New Posts New Posts RSS Feed - pomoc, pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc, pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc, pomoc
    Posted: 11 Studeni 2007 at 21:37
Pa mogao bi napisati koliko si tezak, jel? Ili ti je bed..

Da, dragi moj, salo su nezdrave kile, a misici su zdrave kile, to je jasno kao dan, drago mi je da si shvatio

Koliko ti vaga pokazuje je nebitno. Bitno je jedino koliko imas sala, a koliko misica.

Da li znas koliko kalorija dnevno unosis?
Da li se hranis kvaliteno (zitarice, voce, povrce, orasasti plodovi, perad, riba...)?
Da li treniras redovito i kvalitetno?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2007 at 17:58

Originally posted by odeon odeon wrote:

 
Tih 8 kg definitivno nisu bile zdrave kile jer sam bio vjerovatn jedini mrsavi decko kojeg znam sa pivskim trbuhom.
 

 Simpaticno.

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2007 at 00:57
Kako sam ja to shvatio - vaga je tu najveci problem?

Ako je - procitaj ovo:

Da li je vaga realni pokazivac naseg tjelesnog stanja?
 

Edited by Mr G.
Back to Top
odeon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote odeon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2007 at 21:20
 Dakle...
Imam 20 godina i otkada znam za sebe uvijek sam bio jako mrsav.
Jedno ljeto kada sam imao š6 godina sam poceo raditi na dobivanju tjelesne mase.
Jeo bih obilatih 5 obroka na dan i u 2 mjeseca sam dobio oko 8 kg, bez ikakve fizicke aktivnosti.
Tih 8 kg definitivno nisu bile zdrave kile jer sam bio vjerovatn jedini mrsavi decko kojeg znam sa pivskim trbuhom. Ukratko, bio sam mrsavi, masni decko.
Onda sam poceo ici u teretanu i salo se koliko-toliko otopilo, ali vaga nije pokazivala nikakvo poboljsanje.
Zatim sam poceo ici u teretanu, poceo paziti na prehranu (jeo malo masnoce i puno proteina, cak svakodnevno uzimam dodatke prehrani-bilderske), no ni tada nije bilo znacajnijeg napretka.
Sto da radim?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.