New Posts New Posts RSS Feed - D:
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: "Smršavila sam 27 kg u 7 mjeseci"

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
Author
bubiii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bubiii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 20:21
svaka cast.... morat cu i ja
Back to Top
bubiii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bubiii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 20:33
koliko jos namjeravas smrsavit
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 20:37
hvala.. pa trenutno sam na 72kg..tako da još nekih 8kg :)
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
kaliopistar1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaliopistar1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 21:53
i ja sam trenutno na 72.....imam fitnes treninge tri puta sedmicno i ja sam svojevoljno pojacala dva dana ....znaci pet dana sedmicno bi mi bilo dovoljno da se do ljeta ,,stešem,,.....
Back to Top
Mrva View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 12:41
Poštovana, ovaj naslov me stvarno fascinirao.. Ovako ja trenutno imam 92 kg.. Visoka 165.. Cilj 60.. Stvarno neznam koje je realno vrijeme da to realiziram, slatkiši su mi stvarno slabost.. Kad sam procitala clanak shvatila sam da je stvarno realan ali ipak, kako doci do cilja, kako ustrajati, kako ne posegnuti za grickalicama?? hvala unaprijed,
Back to Top
lanica1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lanica1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:12
Hejjj,imam jedno pitanjce. Da li bi mogla dati jos neki svoj dnevni meni? Ja imam 65 kg i visoka sam 178, malo sam se zdebljala u zadnje vrijeme pa bih zeljela skinuti malo stomak i malo noge stesati do ljeta :)
Back to Top
madbarz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madbarz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:29
Originally posted by Mrva Mrva wrote:

Poštovana,

ovaj naslov me stvarno fascinirao.. Ovako ja trenutno imam 92 kg.. Visoka 165.. Cilj 60.. Stvarno neznam koje je realno vrijeme da to realiziram, slatkiši su mi stvarno slabost.. Kad sam procitala clanak shvatila sam da je stvarno realan ali ipak, kako doci do cilja, kako ustrajati, kako ne posegnuti za grickalicama??

hvala unaprijed,



Najbolje da ih uopce ne kupuješ i ako koje imaš u kuci sve to baci u smece jer to i je smece! Zamisli si ovako...svaki dan koji se ne natrpaš slatkišima gledaj kao uspijeh-manje kila,manje sala! Zatvoriš usta i gotovo
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 13:27
Ja si dozvolim s vremena na vrijeme svoju najvecu slabost - cokoladu
Ali potrudim se ostati u granicama normale, 1-2 reda, mislim da je to skroz ok. I ništa ne može biti loše ako si povremeno dozvoliš malo necega što voliš, ukoliko ostaneš unutar dozvoljenog kalorijskog unosa.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 14:27
pojela sam dvije krafne
imam još dvije,koje me gledaju
ali,po racunici sam još uvijek u dnevnim okvirima
osim ako maznem ove druge dvije
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 14:33
joj krafneee
mazni i te druge dvije za mene
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 15:05
e,jesam još jednu,a drugu sam dala kolegici!
baš su fineeeeeeeee!!!!!!!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 15:11
jesu to one iz konzuma.. i ja sam maznila 2.. druge 2 sam dala frendu
jedna krafna ima oko 250 kcal xD

Edited by Slavonka23 - 12 Veljaca 2013 at 15:11
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 15:14
ma,ne,mi skupimo lovu,pa kolega donese iz Samobora!
je,citala sam,da ima i do 400 kcal,ajme!
ali,nije to svaki dan,od sutra opet isto
tu i tam moramo malo skrenuti s puta,da ne skrenemo s uma!
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 19:53
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

ma,ne,mi skupimo lovu,pa kolega donese iz Samobora!
je,citala sam,da ima i do 400 kcal,ajme!
ali,nije to svaki dan,od sutra opet isto
tu i tam moramo malo skrenuti s puta,da ne skrenemo s uma!


Nemoj previše skrenut, jer svaki + u kalorijama te vraca unazad :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mata776 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mata776 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 11:32
pozdrav ja imam isto 30kg viška i krenuo sam u teretanu sa trcanjem i vježbama i na kraju opet trcanje,ali trebao bih si sredit prehranu i molim nekoga da mi kaže.ja se obicno najedem za rucak i kad kad veceru zato i imam 30kg viška na sebi pa bih vam bio zahvalan da mi netko da neke menije sa prehranom
Back to Top
Dasaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2013
Location: Serbia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dasaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 15:48
Imam 14 godina i nekih 15 kg visadk zanioma me koju hranu da jedem sta da izbacim iz ishrane koje vezbe da pocnem das radim??Helpp
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.