 mandarine i posni s interglanim kruhom
MO2: oko 14:30 - jabuka, b-aktiv
R: oko 18:00 - pileca prsa i povrce peceno zajedno u pecnici
trening od 20-22 h
V + PWM: oko 22:30 -  proteinski shake ili posni sir
jeli previše sada?
hvala unaprijed   :)
we have more blood then we think
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.