New Posts New Posts RSS Feed - njab opet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

njab opet

 Post Reply Post Reply
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: njab opet
    Posted: 08 Rujan 2012 at 14:37
mislim da necu zeznut ako ti ovo zalijepim, tocno ovo što tražiš dead lift, squat i bench press; hint. Reg Park ;)

http://www.building-body.com/Reg-Parkov-5x5-program.html

samo naprijed ;)
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2012 at 09:03
Odlucio sam da cu otici u teretanu, samo me zanima program treninga 3x tjedno što više složenih vježbi sa što manje sprava ( osnove : DL, Squat i bench press )
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 11:48
i nije 3000 ima i za 1000 i nešto. Pogledaj na njuškalu malo. Al možeš i sve doma radit za masu, samo trebaš znat šta. Kupi weight vest i da vidiš mase za par mjeseci. Pozz
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 10:52
Kupi dugacku šipku i 40-ak kila utega, pa malo po malo kupuj još, ionako bi te novce davao za clanarinu. Svi mi pomalo kupujemo opremu, kroz godine se nabere toga dovoljno :)

Ali, mislim da ti niti sam ne znaš što želiš niti što voliš. Možda ti je najbolje da odeš s frendom u teretanu, pa da vidiš kaj ti se svidja i što tocno želiš. Ali ja i dalje mislim da se doma može odraditi jednako kvalitetni trening kao i u teretani.
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 09:41
ma trenirao bi ja kod kuce , ali nemam toliko novaca za utege.
Shvatio sam da volim raditi sa kb-om, ali opet volim masu bb-a ?!?!?!?
Ni sam nisam ciste glave
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 09:28
Pa, sve ovisi kako voliš trenirati, ja odem u teretanu na par mjeseci kad mi se ide pa onda par mjeseci doma treniram kad mi teretana dopizdi. Nema tu nekih preporuka...

p.s. ak voliš KB i bodyweight, ne vidim kaj ceš onda u teretani, osim da frendu praviš društvo...


Edited by alpinist - 07 Rujan 2012 at 09:32
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 09:04
Šta ti stvarno misliš da ja imam 3 tisuce kuna da si kupim taj komplet
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 07:36
Nabavi si doma olimpijsku sipku sa barem 130kg utega i nemoras ici u teretanu. Mislim da ima za kupit tu na webshopu. Pozz
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2012 at 22:36
Evo pošto me nitko ne vidi ovdje cu pisati
Prijatelj mi je krenuo u teretanu i zove me da idem s njim.
Cilj mi je masa , ali želim ostati clean dobro ne baš stalno , ali što je više moguce.
Što mi preporucate : teretana ili kod kuce girje ( 16,20,24 kg ) , vratilo za zgibove i mogu raditi propadanja , ali moram izaci izvan kuce.
Kad bih išao u teretanu nebi si znao složiti trening , jer dodje vlasnik kaže jedi kilu mesa dnevno Shocked i da papir sa treninzima 5x tjedno, a ja ekto i išao bi samo 3 puta. Ne želim raditi vražije izolacije zato volim kb i bodyweight !
SAVJET


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.