New Posts New Posts RSS Feed - Prvi ozbiljan pokusaj :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prvi ozbiljan pokusaj :)

 Post Reply Post Reply Page  123 8>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prvi ozbiljan pokusaj :)
    Posted: 25 Svibanj 2013 at 20:25
Probaj kardio ujutro napraviti na prazan želudac pa iza treninga pojedi dorucak.
Vidi ako ti tako odgovara
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 22:44
Pokusavala sam iskopati info po forumu, nespretna sam  a trazim info kako regulisati jutarnje vjezbanje i dorucak...
dakle, kako je otoplilo, i radi obaveza na poslu od sutra idem na trening od 7h, tj prije posla...
2x sedmicno, kardio, a vjezbe snage ostavim za druga dva dana popodne... 
kako ishranu prilagoditi...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 13:37
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ja jedem te iz kauflanda.. 100g - 193kcal... ja zadovoljna


ma ok su i meni, ali koliko kruha jedem bude mi jako jakoo dugo :)
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 13:09
Ranije dok sam imao elana i forze radio sam si jednu varijantu kruha ,meni vrlo ukusna i jednostavna izrada i nema ništa protiv višestruke kolicine i zamrzavanja.
Rezultat solidan, blago kiselkast.
Recept; http://www.maxximum-portal.com/Recepti/Razno/17/32/266/17/Skoraj_beljakovinski_kruh/
više recepata na  http://www.zekosports.com/PDF/FitnesKuharica.pdf   
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 12:50
ja jedem te iz kauflanda.. 100g - 193kcal... ja zadovoljna
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 10:17
najcešce pravim sama svoj jer koliko ga jedem, zna mi trajati po tjedan dana (citaj sve se lijepi od UH :P). Nekada kupim u kauflandu one pakovane, vita star, raženi- piše sastav da je samo raž i da nema boja..e sad, otom potom
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 23:57
Gdje kupuješ raženi ako je zbilja raženi,a ne miješani? Hvaaala! 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 22:32
kokosovo u osijeku oko 60 kn ona jedna teglica
Ujutro prije treninga ja jedem zobene, neko voce, whey, mlijeko, bademe ili omlet od jednog cijeloga jaja i 3 bjelanjka, snita raženog..ima kombinacija svakojakih..ja jedem izbalansiran obrok sa svim nutrijentima, a neki izbjegavaju masti zbog usporavanja razgradnje. Kakve sprave imas za sve misicne skupine?
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2012 at 22:00
ne mogu se sjetiti koliko je kokosovo u Osijeku recimo???
70 KM - 35 eura ovdje

i ako nekom ne bude tesko, trazim evo cijelo jutro, treba mi neki programcic fitnesa, tj vjezbica na spravama. I kako jedem kad ujutro treniram. Ja znam da sam ja negdje citala o tome, al nema sanse evo da nadjem. Imam bajk+orbitrek i klasika spravice za sve misicne grupe, help pliz



Edited by TiruRiru - 27 Prosinac 2012 at 10:30
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2012 at 17:44
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

Ev jedem neki mix zitarica,
hrana kako kada, zeznem obavezno sedmicno sa nekom pitom ili slatkisima...al eto 60-70% se pridrzavam


pa to sto zeznes 1 tj je dopusteno
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2012 at 16:55
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

ne brigaj, shvatam te... i ko god kaze da ne kosta sve to lagi :) al moze se uz dobru organizaciju, finansijsku naravno :) juce sam se smijala sama sebi, umjesto strampli kupila sam kvalitetnije maslinovo lol 


maslinovo umjesto štrampli! mislim da cu i ja uskoro :)
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2012 at 09:56
Ev jedem neki mix zitarica,
hrana kako kada, zeznem obavezno sedmicno sa nekom pitom ili slatkisima...al eto 60-70% se pridrzavam
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 09:51
Kul, kul :) javi sta si novo dobila :;) kako hrana stoji?
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 08:17
Avangarde,  ukljucje kombinaciju aerobnog i vjezbica snage :) 
a ne vezem spining i traku, u vezi trake pitam opcenito, u slucaju kad ne stigenm na treninge da se bavim trakom... a  ubaciti cuvise treninga snage, radit cu na tome, cekam novi program :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2012 at 11:22
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

I tako sam se ja prebacila u novi klub :)
Od 1. se posvetim malo vise fitnesu, 2x, 1x spining i 1x bodi fet :)  Obzirom da sam tamo nova, dobit cu neki program vjerovatno pa se nadam da mi pomognete :)))
Sinoc sam recimo otisla u izvidnicu, bila na traci, radila ledja i somak samo+bazen
E ono sto me zanima, kako se preporucuje trcanje na traci... ja sam hodala nekih 10 min, brzo hodanje, pa sam minut trcala, dva minuta hodala, pa sve tako... 60 min sa jednom pauzom,,,


Body fet je što? utezi? bez utega? spinning je ok za cardio ali ako radis njega ne vidim razlog ubacivanja trake- imat ceš opet previše cardia, a premalo vježbi s utezima..na traci, ako je baš želiš, možeš raditi HIIT (https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/HIIT-protokol.aspx)
pozz
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2012 at 09:19
I tako sam se ja prebacila u novi klub :)
Od 1. se posvetim malo vise fitnesu, 2x, 1x spining i 1x bodi fet :)  Obzirom da sam tamo nova, dobit cu neki program vjerovatno pa se nadam da mi pomognete :)))
Sinoc sam recimo otisla u izvidnicu, bila na traci, radila ledja i somak samo+bazen
E ono sto me zanima, kako se preporucuje trcanje na traci... ja sam hodala nekih 10 min, brzo hodanje, pa sam minut trcala, dva minuta hodala, pa sve tako... 60 min sa jednom pauzom,,,
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.