New Posts New Posts RSS Feed - D:
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: "Smršavila sam 27 kg u 7 mjeseci"

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 9>
Author
boroking View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote boroking Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 10:56
ne jest poslje 6,7 popodne izvinite
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 14:46
Svaka cast! I ja sam sada na 75,5 :D

Meni je vecera oko 20h :)

Edited by Slavonka23 - 20 Prosinac 2012 at 14:47
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
boroking View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote boroking Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 15:47
a sad jedem i ja do 20h ali i dalje vise ne jedem cokolade pojedem 2 put u mjesecu mozda kroasan od cokolade i tako ali ne slatvo vise nitri sokove i dalje kuham sad hranu ne pecem nista ni ne pijem sokove samo kuhano i 6 puta na dan male ali kvalitetne obroke pune proteina i nemas brige za udebljat se :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 18:03
Necu rec da san iznenadjen jer od tebe nisan ocekiva ništa manje , nego do koliko se mislid spustit, i ima li koja nova slika...u svakom slucaju svaka cast, ti si primjer za napravit neku tv emisiju
Back to Top
anakome View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anakome Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2012 at 20:30
Svaka cast. Zbilja si velik poticaj. Ja sam bila skinula 23kg, vježbajuci i hraneci se zdravo kako sam izmedu ostaloga i na ovoj stranici procitala. Kada sam pocela radit i sjedit po cijele dane vratila sam 8kg. Nije krivo sjedenje, nego što sam nako sjedenja teretanu zapostavila i samo se jogi posvetila. Procitala sam na forumu tvoj put od a do ž. Ima dosta stranica :D I krecem opet tvojim stopama. Doma sam si orbitrek nabavila. Nije ko onaj u teretani, ali poslužit ce. To i joga na kojoj je tempo turbo, ne klasicno lagan, dati ce rezultata. Ti samo nastavi. Sigurna sam da ce mnogi drugi, kao što sam i ja, vidijeti u ovome što si ti napravila veliku motivaciju. Pozdrav!!
Back to Top
MisteryMN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MisteryMN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 12:33
Svaka cast..... :) i neka netko kaže da ne može smršaviti... ;) samo imam pitanje, ovaj primjer jelovnika me zbunjuje.... zašto se mora toliko jesti? šta ako ja jedem zdravo ali manje? ja trebam skinuti cca 13kg.... sada imam 68 (poslje drugog poroda), a htjela bih se približiti staroj kilaži (oko 55 kg)... i jel si ti vježbala svaki dan ili? Procitala sam ovdje toliko postova da sam zbunjena kao i ti na pocetku....
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 13:05
Odredjeni potrebni broj kcal moraš pojest e sad oceš li to pojest u 3 ili 5 obroka to je tvoja stvar, i netriba vjezbat svaki dan, ovisi šta i kako radiš ali s utezima dovoljno 3-4 puta tjedno. Cikliranje uh po meni najbolji nacin za skinit kile, pošti ti imaš 13 kg viška u 3-4 miseca možeš bez problema na zdrav nacin. Najgore je ništa nejest misleci da ceš raki najbolje smrsavit
Back to Top
MisteryMN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MisteryMN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 19:42
skužila sam danas, procitala sam još puno clanaka.... izracunala sam si koliko trebam jesti, znam sve o hrani koju bi trebala jesti i kalorijama.... ;) sad si moram još složiti jelovnike...uglavnom skužila sam kako sve funkcionira.... dva puta tjedno idem na zumbu, a naravno vježbat cu i doma... imam sobni bicikl, još neke vježbe. tak da vjerujem u uspjeh.... :)
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 19:45
što god radila samo se drži toga i rezultati ce doci ako dobro radiš, nema žurbe i sve ce bit ok ;)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 19:52
Oceš li radit i s utezima? Nije neophodno ali je svakako bolje
Back to Top
MisteryMN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MisteryMN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 21:58
:) hihi, nadam se.... o utezima još nisam razmišljala, ali vjerujem da bi i to moglo doci s vremenom... :D
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 22:23
Originally posted by MisteryMN MisteryMN wrote:

:) hihi, nadam se.... o utezima još nisam razmišljala, ali vjerujem da bi i to moglo doci s vremenom... :D

ovo ja stalno govorim Thornu LOLLOL kad god me pita kad cu doci u njihov "cošak" teretane... odgovor je "maaa ima vremena" LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 22:25
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Necu rec da san iznenadjen jer od tebe nisan ocekiva ništa manje , nego do koliko se mislid spustit, i ima li koja nova slika...u svakom slucaju svaka cast, ti si primjer za napravit neku tv emisiju

Hvala ti Embarrassed kako je poceo ovaj put...odlicno je završilo hehehe

A planiram do nekih 65kg.. s tim bi bila i više nego zadovoljna...što znaci još -10kg Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
MisteryMN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MisteryMN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 22:51
do 65kg? svaka cast.... divim ti se... :) al ok, najteže je krenuti, sad si vec totalno u tome pa ni ne sumnjam da ceš uspjeti... ;) a ja se brinem kako cu se riješiti svojih 13.... kad vidim kako si ti odradila to..... wow... bez rijeci sam....
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 22:54
kad sam mogla ovih 35... 10 je ništa hehehe Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 23:29
Uskoro na naslovnice kad uspijes nabaci koju sliku zanima me kako se koza ponaša jer tebi nebi tribalo ostat da viši puno posto je tvoj puta iša polako a ne naglo, i mislin da vec sad to dobro izgleda, eh kad bi ja svoju strinu iz slavonije natira, ona ima bar 130 kila i onda kad ona picne pametovat o prehrani i šta ja pijen ove gluposti da cu se napuhat ko balon...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.